Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Jména jako Dior, Brunello Cucinelli nebo Loewe jsou známá především jako opravdu úspěšné módní značky. Mnohé z nich však nezůstávají jen u oblečení, své univerzum a vliv se snaží rozšířit i do oblasti životního stylu, konkrétně přímo do domácností svých věrných zákazníků. Přinášíme vám výběr těch nejkrásnějších designových kousků pro pozvednutí vašeho domova ve znamení skutečného luxusu.

  Nábytek: Rick Owens

  Temná genialita Ricka Owens se plně odráží v jeho nábytku. V jeho návrzích vystupují do popředí tvary a materiály jako mramor a dřevo v té nejdrsnější podobě. Hlavní pointou se stává spíše nábytek jako objet d’art než jeho praktičnost nebo pohodlnost.

  Zdroj: Rick Owens

  Nátěr na zeď: Christopher John Rogers x Farrow & Ball

  Christopher John Rogers přenáší energické a radostné barvy z přehlídkového mola na vaše stěny! Společně se značkou Farrow & Ball vytvořil kapsulovou kolekci „Carte Blanche“, která obsahuje dvanáct odstínů a tři nové vzory pro tapetování. Škála barev se pohybuje od neutrálních tónů až po tmavě modrou. Mezi vzory najdete klasiky, jako jsou puntíky a pruhy, stejně tak geometrický motiv inspirovaný Bauhausem.

  Zdroj: Farrow & Ball

  Keramické dekorace: Brunello Cucinelli

  Pokud chcete svůj interiér obohatit o přirozené dekorace vytvořené starobylými tradičními technikami, Brunello Cucinelli je možná to pravé pro vás. V nabídce jsou převážně keramické vázy, mísy a hrnky ručně vyráběné v italské Umbrii.

  Zdroj: Brunello Cucinelli

  Nádobí: Dior

  Dior a jeho rozsáhlý výběr nádobí a kuchyňského vybavení se postará o zcela nový zážitek ze stolování. Nesmí chybět ani sortiment zdobený legendárním francouzským motivem toile de Jouy. Vyznačuje se zejména drobnými květinovými, zvířecími nebo mytologickými kresbami. Ten se od roku 2015 pod vedením kreativní ředitelky Marie Grazie Chiuri stal poznávacím znamením samotného domu. Nádherné talíře, šálky a nádoby se stanou nezbytnou součástí každé porcelánové sbírky.

  Zdroj: Dior

  Loewe: Svíčky

  Loewe provoní váš domov vůněmi pomerančových květů, oregana, břečťanu, okurky, borůvky, či dokonce marihuany. Stačí si vybrat z klasických svíček v nádobách nebo těch rovnou zhotovovaných s voskovým svícnem. Svou voňavou kolekci můžete rozšířit také o terakotové zhášedlo s hnědým koženým řemínkem a pozlacenými přívěsky s vyrytým logem domu.

  Zdroj: Loewe

  Zdroje: The Luxurist, Business of Fashion, Architectural Digest, Salon 94, Farrow & Ball, Brunello Cucinelli, Dior, Loewe

  Designérské vybavení pro váš domov: Ozvláštněte svůj interiér pomocí nábytku od Ricka Owens nebo nádobím Dior

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.