Značka Mugler vybírá herečku a modelku Hunter Schafer jako novou tvář nové vůně Angel Elixir. Herečka se stává patronkou nové vůně a zároveň se přidává k vesmírné kampani.

Parfémovaná voda Angel Elixir je dokonalým vyjádřením vizionářského ducha řady Angel. Čeká vás božská vůně, která je dřevitě-květinová. Symbolizuje ženskost, jedinečnost, nevinnost a především nebojácnost žen. Parfém dokáže rozzářit ženy zevnitř, počínaje múzou kampaně Hunter Schafer. Známá herečka se tak stává novou hvězdou značky Mugler.

Herečka narozená v Severní Karolíně je ve svých pouhých 24 letech vycházející hvězdou filmového a televizního plátna. Fanoušky si získala hlavně díky své postavě Jules v seriálu Euphoria. Kampaň značky Mugler se bude nést v duchu proměny. Na její koncepci spolupracoval Cadwallader s Quentinem Deronzierem s agenturou Publicis Luxe. Hunter se také proslavila díky svém trans aktivismu nebo jako modelka u prestižních značek.

„Je to dokonalá tvář pro Angel. Je velmi moderní, je ikonou své generace a okamžitě osloví mladší generaci, protože je velmi angažovaná a talentovaná. Chceme, aby pro značku pracovali lidé, kteří mají odhodlání. Hunter je pro nás rozhodně tváří budoucnosti,“ řekla Danièle Lahana-Aidenbaum ve svém prvním rozhovoru od loňského října, kdy se stala globální prezidentkou společnosti Mugler.

Vesmírná kampaň

Hunter Schafer se stává nejen tváří nové vůně, své tělo propůjčuje též do nového videospotu. V něm je vyobrazena jako božský avatar procházející se po přehlídkovém molu. Na sobě má modelka přidělané digitálně vytvořené kostýmy, které si na starost vzal Cadwallader. Schafer se metamorfuje v nebeskou bytost, která se vznáší ve vesmíru a je oblečená do průsvitného třpytivého kočičího kostýmu.

„Když milujete Mugler, tak prostě milujete Mugler. Hunter nám toho přinesla strašně moc. Jsme rádi, že ji v kampani budeme mít. Je to jedinečná osoba, která nás díky svému myšlení nechá nahlédnout do námi nepoznané generace Z,“ dodala Danièle.

Móda Mugler se 27. ledna vrátila na pařížské molo s experimentálním formátem své ready-to-wear kolekce na podzim 2022. Letos v lednu předvedla značka svoji úplně první kabelku Spiral Curve 01 a právě v březnu nám značka představí zmiňovanou vůni Angel Elixir.

Zdroj: WWD, Cosmeticsbusiness, Instagram

Foto:Mugler

Hunter Schafer, hvězda seriálu Euphorie, se stala novou tváří dámské vůně značky Mugler

Luxusní módní značky, na které si potrpí nejbohatší lidé

Luxusní móda je nejčastěji spojována se značkami prezentovanými na týdnech módy, díky kterým se stávají veřejně známými. Ale i ve světě špičkového stylu existují skryté drahokamy, které si zakládají na své exkluzivitě. V oblibě je má především "nejvyšší třída". Pojďte se tedy podívat, do jakých značek se často oblékají celebrity, světoví vůdci nebo i ti, kterým proudí v žilách modrá krev.

Moncler zachytil ve spolupráci s Aliciou Keys ducha New Yorku. Inspiroval se jejími sny z 90. let

V nové kolekci italské značky Moncler představila Alicia Keys své nejhlubší dojmy z New Yorku. Oversized sportovní bundy, bucket hat, úzké halter topy a neonové barvy tak vystihují 90. léta Manhattanu.

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!