Jaro neznamená pouze jarní úklid a změnu šatníku. Nová sezóna s sebou nese i designové novinky do domácnosti. Váš domov byste po zimních a chladných dnech měli rozzářit. Ačkoliv si to často neuvědomujeme, domov je jediný, kdo na nás každý den čeká. Odměňte svou domácnost stylovými a trendy doplňky. Mimo parády bude mít nový vzhled domácnosti pozitivní vliv i na vaše psychické zdraví. Což je při příchodu jara velmi žádoucí.

Světlo je základ

Osvětlení bývá častý problém většiny domácností. Někdy zkrátka stropní lustr nestačí. Divili byste se, jaké kouzlo vyčarujete, pokud do místnosti přidáte designovou lampu. Jistě jste zaznamenali, že se na letošních přehlídkách často objevovalo peří. Proto jím doporučujeme podtrhnout i teplo domova. „Péřové lampy“ jsou v poslední době velký hit. Na sociálních sítích pod tagem #featherlamp najdete obsáhlou inspiraci, jak lampu poladit s nábytkem i jinými dekoracemi. Snad všechny barevné kombinace najdete na online storu Venetto Design.

Foto: Venetto Design

Klíč do stylové zahrady

Odemknout zámek do jarní zahrady vám pomůžou minimalistické květináče. Dejte své oblíbené rostliny do květináčů značky Dušek Decor, kombinace černé barvy se zlatými prvky vdechne vaší zahradě či terase ten správný dojem. Krásně vypadá mix různých velikostí květináčů, truhlíků i váz blízko sebe. Pro letošek zkuste zahradní dekorace vést v čistých liniích, jednoduše tvarovaných předmětech a nevzorovaných materiálech.

Foto: Dušek Decor

Holografické stolování

Ať už se večer u stolu sejdete s celou rodinou, nebo se svým mazlíčkem, jde o jednu z nejdůležitějších částí celého dne. Trávíte totiž okamžiky se svými nejbližšími. Proto byste tomuto „rituálu“ měli dát dostatečnou váhu. Jarní stolování rozzáříte holografickým stolovacím setem. Spektrum duhových barev jakoby volalo po jarních salátcích a nejpestřejších jídlech.

Foto: Venetto Design

Mahagonová obsese

Pokud plánujete pořízení decentních dekorací, máme tu pro vás zvířecí sošky z mahagonového dřeva. Hermés pro novou sezónu připravil celou zoologickou zahradu. Tmavě zbarvené sošky doporučujeme do světlých a minimalistických domácností. Dokonale tak zvýrazní nenuceně elegantní vlnu.

Foto: Hermés

Nová sezóna, rovná se nový kus nábytku

Potrpíte-li si na opravdu špičkovém nábytku, Louis Vuitton ve spolupráci s předními, evropskými designéry vytvořil nevídané skvosty. Od židlí a křesel, až po velké pohovky. Futurismus střídá sedmdesátková klasika. S tímto druhem nábytku doporučujeme využít služeb designových profesionálů, při špatném kombinování můžete narazit!

Foto: Louis Vuitton

Foto:Hermés

Futuristický nábytek i peří. Klíčem k snové domácnosti jsou designové doplňky