Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jaro neznamená pouze jarní úklid a změnu šatníku. Nová sezóna s sebou nese i designové novinky do domácnosti. Váš domov byste po zimních a chladných dnech měli rozzářit. Ačkoliv si to často neuvědomujeme, domov je jediný, kdo na nás každý den čeká. Odměňte svou domácnost stylovými a trendy doplňky. Mimo parády bude mít nový vzhled domácnosti pozitivní vliv i na vaše psychické zdraví. Což je při příchodu jara velmi žádoucí.

  Světlo je základ

  Osvětlení bývá častý problém většiny domácností. Někdy zkrátka stropní lustr nestačí. Divili byste se, jaké kouzlo vyčarujete, pokud do místnosti přidáte designovou lampu. Jistě jste zaznamenali, že se na letošních přehlídkách často objevovalo peří. Proto jím doporučujeme podtrhnout i teplo domova. „Péřové lampy“ jsou v poslední době velký hit. Na sociálních sítích pod tagem #featherlamp najdete obsáhlou inspiraci, jak lampu poladit s nábytkem i jinými dekoracemi. Snad všechny barevné kombinace najdete na online storu Venetto Design.

  Foto: Venetto Design

  Klíč do stylové zahrady

  Odemknout zámek do jarní zahrady vám pomůžou minimalistické květináče. Dejte své oblíbené rostliny do květináčů značky Dušek Decor, kombinace černé barvy se zlatými prvky vdechne vaší zahradě či terase ten správný dojem. Krásně vypadá mix různých velikostí květináčů, truhlíků i váz blízko sebe. Pro letošek zkuste zahradní dekorace vést v čistých liniích, jednoduše tvarovaných předmětech a nevzorovaných materiálech.

  Foto: Dušek Decor

  Holografické stolování

  Ať už se večer u stolu sejdete s celou rodinou, nebo se svým mazlíčkem, jde o jednu z nejdůležitějších částí celého dne. Trávíte totiž okamžiky se svými nejbližšími. Proto byste tomuto „rituálu“ měli dát dostatečnou váhu. Jarní stolování rozzáříte holografickým stolovacím setem. Spektrum duhových barev jakoby volalo po jarních salátcích a nejpestřejších jídlech.

  Foto: Venetto Design

  Mahagonová obsese

  Pokud plánujete pořízení decentních dekorací, máme tu pro vás zvířecí sošky z mahagonového dřeva. Hermés pro novou sezónu připravil celou zoologickou zahradu. Tmavě zbarvené sošky doporučujeme do světlých a minimalistických domácností. Dokonale tak zvýrazní nenuceně elegantní vlnu.

  Foto: Hermés

  Nová sezóna, rovná se nový kus nábytku

  Potrpíte-li si na opravdu špičkovém nábytku, Louis Vuitton ve spolupráci s předními, evropskými designéry vytvořil nevídané skvosty. Od židlí a křesel, až po velké pohovky. Futurismus střídá sedmdesátková klasika. S tímto druhem nábytku doporučujeme využít služeb designových profesionálů, při špatném kombinování můžete narazit!

  Foto: Louis Vuitton

  Foto:Hermés

  Futuristický nábytek i peří. Klíčem k snové domácnosti jsou designové doplňky

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.

  Růst prodejů LVMH v prvním čtvrtletí zpomalil. Odráží stav světové ekonomiky

  Luxusní skupina LVMH odhalila výsledky z uplynulého čtvrtletí, poukazující na zpomalení růstu jejích prodejů. Klesnout měly o tři procenta. Jelikož je firma sdružující slavné značky považována za největší v módním průmyslu, jedná se o důležitý ukazatel. Reflektuje totiž stav světové ekonomiky.

  Swinging Sixties ožívají. Současné trendy si opět pohrávají s módou 60. let

  V éře bleskově se měnících trendů, které se už nerodí jen na přehlídkových molech, může být občas obtížné naladit se na vlnu jakéhokoli módního hitu. Zdá se však, že v kurzu jsou opět také kousky charakteristické pro rebelská 60. léta. Kromě pouštění si písniček od Beatles je tedy na čase vytáhnout minisukně a barevné punčocháče.