More

  Mohutné vlny virálních beauty trendů, které mají často několik milionů zhlédnutí, v poslední době zásadně přebírají názvy z oblasti gastronomie. Po „Glazed Donut“, „Tomato Girl“ a „Latte Makeup“ se objevuje další líčení doslova ke snědení – „Strawberry Girl Makeup“. Můžeme konstatovat jediné, stojí za vyzkoušení, a proto vám přinášíme přehled těch pravých produktů pro vytvoření vzhledu inspirovaného tímto sladkým ovocem.

  Za vším možno hledat Hailey Bieber ( zas a znovu)

  Pojem “ Strawberry Girl“ byl v neexistující rovině až do začátku srpna, kdy Hailey Bieber na svém Instagramu zveřejnila selfie s výrazně růžovými tvářemi a pihami. Následovala další série příspěvků laděných do jahodové estetiky, která vyvrcholila komentovaným TikTok tutoriálem od Hailey právě na tento look. Enormní rozruch zároveň chytře využila její značka Rhode, která naznačila uvedení další varianty ošetřujícího lesku na rty.

  @haileybieber

  Everday Strawberry Makeup 🍓💋

  ♬ Echos in My Mind (Lofi) – Muspace Lofi

  Stavebními kameny jsou červené a růžové odstíny

  Skvělé je, že na škále náročnosti nemá toto líčení vysoké skóre. Hlavní hvězdou je tentokrát přirozeně rozzářená pleť, tvářenka a dominantní červené a růžové odstíny na nose, lícních kostech a rtech. Pointou je vypadat, jako byste strávili celý den sběrem jahod na pravém letním sluníčku, které zanechá stopy zejména na vašich tvářích.

  Krok 1: Příprava pleti

  K dosažení dokonalé pleti používá Hailey ve svém originálním tutoriálu produkty své vlastní značky Rhode – Glazing Milk a Peptide Glazing Fluid. Pokud máte spíše chuť vyzkoušet něco jiného, báječnou volbou je tónovaný krém od Josh Rosebrook s SPF 30 nebo Typology. a jejich tónované sérum s vitaminem C.

  Zdroj: Josh Rosebrook, Typology.

  Krok 2: Bronzer

  Zatímco tvářenka hraje v tomto příběhu hlavní roli, bronzer pod lícními kostmi a na čele by neměl chybět, chcete-li získat sluncem políbený vzhled. O ty přirozeně vypadající krémové se postarají Fenty Beauty a Rare Beauty.

  Zdroj: Fenty Beauty, Rare Beauty

  Krok 3: Korektor

  S korektorem v tomto případě stačí zacházet jen decentně a spíše ho použít k optickému zesvětlení částí obličeje do koutků rtů a nosu. Potřebné rozjasnění vám zajistí stálice, jako je Nars Radiant Creamy Concealer nebo korektor Touche Éclat od Yves Saint Laurent.

  Zdroj: NARS Cosmetics, Yves Saint Laurent Beauty

  Krok 4: Tvářenka!

  Heslo „čím více, tím lépe“ snad nikdy nebylo pravdivější. Nešetřete tvářenkou, klidně kombinujte krémovou s pudrovou ve více odstínech a nezapomeňte ji lehce nanést na nos a hojně i na rty! Na tváři krásně vynikne i Benetint od Benefit nebo multifunkční líčidlo od Bobbi Brown.

  Zdroj: Benefit Cosmetics, Bobbi Brown

  Krok 5: Pihy!

  Něžný a ovocný vzhled během několika vteřin? Stačí nakreslit pár pih. Speciální přesné pero nabízí Freck Beauty nebo Lime Crime.

  Zdroj: Freck Beauty, Lime Crime

  Krok 6: Oči

  Oční okolí tentokrát zůstane nenápadné, ale jemná linka od MAC Cosmetics nebo prodlužující řasenka Hourglass rozhodně nezaškodí.

  Zdroj: MAC Cosmetics, Hourglass Cosmetics

  Zdroje: TikTok, Instagram, Coveteur

  Dalším chutně znějícím trendem se tentokrát stal „Strawberry Girl Makeup“ od Hailey Bieber

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.