Společnost Ginori 1735 odhalila první část chystané kampaně, ve které zazáří hollywoodský herec Jake Gyllenhaal. V nejnovějším videu prochází její italskou továrnou a objevuje kouzlo nejen tradičního řemesla, ale i současné inovace.

V nejnovější kampani pro kolekci Oriente Italiano chtěla společnost Ginori 1735 vyzdvihnout především pomalý a radostí naplněný život. Zákazníkům v ní ukázala, jak si mohou za pomocí oceňování krásy umění užívat každého dne. Na pomoc si proto přizvala svého dlouhodobého fanouška a známého herce Jake Gyllenhaala. Dle ní totiž „přirozeně zachycuje nadčasovou eleganci spojující dědictví i inovaci našeho domu“.

Společnost proto vytvořila video, ve kterém Gyllenhaal prochází její nedávno opravenou italskou továrnou v Sesto Fiorentino. Postupně objevuje taje tradičního řemesla ruční výroby porcelánu. Uměním je tak okouzlen, že se „rozhodně sdílet vlastní vášně i vděčnost“. Pro pracovníky továrny proto na konci krátkého videa připraví jídlo z těch nejlepších italských surovin. Zbytek kampaně zveřejní značka v květnu.

Známý herec okomentoval svou spolupráci s tím, že si „velice cení jak tradice, tak inovace“ italské značky. Šéf Ginori 1735 Alain Prost pak Gyllenhaala popsal jako „skvělého mistra svého umění, se silným osobním stylem“. Takové charakteristiky ho dle něj mají dělat perfektním a jedinečným ambasadorem firmy. Odráží totiž její vizi přinášet umění do každodenního života a běžný život do umění.

Ginori zdobí luxusní stoly už od 18. století. Nebojí se ale ani inovativních spoluprací

Italská firma už od 18. století vyrábí luxusní porcelán a další domácí doplňky jako příbory, dekorace, lampy, dárky nebo křišťálové nádobí. Roku 1735 ji založil Marquis Carlo Andrea Ginori, který svou manufakturu odstartoval ve vile své rodinné usedlosti. Od roku 2013 spadá společnost pod Kering Group. Často také spolupracuje s ostatními luxusními značkami, jako je Etro nebo Buccellati.

Například na nedávném Milánském týdnu designu představila společnost nábytek ve spolupráci s benátským designérem Luca Nichetto. Zákazníkům odhalila také kolekci Domus zahrnující kousky jako lampy, židle nebo konferenční stolky. Hollywoodský herec Jake Gyllenhaal je pak známý tím, že si své spolupráce pečlivě vybírá. Roku 2021 se objevil například v kampani pro pánskou vůni Prada Luna Rossa Ocean.

Zdroj: WWD, Reverie Page, Fashion Luxury, Instagram, YouTube

Jake Gyllenhaal objevuje v nové kampani řemeslo Ginori 1735. Oceňuje jeho dlouholetou tradici i inovaci

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.