Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Jedním z letošních trendů beauty průmyslu je péče o tělo. Není proto divu, že zákazníky zaujal nejnovější „vynález“ v tomto odvětví. Čím dál větší oblibě se totiž těší deodorant, který už není určený pouze na použití do podpaží. Místo toho ho lze aplikovat na celé tělo. Ukázalo se tak, že zápach trápí lidi více, než se myslelo.

  Deodorant na celé tělo zní jako nápad, který zní zároveň hloupě i geniálně. Ať už je váš názor jakýkoli, jedná se o produkt, který do své nabídky zařazuje čím dál více beauty značek. Reagují tím především na zvyšující se poptávku svých zákazníků. Například nedávný výzkum společnosti Unilever odhalil, že na 15 procent Američanů vyžaduje řešení podobné deodorantu, které by bylo ovšem vhodné pro celé tělo.

  Vyhledávání #FullBodyDeodorant rovněž na sociální síti TikTok dosáhlo více než 23 milionů zhlédnutí. Začíná být tedy jasné, že zápach už dlouho netrápí lidi pouze v podpaží. Touží tedy potom, aby mohli deodorant aplikovat také na hruď, chodidla nebo do oblasti třísel. Bez řešení pro celé tělo jsou nuceni používat různé spreje, parfémy a pudry. Jiní se zase uchylují k několika sprchám denně.

  Zdá se ovšem, že beauty společnosti vynalezly perfektní řešení, tedy zmíněný deodorant pro celé tělo. Nejedná se o naprostou novinku, produkt se však do podvědomí veřejnosti dostal teprve nedávno. Například značka Lumē vlastní verzi vydala už v roce 2017. Od té doby se k jejímu prodeji uchýlily také firmy jako Old Spice, Secret, Native nebo Dove. Jednotlivé varianty se pak od sebe mírně liší.

  Deodorant pro celé tělo neuškodí. Úplně nezbytný ovšem není

  Pořídit si deodorant pro celé tělo můžete v podobě tradičních sprejů a tyčinek, ale také krémů nebo balzámů. Některé z nich jsou „acid-base“ a za cíl mají především porazit bakterie a zápach. Jiné recepty jsou více zklidňující, a jsou proto založené na kokosovém oleji nebo bambuckém másle. Je ovšem nutné dodat, že někteří odborníci o potřebě novinky ve světě deodorantů pochybují.

  Zdroj: Native, Dove

  Poukazují totiž na to, že zápach nevytváří samotný pot, který se samozřejmě objevuje i na jiných částech těla než jen v podpaží. Na vině jsou totiž bakterie, které se vyskytují především v oblasti podpaží nebo slabin. S ostatními místy, jako jsou paže, nohy, obličej nebo hrudník, by si pak měla poradit denní sprcha. Pokud máte pocit, že však i v těchto částech těla vzniká až přílišný zápach, doporučují dermatologové návštěvu specializovaného doktora spíše než drogerie.

  Zdroje: WWD, Allure, Instagram, YouTube

  Foto:Pexels

  Deodorant už nepatří jen do podpaží. Na oblibě narůstá varianta pro celé tělo

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.