Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Se vstupem do plesové sezóny jsme všichni plní očekávání. Nastává tedy perfektní čas na to, začít se bavit i o vysněném líčení. Už jste přemýšleli, jaký look si pro blížící se příležitost zvolit? Jedná se o velice důležitý prvek vašeho plesového outfitu, jelikož makeup funguje jako dokonalý doplněk. Jedná se tedy zároveň o poslední krok, který vytvoří celkový dojem z vaší plesové róby.

  Letošní sezóna klade důraz na eleganci, o tom jsme už psali dříve. Proto bychom měli této atmosféře přizpůsobit i svůj vzhled. Náš cíl spočívá ve vytvoření looku, který prodlouží oči a zdůrazní tvar obličeje. Chceme dosáhnout rovnováhy mezi sofistikovaností a přirozeností. Před očekávaným večerem doporučujeme vyzkoušet vybraný look alespoň jednou. Zejména, pokud budete aplikovat linku, která může být náročná na preciznost.

  Vsaďte na klasiku. “Cat eye“ bude navždy přirozený, ale zároveň chic look

  Až moc si lámete hlavu nad tím, jak se nalíčíte? Nemějte obavy, nádherného vzhledu dosáhnete i s jednoduchými “cat eyes“. Velký důraz se v tomto looku klade právě na linky. Měly by být ostré a trošku delší, ne moc tlusté, ale zároveň dostatečně viditelné. Jsou totiž klíčovým krokem k dosažení kočičího pohledu, který definuje toto líčení.

  Doporučujeme pak při aplikaci looku začít s očními stíny. Pokud máte zájem o kombinaci barev, máte volnější ruku. V případě, že chcete ladit se svými doplňky nebo šaty, můžete si vybrat mezi tmavě zelenými, zlatými nebo stříbrnými stíny. Klíčové je cítit barvu a zvolit pigmentovanost, která bude subtilní. Chceme, aby barva nekřičela, ale spíše dodala černé lince jemný odlesk.

  Zapomeňte na hrubou černou barvu. Hnědé “smokey eyes“ vytvoří bohatý vzhled

  Kdo by nemiloval krásné kouřové stíny, a ještě ke všemu hnědé? Jsou totiž přesně to, co bychom si letos na plesech přáli vidět. Vytvoří hluboký a protáhlý pohled perfektně ladící k dlouhým šatům. Při vytváření tohoto looku je ovšem třeba si trochu pohrát se stíny a být trpělivější.

  Například makeup umělkyně Alexandra Anele ve svém videu podrobně ukazuje, jak tento vzhled pečlivě vytvořit. Ve svém videu precizně popisuje, jak správně kombinovat stíny a jaké štětce použít. Stačí si připravit produkty, posadit se před zrcadlo a za pomocí videa začít kouzlit.

  Ariana Grande linka zaručí výhru královny večera. Inspirujte se novým klipem “Yes, and?“

  Nikdo neumí linky tak jako zpěvačka Ariana Grande. Pokud jste už zahlédli její nový videoklip, nejspíš vás oslnily její perfektní grafické linky. Právě ty nás inspirují k vytvoření perfektního looku na plesový večer. I přesto, že se mohou zdát extravagantní, jsou to v podstatě “klasické“ grafické linky. Lichotivý styl skvěle otevře oči, dodá outfitu jiskru a zvýší vaše sebevědomí. 

  Zdroj: R.E.M Beauty

  Můžete použít černou linku, nebo pro jednodušší variantu zvolit tmavě hnědý stín. Při používání černé barvy je potřeba být přesný, aby obě strany byly symetrické. Pokud se vám look nepodaří, může to skončit nepořádkem. Tmavě hnědým stínem pak nakreslete nákres linky nad záhybem oka, podobně jako při vytváření “smokey eyes“, jen si držte tenčí linii. Několikrát ji obtáhněte a pomocí korektoru vyčistěte nedostatky.

  Zdroj: R.E.M. Beauty

  Zdroje: Youtube, Instagram, R.E.M. Beauty

  Hnědé kouřové stíny, nebo grafická linka? Doplňte svůj plesový outfit úchvatným líčením

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.