Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Už odpradávna hledáme způsoby, jak se rozmazlit. Jak se zkrášlit a vylepšit. Potřebujeme se rovněž co nejvíce a nejlépe zrelaxovat. Ano, nej bude v tomto článku hrát podstatnou roli. Koneckonců ve světě luxusu a bohatství je vše ostatní nepřijatelné. Chcete si dopřát tu nejlepší péči pod sluncem? Ale samozřejmě, jen se připravte, že za ni také draze zaplatíte. Řeč bude o zlatu, diamantech i krvi.

  Teď to bude znít jako jedno velké klišé, ale žijeme v uspěchané době, kdy nás stres a další negativní vlivy atakují ze všech stran jako šípy. A zkuste se v té salvě všem bez úhony vyhnout. Nemožné. O to větší důraz klademe na chvíle, kdy o sebe necháme pečovat. Návštěva kosmetického salonu nebo lázní? Manikúra, pedikúra. Je to slast. A kdo si to může dovolit, neváhá za zkrášlovací procedury utratit klidně vlastní duši.

  Včelí jed

  Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow nebo Kate Middleton. Ty všechny mají jedno společné, a sice že nechávají svůj obličej pravidelně ošetřovat včelím jedem. Ceny včelího jedu se na trhu liší, i tak ale platí, že se jedná o to nejdražší, co je na poli ”beauty treatments” k dostání. Uznejte sami, že při ceně 1,2 milionu korun za necelých 30 ml čistého včelího jedu, je to vskutku procedura hodná jen královské rodiny.

  Při tomto ošetření se ale používá vysoce zředěný, jednoprocentní včelí jed, protože větší množství už by mohlo být bolestivé. Kouzelná maska dále obsahuje levandulový a růžový olej, manukový med a bambucké máslo. Jen to člověk čte, už má z toho zářivou a mladistvou pleť.

  Abyste pochopili, co tento produkt činí tak vysoce luxusním a žádaným zbožím, ročně se vyrobí pouhých 500 kusů a včelí jed v něm obsažený pochází pochází pouze z žihadel včelí královny a jelikož jsme si všichni vědomi, co se s včelou stane po žihadle, dovedete si představit, o jak vzácný produkt se jedná. Tento zázrak z dílny Deborah Mitchell za 9 500 korun.

  Zlaté radosti

  O poznání dostupnější je maska z 24karátového zlata. Rovněž ta slibuje rozjasněnou a zářivou pleť bez vrásek. Svůj původ má sice v Japonsku, ale dnes už je dostupná po luxusních salonech celého světa. Dopřát si v tomto případě znamená utratit za jedno ošetření nějakých 600 dolarů, a tedy něco přes 13 tisíc korun.

  Ptačí bizar

  Nejlevnější, zato nejbizarnější zkrášlovací metodou na našem seznamu je maska z ptačích hovínek. Ano, jeden newyorský salon ji za 5 tisíc korun opravdu nabízí. Ptačí exkrementy údajně obsahují enzymy, které odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechávají pleť lesklou a hebkou. Opravdu, stály si za tím už japonské gejši.

  Foto: Unsplash – Raphael Lovaski

  Diamantový peeling

  Diamanty jsou prý nejlepší přítel ženy. Pohled na blyštivý šperk dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Diamantový peeling vám ke všemu rozzáří i pleť. Kompletní a plná verze ošetření z rukou jejího objevitele, jímž je Scott-Vincent Borba, zahrnuje drhnutí obličeje prachem z diamantů a rubínů a následnou výživu pomocí kyseliny mléčné. Metodu zpopularizovala herečka Mila Kunis, která ji podstupuje před vstupem na červený koberec. A na kolik že vás diamantový lesk přijde? Na 155 tisíc korun.

  Ovšem mnohem dráž vás vyjde, pokud se rozhodnete pro diamantovou manikúru. Tzv. Iced Manicure v podání londýnského salonu Cherish…Me spočívá v klasické francouzské manikúře, s tím rozdílem, že špičky nehtů zdobí pravé diamanty. Zaplatíte za ni v přepočtu více než jeden milion korun. Na druhou stranu, kameny si samozřejmě můžete ponechat a ještě vám z nich vytvoří jedinečný šperk.

  Foto: Supplied

  Upíří krása

  Další kosmetické ošetření není nic pro slabé povahy. Nálepku ”upíří” nezískalo pro nic za nic. Procedura, nazývaná též Dermapen facial, spočívá v omlazování krví. Nemusíte kvůli tomu shánět mladé panny jako Čachtická paní, do obličeje vám bude vpravena krev vlastní. Zdrojem mládí jsou v tomto případě krevní destičky a leukocyty, jež mají tu úžasnou schopnost nastartovat v pokožce regenerační a omlazovací procesy.

  Plazmalifting získal na popularitě díky Kim Kardashian a je pravda, že se s ním setkáváme čím dál častěji. Vyžaduje však specializovanou práci a lékařské znalosti. Ceny se různí od odbornosti a dalších parametrů, nicméně americká hvězda reality show za jedno ošetření platí okolo 25 tisíc korun.

  Koupel v Evianu

  Jsme omlazení, krásní, zhýčkaní. Je čas na relaxační koupel. Ale ne jen tak ledajakou. Obyčejná kohoutková voda není zárukou kvality. Apartmá hotelu Victor v Miami nabízí exkluzivní zážitek v podobě třinácti set litrové lázně v minerální vodě Evian. Za 130 tisíc korun si užijete nepřekonatelnou hydratační a omlazující vanu. V ceně je lahev šampaňského, živé květiny a pocit výjimečnosti.

  Foto: Hotel Victor South Beach

  Zdroj: The Luxe Insider, Luxe Book, Beauty Heaven

  Hýčkejte se blaze, ale draze. Protože nic lepšího nenajdete

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.