Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Společnost Ginori 1735 odhalila první část chystané kampaně, ve které zazáří hollywoodský herec Jake Gyllenhaal. V nejnovějším videu prochází její italskou továrnou a objevuje kouzlo nejen tradičního řemesla, ale i současné inovace.

  V nejnovější kampani pro kolekci Oriente Italiano chtěla společnost Ginori 1735 vyzdvihnout především pomalý a radostí naplněný život. Zákazníkům v ní ukázala, jak si mohou za pomocí oceňování krásy umění užívat každého dne. Na pomoc si proto přizvala svého dlouhodobého fanouška a známého herce Jake Gyllenhaala. Dle ní totiž „přirozeně zachycuje nadčasovou eleganci spojující dědictví i inovaci našeho domu“.

  Společnost proto vytvořila video, ve kterém Gyllenhaal prochází její nedávno opravenou italskou továrnou v Sesto Fiorentino. Postupně objevuje taje tradičního řemesla ruční výroby porcelánu. Uměním je tak okouzlen, že se „rozhodně sdílet vlastní vášně i vděčnost“. Pro pracovníky továrny proto na konci krátkého videa připraví jídlo z těch nejlepších italských surovin. Zbytek kampaně zveřejní značka v květnu.

  Známý herec okomentoval svou spolupráci s tím, že si „velice cení jak tradice, tak inovace“ italské značky. Šéf Ginori 1735 Alain Prost pak Gyllenhaala popsal jako „skvělého mistra svého umění, se silným osobním stylem“. Takové charakteristiky ho dle něj mají dělat perfektním a jedinečným ambasadorem firmy. Odráží totiž její vizi přinášet umění do každodenního života a běžný život do umění.

  Ginori zdobí luxusní stoly už od 18. století. Nebojí se ale ani inovativních spoluprací

  Italská firma už od 18. století vyrábí luxusní porcelán a další domácí doplňky jako příbory, dekorace, lampy, dárky nebo křišťálové nádobí. Roku 1735 ji založil Marquis Carlo Andrea Ginori, který svou manufakturu odstartoval ve vile své rodinné usedlosti. Od roku 2013 spadá společnost pod Kering Group. Často také spolupracuje s ostatními luxusními značkami, jako je Etro nebo Buccellati.

  Například na nedávném Milánském týdnu designu představila společnost nábytek ve spolupráci s benátským designérem Luca Nichetto. Zákazníkům odhalila také kolekci Domus zahrnující kousky jako lampy, židle nebo konferenční stolky. Hollywoodský herec Jake Gyllenhaal je pak známý tím, že si své spolupráce pečlivě vybírá. Roku 2021 se objevil například v kampani pro pánskou vůni Prada Luna Rossa Ocean.

  Zdroj: WWD, Reverie Page, Fashion Luxury, Instagram, YouTube

  Jake Gyllenhaal objevuje v nové kampani řemeslo Ginori 1735. Oceňuje jeho dlouholetou tradici i inovaci

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.