More

  Značka Mugler vybírá herečku a modelku Hunter Schafer jako novou tvář nové vůně Angel Elixir. Herečka se stává patronkou nové vůně a zároveň se přidává k vesmírné kampani.

  Parfémovaná voda Angel Elixir je dokonalým vyjádřením vizionářského ducha řady Angel. Čeká vás božská vůně, která je dřevitě-květinová. Symbolizuje ženskost, jedinečnost, nevinnost a především nebojácnost žen. Parfém dokáže rozzářit ženy zevnitř, počínaje múzou kampaně Hunter Schafer. Známá herečka se tak stává novou hvězdou značky Mugler.

  Herečka narozená v Severní Karolíně je ve svých pouhých 24 letech vycházející hvězdou filmového a televizního plátna. Fanoušky si získala hlavně díky své postavě Jules v seriálu Euphoria. Kampaň značky Mugler se bude nést v duchu proměny. Na její koncepci spolupracoval Cadwallader s Quentinem Deronzierem s agenturou Publicis Luxe. Hunter se také proslavila díky svém trans aktivismu nebo jako modelka u prestižních značek.

  „Je to dokonalá tvář pro Angel. Je velmi moderní, je ikonou své generace a okamžitě osloví mladší generaci, protože je velmi angažovaná a talentovaná. Chceme, aby pro značku pracovali lidé, kteří mají odhodlání. Hunter je pro nás rozhodně tváří budoucnosti,“ řekla Danièle Lahana-Aidenbaum ve svém prvním rozhovoru od loňského října, kdy se stala globální prezidentkou společnosti Mugler.

  Vesmírná kampaň

  Hunter Schafer se stává nejen tváří nové vůně, své tělo propůjčuje též do nového videospotu. V něm je vyobrazena jako božský avatar procházející se po přehlídkovém molu. Na sobě má modelka přidělané digitálně vytvořené kostýmy, které si na starost vzal Cadwallader. Schafer se metamorfuje v nebeskou bytost, která se vznáší ve vesmíru a je oblečená do průsvitného třpytivého kočičího kostýmu.

  „Když milujete Mugler, tak prostě milujete Mugler. Hunter nám toho přinesla strašně moc. Jsme rádi, že ji v kampani budeme mít. Je to jedinečná osoba, která nás díky svému myšlení nechá nahlédnout do námi nepoznané generace Z,“ dodala Danièle.

  Móda Mugler se 27. ledna vrátila na pařížské molo s experimentálním formátem své ready-to-wear kolekce na podzim 2022. Letos v lednu předvedla značka svoji úplně první kabelku Spiral Curve 01 a právě v březnu nám značka představí zmiňovanou vůni Angel Elixir.

  Zdroj: WWD, Cosmeticsbusiness, Instagram

  Foto:Mugler

  Hunter Schafer, hvězda seriálu Euphorie, se stala novou tváří dámské vůně značky Mugler

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.