Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V exkluzivním pohledu do zákulisí natáčení nové televizní kampaně Emirates se objevuje hollywoodská hvězda Penélope Cruz. Nedávno se totiž stala tváří známého leteckého giganta. V sérii reklam, které slibují být více než jen cestou k cíli, Cruz demonstruje eleganci a pohodlí cestování první a business třídou.

  Nejnovější reklamní kampaň letecké společnosti Emirates představila Penélope Cruz jako ambasadorku značky. Reklama je pak vytvořena s důrazem na to, že „cestování není jen o cíli, ale také o tom, jak se do cílové destinace dostanete“. Ukazuje proto slavnou herečku, jak si užívá luxusních služeb první a byznys třídy na palubě Emirates.

  Videa budou vysílána po celém světě jak v angličtině, tak ve španělštině. Zobrazují Cruz, jak například ochutnává luxusní nápoje v palubním salonku letounu A380, osvěžuje se ve sprše v oblacích nebo fandí fotbalovému zápasu přímo na palubě. Dále ukazují, jak herečka vychutnává bohaté porce drahého kaviáru.

  Emirates zaujala Cruz hlavně svým moderním globálním půvabem. Dlouhodobě inspiruje i Chanel

  Kampaň zrežíroval Robert Stromberg, dvojnásobný držitel Oscara. Za produkcí zase stojí společnost Ridley Scott Associates spolu se studiem Framestore, které je pro změnu zodpovědné za speciální efekty. Penélope Cruz se pak prezentuje jako osobnost vysoké třídy a stylu. Zároveň je kladen důraz na její moderní globální půvab, tedy aspekt klíčový pro značku Emirates při samotném výběru ambasadora.

  Foto: Emirates

  Slavná herečka je rovněž dlouhodobou múzou módního domu Chanel. Její stylové a elegantní outfity lze také často vidět na červených kobercích a prestižních událostech. Podrobnosti o outfitu, který oblékla na natáčení kampaně Emirates nebyly zveřejněny.

  Na afterparty letošního Met Gala se ovšem objevila v malých černých šatech od Chanel. Ukázala tím svůj nadčasový vkus. Outfit se vyznačoval baletně inspirovaným designem s koženým korzetem a hlubokým výstřihem, zdůrazňujícím její nohy.

  Zdroje: Emirates, YouTube

  Nahlédněte do zákulisí luxusních letů Emirates. V nové kampani vás jím provede Penélope Cruz

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.