More

  Francouzská značka Jacquemus se letošní léto rozhodla zasvětit pop-upům. Postupně je proto otevírá na těch nejideálnějších místech pro luxusní dovolenou. Jako třetí zastávku si vybrala italské pobřežní městečko Portofino.

  Milovníky značky Jacquemus přivítá v Portofinu luxusní designový pop-up obchod. Butik umístěný na Via Calata Marconi spadá pod pobočky italského multi-brand prodejce Modes. Jeho světlý nábytek a cihlové stropy nechávají kontrastně vyniknout osvětlené regály s nejnovějšími kousky z kolekce Été. Obchod je už třetí zastávkou v řadě pop-up stores, které společnost Jacquemus hodlá letos v létě otevřít.

  Pro dvě předchozí vydání speciální letní kolekce si módní dům vybral jezero Como. V městečku Cernobbio dočasně převzal luxusní prodejnu jinak spadající pod butik Tessabit, která byla založena roku 1953. Módní společnost zároveň s uveřejněním třetí zastávky oznámila, že s tou další zamíří do Francie. Kde přesně čtvrtý pop-up otevře ovšem prozatím neupřesnila.

  Fanoušci značky přesto odhadují, že by se další zastávkou známé francouzské značky mohlo stát Cannes, Saint-Tropez nebo Marseille. V posledním zmíněném městě totiž francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus zorganizoval v roce 2018 svoji první pánskou přehlídku. Pop-up v Portofinu pak bude návštěvníkům dostupný až do 16. října. Zakoupit si budou moct ready-to-wear kousky a doplňky jak z pánské, tak dámské módy.

  Zákazníky okouzlí kousky v letních barvách i speciální verze známých kabelek nebo obří slaměný klobouk

  Součástí kolekce pak budou také návrhy speciálně dostupné pouze v italském pop-upu. Mezi ně mají patřit například kousky v letních a zemitých barvách, jako je například světle žlutá. Fanoušci značky si budou moct vybrat z upnutých krátkých šatů, širokých pánských kalhot do pasu nebo lehkých košil. Doplnit je budou moct o výrazné zlaté náušnice a náhrdelníky nebo letní verze kabelek známých jako Chiquito a Le Bisou.

  Kromě toho najdou zákazníci ve speciální pobočce také pro Jacquemus typické oversized slaměné klobouky. Jednotlivé kousky pak značka jen letmo ukázala ve videích, které pro propagaci pop-upu zveřejnila na svém Instagramu. Pomocí nich se totiž snaží především vytvořit perfektní atmosféru pro nošení letní kolekce Été. Průzračné moře, italské kamenné uličky a barevné domky na kouzelném pobřeží totiž přímo lákají k luxusní letní dovolené.

  Zdroj: WWD, Hypebae, VanityTeen, Instagram, YouTube

  Jacquemus zamířil do Portofina. V italském městečku otevřel svůj třetí pop-up

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.