Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Mohutné vlny virálních beauty trendů, které mají často několik milionů zhlédnutí, v poslední době zásadně přebírají názvy z oblasti gastronomie. Po „Glazed Donut“, „Tomato Girl“ a „Latte Makeup“ se objevuje další líčení doslova ke snědení – „Strawberry Girl Makeup“. Můžeme konstatovat jediné, stojí za vyzkoušení, a proto vám přinášíme přehled těch pravých produktů pro vytvoření vzhledu inspirovaného tímto sladkým ovocem.

  Za vším možno hledat Hailey Bieber ( zas a znovu)

  Pojem “ Strawberry Girl“ byl v neexistující rovině až do začátku srpna, kdy Hailey Bieber na svém Instagramu zveřejnila selfie s výrazně růžovými tvářemi a pihami. Následovala další série příspěvků laděných do jahodové estetiky, která vyvrcholila komentovaným TikTok tutoriálem od Hailey právě na tento look. Enormní rozruch zároveň chytře využila její značka Rhode, která naznačila uvedení další varianty ošetřujícího lesku na rty.

  @haileybieber

  Everday Strawberry Makeup 🍓💋

  ♬ Echos in My Mind (Lofi) – Muspace Lofi

  Stavebními kameny jsou červené a růžové odstíny

  Skvělé je, že na škále náročnosti nemá toto líčení vysoké skóre. Hlavní hvězdou je tentokrát přirozeně rozzářená pleť, tvářenka a dominantní červené a růžové odstíny na nose, lícních kostech a rtech. Pointou je vypadat, jako byste strávili celý den sběrem jahod na pravém letním sluníčku, které zanechá stopy zejména na vašich tvářích.

  Krok 1: Příprava pleti

  K dosažení dokonalé pleti používá Hailey ve svém originálním tutoriálu produkty své vlastní značky Rhode – Glazing Milk a Peptide Glazing Fluid. Pokud máte spíše chuť vyzkoušet něco jiného, báječnou volbou je tónovaný krém od Josh Rosebrook s SPF 30 nebo Typology. a jejich tónované sérum s vitaminem C.

  Zdroj: Josh Rosebrook, Typology.

  Krok 2: Bronzer

  Zatímco tvářenka hraje v tomto příběhu hlavní roli, bronzer pod lícními kostmi a na čele by neměl chybět, chcete-li získat sluncem políbený vzhled. O ty přirozeně vypadající krémové se postarají Fenty Beauty a Rare Beauty.

  Zdroj: Fenty Beauty, Rare Beauty

  Krok 3: Korektor

  S korektorem v tomto případě stačí zacházet jen decentně a spíše ho použít k optickému zesvětlení částí obličeje do koutků rtů a nosu. Potřebné rozjasnění vám zajistí stálice, jako je Nars Radiant Creamy Concealer nebo korektor Touche Éclat od Yves Saint Laurent.

  Zdroj: NARS Cosmetics, Yves Saint Laurent Beauty

  Krok 4: Tvářenka!

  Heslo „čím více, tím lépe“ snad nikdy nebylo pravdivější. Nešetřete tvářenkou, klidně kombinujte krémovou s pudrovou ve více odstínech a nezapomeňte ji lehce nanést na nos a hojně i na rty! Na tváři krásně vynikne i Benetint od Benefit nebo multifunkční líčidlo od Bobbi Brown.

  Zdroj: Benefit Cosmetics, Bobbi Brown

  Krok 5: Pihy!

  Něžný a ovocný vzhled během několika vteřin? Stačí nakreslit pár pih. Speciální přesné pero nabízí Freck Beauty nebo Lime Crime.

  Zdroj: Freck Beauty, Lime Crime

  Krok 6: Oči

  Oční okolí tentokrát zůstane nenápadné, ale jemná linka od MAC Cosmetics nebo prodlužující řasenka Hourglass rozhodně nezaškodí.

  Zdroj: MAC Cosmetics, Hourglass Cosmetics

  Zdroje: TikTok, Instagram, Coveteur

  Dalším chutně znějícím trendem se tentokrát stal „Strawberry Girl Makeup“ od Hailey Bieber

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.