More

    Už odpradávna hledáme způsoby, jak se rozmazlit. Jak se zkrášlit a vylepšit. Potřebujeme se rovněž co nejvíce a nejlépe zrelaxovat. Ano, nej bude v tomto článku hrát podstatnou roli. Koneckonců ve světě luxusu a bohatství je vše ostatní nepřijatelné. Chcete si dopřát tu nejlepší péči pod sluncem? Ale samozřejmě, jen se připravte, že za ni také draze zaplatíte. Řeč bude o zlatu, diamantech i krvi.

    Teď to bude znít jako jedno velké klišé, ale žijeme v uspěchané době, kdy nás stres a další negativní vlivy atakují ze všech stran jako šípy. A zkuste se v té salvě všem bez úhony vyhnout. Nemožné. O to větší důraz klademe na chvíle, kdy o sebe necháme pečovat. Návštěva kosmetického salonu nebo lázní? Manikúra, pedikúra. Je to slast. A kdo si to může dovolit, neváhá za zkrášlovací procedury utratit klidně vlastní duši.

    Včelí jed

    Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow nebo Kate Middleton. Ty všechny mají jedno společné, a sice že nechávají svůj obličej pravidelně ošetřovat včelím jedem. Ceny včelího jedu se na trhu liší, i tak ale platí, že se jedná o to nejdražší, co je na poli ”beauty treatments” k dostání. Uznejte sami, že při ceně 1,2 milionu korun za necelých 30 ml čistého včelího jedu, je to vskutku procedura hodná jen královské rodiny.

    Při tomto ošetření se ale používá vysoce zředěný, jednoprocentní včelí jed, protože větší množství už by mohlo být bolestivé. Kouzelná maska dále obsahuje levandulový a růžový olej, manukový med a bambucké máslo. Jen to člověk čte, už má z toho zářivou a mladistvou pleť.

    Abyste pochopili, co tento produkt činí tak vysoce luxusním a žádaným zbožím, ročně se vyrobí pouhých 500 kusů a včelí jed v něm obsažený pochází pochází pouze z žihadel včelí královny a jelikož jsme si všichni vědomi, co se s včelou stane po žihadle, dovedete si představit, o jak vzácný produkt se jedná. Tento zázrak z dílny Deborah Mitchell za 9 500 korun.

    Zlaté radosti

    O poznání dostupnější je maska z 24karátového zlata. Rovněž ta slibuje rozjasněnou a zářivou pleť bez vrásek. Svůj původ má sice v Japonsku, ale dnes už je dostupná po luxusních salonech celého světa. Dopřát si v tomto případě znamená utratit za jedno ošetření nějakých 600 dolarů, a tedy něco přes 13 tisíc korun.

    Ptačí bizar

    Nejlevnější, zato nejbizarnější zkrášlovací metodou na našem seznamu je maska z ptačích hovínek. Ano, jeden newyorský salon ji za 5 tisíc korun opravdu nabízí. Ptačí exkrementy údajně obsahují enzymy, které odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechávají pleť lesklou a hebkou. Opravdu, stály si za tím už japonské gejši.

    Foto: Unsplash – Raphael Lovaski

    Diamantový peeling

    Diamanty jsou prý nejlepší přítel ženy. Pohled na blyštivý šperk dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Diamantový peeling vám ke všemu rozzáří i pleť. Kompletní a plná verze ošetření z rukou jejího objevitele, jímž je Scott-Vincent Borba, zahrnuje drhnutí obličeje prachem z diamantů a rubínů a následnou výživu pomocí kyseliny mléčné. Metodu zpopularizovala herečka Mila Kunis, která ji podstupuje před vstupem na červený koberec. A na kolik že vás diamantový lesk přijde? Na 155 tisíc korun.

    Ovšem mnohem dráž vás vyjde, pokud se rozhodnete pro diamantovou manikúru. Tzv. Iced Manicure v podání londýnského salonu Cherish…Me spočívá v klasické francouzské manikúře, s tím rozdílem, že špičky nehtů zdobí pravé diamanty. Zaplatíte za ni v přepočtu více než jeden milion korun. Na druhou stranu, kameny si samozřejmě můžete ponechat a ještě vám z nich vytvoří jedinečný šperk.

    Foto: Supplied

    Upíří krása

    Další kosmetické ošetření není nic pro slabé povahy. Nálepku ”upíří” nezískalo pro nic za nic. Procedura, nazývaná též Dermapen facial, spočívá v omlazování krví. Nemusíte kvůli tomu shánět mladé panny jako Čachtická paní, do obličeje vám bude vpravena krev vlastní. Zdrojem mládí jsou v tomto případě krevní destičky a leukocyty, jež mají tu úžasnou schopnost nastartovat v pokožce regenerační a omlazovací procesy.

    Plazmalifting získal na popularitě díky Kim Kardashian a je pravda, že se s ním setkáváme čím dál častěji. Vyžaduje však specializovanou práci a lékařské znalosti. Ceny se různí od odbornosti a dalších parametrů, nicméně americká hvězda reality show za jedno ošetření platí okolo 25 tisíc korun.

    Koupel v Evianu

    Jsme omlazení, krásní, zhýčkaní. Je čas na relaxační koupel. Ale ne jen tak ledajakou. Obyčejná kohoutková voda není zárukou kvality. Apartmá hotelu Victor v Miami nabízí exkluzivní zážitek v podobě třinácti set litrové lázně v minerální vodě Evian. Za 130 tisíc korun si užijete nepřekonatelnou hydratační a omlazující vanu. V ceně je lahev šampaňského, živé květiny a pocit výjimečnosti.

    Foto: Hotel Victor South Beach

    Zdroj: The Luxe Insider, Luxe Book, Beauty Heaven

    Hýčkejte se blaze, ale draze. Protože nic lepšího nenajdete

    Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

    Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

    Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

    Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

    It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

    Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

    Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

    Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.