Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Francouzská značka Jacquemus se letošní léto rozhodla zasvětit pop-upům. Postupně je proto otevírá na těch nejideálnějších místech pro luxusní dovolenou. Jako třetí zastávku si vybrala italské pobřežní městečko Portofino.

  Milovníky značky Jacquemus přivítá v Portofinu luxusní designový pop-up obchod. Butik umístěný na Via Calata Marconi spadá pod pobočky italského multi-brand prodejce Modes. Jeho světlý nábytek a cihlové stropy nechávají kontrastně vyniknout osvětlené regály s nejnovějšími kousky z kolekce Été. Obchod je už třetí zastávkou v řadě pop-up stores, které společnost Jacquemus hodlá letos v létě otevřít.

  Pro dvě předchozí vydání speciální letní kolekce si módní dům vybral jezero Como. V městečku Cernobbio dočasně převzal luxusní prodejnu jinak spadající pod butik Tessabit, která byla založena roku 1953. Módní společnost zároveň s uveřejněním třetí zastávky oznámila, že s tou další zamíří do Francie. Kde přesně čtvrtý pop-up otevře ovšem prozatím neupřesnila.

  Fanoušci značky přesto odhadují, že by se další zastávkou známé francouzské značky mohlo stát Cannes, Saint-Tropez nebo Marseille. V posledním zmíněném městě totiž francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus zorganizoval v roce 2018 svoji první pánskou přehlídku. Pop-up v Portofinu pak bude návštěvníkům dostupný až do 16. října. Zakoupit si budou moct ready-to-wear kousky a doplňky jak z pánské, tak dámské módy.

  Zákazníky okouzlí kousky v letních barvách i speciální verze známých kabelek nebo obří slaměný klobouk

  Součástí kolekce pak budou také návrhy speciálně dostupné pouze v italském pop-upu. Mezi ně mají patřit například kousky v letních a zemitých barvách, jako je například světle žlutá. Fanoušci značky si budou moct vybrat z upnutých krátkých šatů, širokých pánských kalhot do pasu nebo lehkých košil. Doplnit je budou moct o výrazné zlaté náušnice a náhrdelníky nebo letní verze kabelek známých jako Chiquito a Le Bisou.

  Kromě toho najdou zákazníci ve speciální pobočce také pro Jacquemus typické oversized slaměné klobouky. Jednotlivé kousky pak značka jen letmo ukázala ve videích, které pro propagaci pop-upu zveřejnila na svém Instagramu. Pomocí nich se totiž snaží především vytvořit perfektní atmosféru pro nošení letní kolekce Été. Průzračné moře, italské kamenné uličky a barevné domky na kouzelném pobřeží totiž přímo lákají k luxusní letní dovolené.

  Zdroj: WWD, Hypebae, VanityTeen, Instagram, YouTube

  Jacquemus zamířil do Portofina. V italském městečku otevřel svůj třetí pop-up

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.