Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Do nového roku můžeme vstoupit s jistotou, že nás v lednu nemusí trápit povánoční deprese. Nedávná textilní show Interwoven totiž představila trendy interiérů pro rok 2024. Mezi ně patří také výrazné a syté barvy, které rozzáří nejen náš domov, ale také náladu. Kromě nich bude designu vládnout ženská elegance a tak trochu retro mix vzorů.

  S nadcházejícím novým rokem se objevuje čím dál více předpovědí ohledně blížících se trendů. Nesmíme proto zapomenout ani na svět interiérů a designu, který rovněž odráží populární prvky z módního průmyslu. Nedávná show Interwoven, představující textilie ve městě High Point v Severní Karolíně, odhalila, jaké barvy budou v roce 2024 vládnout našim domovům. A nudit se s nimi rozhodně nebudete.

  Rozzářit svůj obývací pokoj nebo ložnici budete moct za pomocí výrazných a sytých barev. Je pak jen na vás, jaký odstín si vyberete. O něco více trendy jsou ovšem retro barvy jako oranžová, červená nebo žlutá. Do své předpovědi pro rok 2024 a 2025 je například zařadila také agentura FashionSnoops. Správným krokem je pak zvolit spíše teplejší odstíny, připomínající koření nebo západ slunce.

  Mezi další barvy, kterými můžete zkrášlit svůj byt, patří podle předpovědí serveru Medium například takzvaná „cyber lime“. Jedná se o zářivě zelenožlutou barvu, která pozvedne každý interiér. Vyvolávat má pocity propojení a komunity. Kombinovat se ale musí pouze s dalšími neutrálními tóny. Oblíbeným odstínem se stane také jemně i sytě růžová. Krásně se totiž propojí s následujícím designovým trendem.

  Mužskou vládu nahradí ženská elegance. Vrací se drobné květinky i jemné potisky

  Dlouhodobou dominanci mužských elementů má v příštím roce v interiérech vystřídat ženská jemnost a elegance. Projeví se především pomocí barev, jako například zmíněné růžové, ale také textur. Látky jako samet nebo satén s lesklými odlesky totiž vyvolají ten správný nenucený a příjemný dojem. Trendy proto budou také potisky s drobnými květinkami. Jemné vzorky do své kolekce nádobí zařadil nedávno například i módní dům Dior.

  Posledním důležitým trendem se stane míchání různých vzorů. Z módních mol se tak přesune také do našich domovů. Některé designové společnosti proto vytvářejí i speciální látky, které jsou na podobný, tak trochu retro, mix přímo určené. Kombinovat tak můžete neutrální tóny s těmi výraznými, zmíněnými už dříve. Propojování různých kousků pak souvisí s jiným dlouhodobým trendem. Tedy moderní touze po multi-funkčnosti.

  Zdroje: WWD, Vidusi Medium, Luxurious Studio, Instagram, YouTube

  Interiérům budou v roce 2024 vládnout syté barvy, ženská elegance, i mix vzorů

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.