Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Svět luxusu proniká opravdu do všech odvětví. Snadno tak přepychem můžete obklopit i své milované zvířecí společníky. Řada známých módních domů totiž pravidelně vydává kolekce určené pro domácí mazlíčky. Pejsky pak můžete obdařit stylovým obojkem, svetříkem i pláštěm do deště. Darovat jim můžete ale také designovou postýlku nebo misky. Cestovat s vámi pak mohou v trendy značkových taškách.

  Slaďte psí outfit se svými šperky nebo outfitem. Pomůže značka Burberry i Tiffany & Co.

  Začít můžete s luxusní psí výbavou u toho nejjednoduššího, tedy obojku. Jeho vlastní verzi vydává v současnosti téměř každá luxusní značka. Nás ovšem zaujaly především dva velice klasické modely. Společnost Burberry totiž na psí obojek zkopírovala svůj ikonický vzor, k nalezení tradičně spíše na kabátech nebo kabelkách. Se svým pejskem tak můžete snadno ladit. Obojek od Tiffany & Co. je zase jako stvořený pro milovníky luxusních šperků i filmu Snídaně u Tiffanyho.

  Zdroj: Burberry, Tiffany & Co.

  Na vycházku jedině stylově. S modely od Miu Miu nebo Louboutin jednoznačně zabodujete

  Začněte se svým pejsek chodit na stylové vycházky. Opět vám s tím pomohou jedny z nejluxusnějších značek světa. Například společnost Miu Miu nabízí jednoduchý postroj v pastelové růžové barvě. Pouze nenápadně vyšité logo pak prozradí jeho přepychový původ. Naopak model od značky Christian Louboutin luxusem přímo křičí. Místo červeného podpatku nabízí jiný twist, a to červenou podšívku koženého postroje.

  Zdroj: Miu Miu, Christian Louboutin

  Do špatného počasí jedině s Versace. V zimě zase zahřeje Prada

  V luxusní psí výbavě samozřejmě nesmí chybět ani trendy oblečky. Ovšem nemusí jít o přehnaně růžové nebo mini modely, vhodné pouze pro menší plemena. Naopak, značky jako Prada nebo Versace nabízí decentní a slušivé varianty. První zmíněný módní dům vytvořil svetřík se svým logem, který je ovšem poměrně jednoduchý a jeho tmavý odstín na sebe neupoutá příliš pozornosti. U společnosti Versace zase najdete decentní pláštík do deště, padnoucí i větším plemenům.

  Zdroj: Prada, Versace

  Po vydatné procházce je třeba řádného relaxu. Nadělte ho se značkovým pelíškem

  Zapomínat nesmíme ani na luxusní odpočinek. Zaručit ho svému zvířecímu příteli můžete například pomocí pohodlných a luxusních pelíšků. Opravdu „over the top“ verzi nabízí nikdo jiný než italská módní značka Gucci. Pejsek si v ní bude náležitě připadat jako střed vesmíru. O něco více klasický, ale designový model pak nabízí společnost Karl Lagerfeld.

  Zdroj: Gucci, Karl Lagerfeld

  Hodovat musí pejsek jedině královsky. Minimalistickou i extrémně luxusní verzi nabízí Hermès a Gucci

  Opomenout nelze ani hodovací doplňky. S těmi stráví pejsek spoustu času, zároveň jde ale rovněž o dekoraci, která může zásadně změnit design vaší kuchyně nebo obývacího pokoje. Vyberte si proto designovou misku, na níž se rádi budete dívat i vy. Minimalisté ocení jednoduchý dřevěný model s kovovými vyjímacími miskami od Hermès. Fanoušci opulentního luxusního stylu si zase zamilují verzi Gucci.

  Zdroj: Hermès, Gucci

  Za designerské psí tašky se stydět nebudete. Modely od Dior a Louis Vuitton nahradí i kabelku

  Posledním základním prvkem stylové psí výbavy je cestovní taška. Malé pejsky je často potřeba přenášet, a není nic horšího než stará a oškubaná taška, na kterou se nechcete ani podívat. Přesný opak zažijete s variantami od módního domu Dior nebo Louis Vuitton. Obě využívají loga ikonických značek i kvalitní materiály. Doprovázet tak budou moct pejska na všechna jeho dobrodružství.

  Zdroj: Dior, Louis Vuitton

  Zdroje: Luxebook

  Foto:Hermès

  Dopřejte svým pejskům stejný luxus jako sobě. Na zvířecí společníky myslí i nejznámější módní domy

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.