Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V exkluzivním pohledu do zákulisí natáčení nové televizní kampaně Emirates se objevuje hollywoodská hvězda Penélope Cruz. Nedávno se totiž stala tváří známého leteckého giganta. V sérii reklam, které slibují být více než jen cestou k cíli, Cruz demonstruje eleganci a pohodlí cestování první a business třídou.

  Nejnovější reklamní kampaň letecké společnosti Emirates představila Penélope Cruz jako ambasadorku značky. Reklama je pak vytvořena s důrazem na to, že „cestování není jen o cíli, ale také o tom, jak se do cílové destinace dostanete“. Ukazuje proto slavnou herečku, jak si užívá luxusních služeb první a byznys třídy na palubě Emirates.

  Videa budou vysílána po celém světě jak v angličtině, tak ve španělštině. Zobrazují Cruz, jak například ochutnává luxusní nápoje v palubním salonku letounu A380, osvěžuje se ve sprše v oblacích nebo fandí fotbalovému zápasu přímo na palubě. Dále ukazují, jak herečka vychutnává bohaté porce drahého kaviáru.

  Emirates zaujala Cruz hlavně svým moderním globálním půvabem. Dlouhodobě inspiruje i Chanel

  Kampaň zrežíroval Robert Stromberg, dvojnásobný držitel Oscara. Za produkcí zase stojí společnost Ridley Scott Associates spolu se studiem Framestore, které je pro změnu zodpovědné za speciální efekty. Penélope Cruz se pak prezentuje jako osobnost vysoké třídy a stylu. Zároveň je kladen důraz na její moderní globální půvab, tedy aspekt klíčový pro značku Emirates při samotném výběru ambasadora.

  Foto: Emirates

  Slavná herečka je rovněž dlouhodobou múzou módního domu Chanel. Její stylové a elegantní outfity lze také často vidět na červených kobercích a prestižních událostech. Podrobnosti o outfitu, který oblékla na natáčení kampaně Emirates nebyly zveřejněny.

  Na afterparty letošního Met Gala se ovšem objevila v malých černých šatech od Chanel. Ukázala tím svůj nadčasový vkus. Outfit se vyznačoval baletně inspirovaným designem s koženým korzetem a hlubokým výstřihem, zdůrazňujícím její nohy.

  Zdroje: Emirates, YouTube

  Nahlédněte do zákulisí luxusních letů Emirates. V nové kampani vás jím provede Penélope Cruz

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.