Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní dům FENDI oslavil 25. výročí své ikonické kabelky Baguette jubilejní akcí v New Yorku, které se zúčastnilo množství zvučných jmen.

  Umělečtí ředitelé módního domu spojili své síly s Marcem Jacobsem, Tiffany & Co, Sarah Jessicou Parkerem a Porterem, aby vzdali hold ikonické kabelce a městu, ve kterém má své místo. Součástí velkolepé show byla také supermodelka a tvář nejnovější kampaně Fendi, Linda Evangelista, která módní show ohlásila svůj velký comeback.

  IT-bag se zapsala do historie popkultury

  Mimořádnou kolekci, kterou pro FENDI navrhlo duo Silvia Venturini Fendi a Kim Jones, si v New Yorku v první řadě mohli vychutnat Marc Jacobs, Tiffany & Co, Porter a Sarah Jessica Parker, která také spojila své síly s Fendi, aby debutovala svým předělaným kouskem – kabelky Baguette. Vzory jsou vyšívané flitry a kombinované paletou odstínů fialové, baby růžové a jemné modré. Tato It-bag se koncem 90.let a začátkem 20. století zapsala do historie popkultury díky postavě Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, kterou si zahrála herečka Sarah Jessica Parker.

  Na oslavě zazářily hvězdy současné módní kultury

  Na oslavu 25. výročí ikonické kabelky Baguette přišli také věrní přátelé módního domu, jako jsou Kim Kardashian či americká televizní osobnost La La. Mezi dalšími hosty se objevily umělkyně a umělci, herci a herečky, hudební hvězdy a celosvětové ikony ze všech oblastí života.

  Tiffany X Fendi

  Slavná newyorská instituce Tiffany přetváří ikonickou kabelku Baguette v jejích nejcennějších formách pomocí mincovního stříbra, smaltu, bílého zlata a diamantů. V kolekci si všimnete jasného modrého odstínu na oblečení a doplňcích. Pro speciální crossover vložila značka luxusních šperků svůj rozpoznatelný odstín Tiffany modré do kombinézy, pánské bundy, slunečních brýlí, klobouků a tašek Baguette.

  Korunovačným klenotem byla taška vyrobená výlučně ze stříbra, kterou řemeslníci z Tiffany ručně vyráběli čtyři měsíce – na doplňku jsou vyryty lilie a růže (národní květina Itálie a státu New York). Jednu ze zmíněných tašek měla na závěr módní show na sobě i supermodelka Linda Evangelista, která vystoupila na molo v modrém plášti-barvě typické pro Tiffany.

  Marc Jacobs X Fendi

  Kolekce, která je odrazem třpytivého a drsného panoramatu města New York, obsahuje klasické prvky domu viděné objektivem Marca Jacobse. Vliv Jacobsova designu na připravované produkty Fendi lze vidět v celé sestavě. Modelky kráčely po přehlídkovém molu v nadrozměrných kloboucích, které zdánlivě připomínají jeho kolekci podzim/zima 2012, a měly obuté vysoké boty na platformě – což je obuv, kterou Jacobs miluje.

  Na oslavě nechyběly topmodelky

  Výročí kabelky Fendi Baguette oslavily i ikonické modelky z 90. let Kate Moss nebo Christy Turlington s dcerou Grace Burns. V prvních řadách prestižní show nechyběla ani topmodelka Karlie Kloss a mnohé další.

  Ikonická kabelka Fendi Baguette oslavila 25 let velkolepou show v New Yorku

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.