Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Se vstupem do plesové sezóny jsme všichni plní očekávání. Nastává tedy perfektní čas na to, začít se bavit i o vysněném líčení. Už jste přemýšleli, jaký look si pro blížící se příležitost zvolit? Jedná se o velice důležitý prvek vašeho plesového outfitu, jelikož makeup funguje jako dokonalý doplněk. Jedná se tedy zároveň o poslední krok, který vytvoří celkový dojem z vaší plesové róby.

  Letošní sezóna klade důraz na eleganci, o tom jsme už psali dříve. Proto bychom měli této atmosféře přizpůsobit i svůj vzhled. Náš cíl spočívá ve vytvoření looku, který prodlouží oči a zdůrazní tvar obličeje. Chceme dosáhnout rovnováhy mezi sofistikovaností a přirozeností. Před očekávaným večerem doporučujeme vyzkoušet vybraný look alespoň jednou. Zejména, pokud budete aplikovat linku, která může být náročná na preciznost.

  Vsaďte na klasiku. “Cat eye“ bude navždy přirozený, ale zároveň chic look

  Až moc si lámete hlavu nad tím, jak se nalíčíte? Nemějte obavy, nádherného vzhledu dosáhnete i s jednoduchými “cat eyes“. Velký důraz se v tomto looku klade právě na linky. Měly by být ostré a trošku delší, ne moc tlusté, ale zároveň dostatečně viditelné. Jsou totiž klíčovým krokem k dosažení kočičího pohledu, který definuje toto líčení.

  Doporučujeme pak při aplikaci looku začít s očními stíny. Pokud máte zájem o kombinaci barev, máte volnější ruku. V případě, že chcete ladit se svými doplňky nebo šaty, můžete si vybrat mezi tmavě zelenými, zlatými nebo stříbrnými stíny. Klíčové je cítit barvu a zvolit pigmentovanost, která bude subtilní. Chceme, aby barva nekřičela, ale spíše dodala černé lince jemný odlesk.

  Zapomeňte na hrubou černou barvu. Hnědé “smokey eyes“ vytvoří bohatý vzhled

  Kdo by nemiloval krásné kouřové stíny, a ještě ke všemu hnědé? Jsou totiž přesně to, co bychom si letos na plesech přáli vidět. Vytvoří hluboký a protáhlý pohled perfektně ladící k dlouhým šatům. Při vytváření tohoto looku je ovšem třeba si trochu pohrát se stíny a být trpělivější.

  Například makeup umělkyně Alexandra Anele ve svém videu podrobně ukazuje, jak tento vzhled pečlivě vytvořit. Ve svém videu precizně popisuje, jak správně kombinovat stíny a jaké štětce použít. Stačí si připravit produkty, posadit se před zrcadlo a za pomocí videa začít kouzlit.

  Ariana Grande linka zaručí výhru královny večera. Inspirujte se novým klipem “Yes, and?“

  Nikdo neumí linky tak jako zpěvačka Ariana Grande. Pokud jste už zahlédli její nový videoklip, nejspíš vás oslnily její perfektní grafické linky. Právě ty nás inspirují k vytvoření perfektního looku na plesový večer. I přesto, že se mohou zdát extravagantní, jsou to v podstatě “klasické“ grafické linky. Lichotivý styl skvěle otevře oči, dodá outfitu jiskru a zvýší vaše sebevědomí. 

  Zdroj: R.E.M Beauty

  Můžete použít černou linku, nebo pro jednodušší variantu zvolit tmavě hnědý stín. Při používání černé barvy je potřeba být přesný, aby obě strany byly symetrické. Pokud se vám look nepodaří, může to skončit nepořádkem. Tmavě hnědým stínem pak nakreslete nákres linky nad záhybem oka, podobně jako při vytváření “smokey eyes“, jen si držte tenčí linii. Několikrát ji obtáhněte a pomocí korektoru vyčistěte nedostatky.

  Zdroj: R.E.M. Beauty

  Zdroje: Youtube, Instagram, R.E.M. Beauty

  Hnědé kouřové stíny, nebo grafická linka? Doplňte svůj plesový outfit úchvatným líčením

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.