Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nakupování dárků je vždy výzva. A zejména tehdy, když nakupujete pro lidi, kteří mají všechno, ale i tak si ve vašich očích zaslouží být rozmazlovaní a hýčkaní. Právě jsme narazili na to věčně zapeklité dilema. Pokud odmítáte, aby od vás dotyčný dostal jen další dárek do počtu a neřešíte rozpočet, zvažte některý z níže uvedených tipů.

  Luxusní útěk

  Hmotné dárky nejsou jediný způsob, jak s milovanou osobou oslavit zvláštní příležitost. Zážitky jsou stále dobrý nápad, který jen tak z módy nevyjde. Ideálním dárkem může být víkendový pobyt. Čím lépe dotyčného znáte, tím snáz se mu trefíte do vkusu. Nemá nějaké vysněné místo, kam by se rád podíval? Milovníci jídla jistě ocení nějaký gurmánský pobyt v hotelu s michelinským kuchařem. Pro někoho bude ideální jóga retreat na Bali. Jestli tápete ve slepých kruzích, poohlédněte se po top destinacích či unikátních architektonických skvostech k pronájmu.

  Rozmazlování jako dárek

  Pokud máte ve svém životě výjimečnou, tvrdě pracující osobu, která zapomíná dělat také něco pro sebe, může být takový poukaz na rozmazlování ideální volba. Projděte klidně více míst, hlavně najděte takové, které nabízí řadu procedur péče o sebe a budou se příjemci líbit. Mohou to být masáže, manikúra, pedikúra či kosmetické ošetření. Nebo vše najednou. Je mnoho služeb, z nichž se dá vybírat.

  Foto: Pexels

  Značková kabelka

  Kabelka je zvláštní složka oděvu. Někdy se do ní vejde polovina kanceláře, jindy sotva mobilní telefon a rtěnka. Ale přesto si neumíme představit bez ní opustit dům. Existují kabelky, které nejsou jen obyčejné módní doplňky, jsou to ikony stylu. Máte po svém boku výjimečnou ženu? Pak si výjimečný dárek v podobě značkové kabelky zaslouží. Neberte to jen jako dárek, ale i investici. Pro případ, že byste s daným kusem šlápli mimo vkus, nezapomeňte si schovat účtenku.

  Šperk

  Šperky nabízí nepřeberné možnosti. A ty luxusní, z drahých kovů a kamenů nejsou něco, co bychom si pořizovali každý den. Může jít o drobný přívěsek s diamanty, perlové náušnice nebo prsten s drahokamy. Dárek v podobě luxusního šperku vždy potěší, takových není nikdy dost. Věnujte pozornost tomu, co daná osoba pravidelně nosí, v klenotnictví vám jistě také ochotně poradí.

  Vysoce kvalitní kosmetika

  Nejlepší kosmetika na trhu bývá drahá, ale je to jako s dalšími luxusními věcmi – dokud je nemáte, nepotřebujete je, ale pak už si bez nich nedokážete svůj život představit. Jako pozornost a při zvláštní příležitosti zvažte nákup vysoce kvalitní kosmetiky, o níž víte, že si ji obdarovaná osoba jednoduše zamiluje. Pečlivě se zaměřte i na ingredience, například pečující krém s včelím jedem, co může být víc královského?

  Foto: Unsplash

  Dárkové předplatné

  Může jít o předplatné kurzu, workshopu nebo členství v elitním klubu. Takový dárek nebude přinášet radost jen jednou, ale třeba celý rok. Při výběru se řiďte vlastní intuicí a znalostmi o dotyčném.

  Unikátní, speciální, vzácné

  Každý dárek je příležitost ukázat, jak moc nám na druhém záleží. A chce to dávku kreativity. Ponořte se hlouběji a zamyslete se nad věcmi, které jsou jedinečné, originální nebo dokonce vzácné. Takové mohou být opravdovým skvostem ve sbírce příjemce. Ještě osobnější je učiníte v případě, pokud dárek uzpůsobíte na míru, je-li to možné. Osobní dotek jim dodá punc exkluzivity.

  7 tipů na dárek pro ty, co mají všechno. Hýčkejte své blízké draze a blaze

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.