Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Značka Mugler vybírá herečku a modelku Hunter Schafer jako novou tvář nové vůně Angel Elixir. Herečka se stává patronkou nové vůně a zároveň se přidává k vesmírné kampani.

  Parfémovaná voda Angel Elixir je dokonalým vyjádřením vizionářského ducha řady Angel. Čeká vás božská vůně, která je dřevitě-květinová. Symbolizuje ženskost, jedinečnost, nevinnost a především nebojácnost žen. Parfém dokáže rozzářit ženy zevnitř, počínaje múzou kampaně Hunter Schafer. Známá herečka se tak stává novou hvězdou značky Mugler.

  Herečka narozená v Severní Karolíně je ve svých pouhých 24 letech vycházející hvězdou filmového a televizního plátna. Fanoušky si získala hlavně díky své postavě Jules v seriálu Euphoria. Kampaň značky Mugler se bude nést v duchu proměny. Na její koncepci spolupracoval Cadwallader s Quentinem Deronzierem s agenturou Publicis Luxe. Hunter se také proslavila díky svém trans aktivismu nebo jako modelka u prestižních značek.

  „Je to dokonalá tvář pro Angel. Je velmi moderní, je ikonou své generace a okamžitě osloví mladší generaci, protože je velmi angažovaná a talentovaná. Chceme, aby pro značku pracovali lidé, kteří mají odhodlání. Hunter je pro nás rozhodně tváří budoucnosti,“ řekla Danièle Lahana-Aidenbaum ve svém prvním rozhovoru od loňského října, kdy se stala globální prezidentkou společnosti Mugler.

  Vesmírná kampaň

  Hunter Schafer se stává nejen tváří nové vůně, své tělo propůjčuje též do nového videospotu. V něm je vyobrazena jako božský avatar procházející se po přehlídkovém molu. Na sobě má modelka přidělané digitálně vytvořené kostýmy, které si na starost vzal Cadwallader. Schafer se metamorfuje v nebeskou bytost, která se vznáší ve vesmíru a je oblečená do průsvitného třpytivého kočičího kostýmu.

  „Když milujete Mugler, tak prostě milujete Mugler. Hunter nám toho přinesla strašně moc. Jsme rádi, že ji v kampani budeme mít. Je to jedinečná osoba, která nás díky svému myšlení nechá nahlédnout do námi nepoznané generace Z,“ dodala Danièle.

  Móda Mugler se 27. ledna vrátila na pařížské molo s experimentálním formátem své ready-to-wear kolekce na podzim 2022. Letos v lednu předvedla značka svoji úplně první kabelku Spiral Curve 01 a právě v březnu nám značka představí zmiňovanou vůni Angel Elixir.

  Zdroj: WWD, Cosmeticsbusiness, Instagram

  Foto:Mugler

  Hunter Schafer, hvězda seriálu Euphorie, se stala novou tváří dámské vůně značky Mugler

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.