More

  Jaro neznamená pouze jarní úklid a změnu šatníku. Nová sezóna s sebou nese i designové novinky do domácnosti. Váš domov byste po zimních a chladných dnech měli rozzářit. Ačkoliv si to často neuvědomujeme, domov je jediný, kdo na nás každý den čeká. Odměňte svou domácnost stylovými a trendy doplňky. Mimo parády bude mít nový vzhled domácnosti pozitivní vliv i na vaše psychické zdraví. Což je při příchodu jara velmi žádoucí.

  Světlo je základ

  Osvětlení bývá častý problém většiny domácností. Někdy zkrátka stropní lustr nestačí. Divili byste se, jaké kouzlo vyčarujete, pokud do místnosti přidáte designovou lampu. Jistě jste zaznamenali, že se na letošních přehlídkách často objevovalo peří. Proto jím doporučujeme podtrhnout i teplo domova. „Péřové lampy“ jsou v poslední době velký hit. Na sociálních sítích pod tagem #featherlamp najdete obsáhlou inspiraci, jak lampu poladit s nábytkem i jinými dekoracemi. Snad všechny barevné kombinace najdete na online storu Venetto Design.

  Foto: Venetto Design

  Klíč do stylové zahrady

  Odemknout zámek do jarní zahrady vám pomůžou minimalistické květináče. Dejte své oblíbené rostliny do květináčů značky Dušek Decor, kombinace černé barvy se zlatými prvky vdechne vaší zahradě či terase ten správný dojem. Krásně vypadá mix různých velikostí květináčů, truhlíků i váz blízko sebe. Pro letošek zkuste zahradní dekorace vést v čistých liniích, jednoduše tvarovaných předmětech a nevzorovaných materiálech.

  Foto: Dušek Decor

  Holografické stolování

  Ať už se večer u stolu sejdete s celou rodinou, nebo se svým mazlíčkem, jde o jednu z nejdůležitějších částí celého dne. Trávíte totiž okamžiky se svými nejbližšími. Proto byste tomuto „rituálu“ měli dát dostatečnou váhu. Jarní stolování rozzáříte holografickým stolovacím setem. Spektrum duhových barev jakoby volalo po jarních salátcích a nejpestřejších jídlech.

  Foto: Venetto Design

  Mahagonová obsese

  Pokud plánujete pořízení decentních dekorací, máme tu pro vás zvířecí sošky z mahagonového dřeva. Hermés pro novou sezónu připravil celou zoologickou zahradu. Tmavě zbarvené sošky doporučujeme do světlých a minimalistických domácností. Dokonale tak zvýrazní nenuceně elegantní vlnu.

  Foto: Hermés

  Nová sezóna, rovná se nový kus nábytku

  Potrpíte-li si na opravdu špičkovém nábytku, Louis Vuitton ve spolupráci s předními, evropskými designéry vytvořil nevídané skvosty. Od židlí a křesel, až po velké pohovky. Futurismus střídá sedmdesátková klasika. S tímto druhem nábytku doporučujeme využít služeb designových profesionálů, při špatném kombinování můžete narazit!

  Foto: Louis Vuitton

  Foto:Hermés

  Futuristický nábytek i peří. Klíčem k snové domácnosti jsou designové doplňky

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.