More

  Uživatelé Robloxu se od pátku do 30. července ponoří do virtuálního světa značky Fenty Beauty. V něm se mohou vydat na lov produktů nebo průchod labyrintem, ale i započít vlastní kreativní cestu. Vytvořit si totiž budou moct vlastní lesk na rty.

  Cílem virtuálního světa Fenty Beauty není jenom vytvořit zábavnou hru pro fanoušky slavné značky, ale také kreativní proces, do kterého se mohou zapojit. Při tvorbě vlastní verze Gloss Bomb Universal Lip Luminizer si budou moct vybrat vlastní ingredience, efekty, obal, uzávěr i aplikátor lesku. Uživatelé ho následně vystaví na odiv v takzvané Sephora Experience, kde ostatním umožní pro nový produkt hlasovat.

  Na konci každého týdne v období od pátku do 30. července se pak 100 nejlepších výtvorů dostane na speciální seznam. Po skončení čtyřtýdenního cyklu vybere Rihanna ze 400 finalistů jeden nejlepší produkt. Na základě nej vytvoří novou verzi Gloss Bomb, která se v roce 2024 dostane na skutečný trh. „Beauty zážitky mají být zábava. Proto jsem nadšená, že můžu všem a všude nabídnout náhled do našeho světa,“ popsala Rihanna.

  Uživatelé Roblox pak mohou ve hře sbírat také ingredience pro vytvoření vlastního čistícího gelu na obličej. Následně totiž získají virtuální Fenty Skin Beanie. Po tvorbě zmíněného lesku na rty zase hráči dostanou Fenty Beauty Gloss Bomb Backpack. Kromě toho se mohou fanoušci Fenty pustit do labyrintu, ve kterém se skrývá parfémovaná voda Fenty. Pobíhat tak mohou světem plným pomerančových hájů a kopců z bambuckého másla.

  Roblox hra propojí nejen virtuální a reálný svět, ale i zákazníky a vedení Fenty

  Z virtuálního světa si tak beauty společnost Fenty udělala obrovskou laboratoř. „Jedná se o příležitost, jak z digitálního světa vytvořit fyzický produkt. Jak myšlenku z metaverse převést do reálného života,“ okomentovala dále projekt značka. Mezi další módní nebo beauty firmy spolupracující se světem Roblox pak patří například Gucci, Urban Decay, NARS, Givenchy, Nyx Professional Makeup nebo Essence Cosmetics.

  Značka Fenty se tedy snaží vytvořit svět, který poctí demokracii, inkluzi a diverzitu. Z podobného projektu proto těží jak firma, tak její zákazníci. Ti se totiž díky zábavné hře mohou cítit jako součást známé společnosti. Její vedení zase platformu využije pro testování a vývoj nových produktů. Slavná zpěvačka Rihanna má navíc v současnosti na svoji beauty společnost více času. Nedávno totiž odstoupila z pozice šéfky značky spodního prádla Savage x Fenty.

  Zdroj: WWD, Glossy, Eprimefeed, Twitter, YouTube

  Fenty Beauty objevuje Roblox. Uživatelům umožní tvorbu vlastního lesku na rty

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.