Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Mohutné vlny virálních beauty trendů, které mají často několik milionů zhlédnutí, v poslední době zásadně přebírají názvy z oblasti gastronomie. Po „Glazed Donut“, „Tomato Girl“ a „Latte Makeup“ se objevuje další líčení doslova ke snědení – „Strawberry Girl Makeup“. Můžeme konstatovat jediné, stojí za vyzkoušení, a proto vám přinášíme přehled těch pravých produktů pro vytvoření vzhledu inspirovaného tímto sladkým ovocem.

  Za vším možno hledat Hailey Bieber ( zas a znovu)

  Pojem “ Strawberry Girl“ byl v neexistující rovině až do začátku srpna, kdy Hailey Bieber na svém Instagramu zveřejnila selfie s výrazně růžovými tvářemi a pihami. Následovala další série příspěvků laděných do jahodové estetiky, která vyvrcholila komentovaným TikTok tutoriálem od Hailey právě na tento look. Enormní rozruch zároveň chytře využila její značka Rhode, která naznačila uvedení další varianty ošetřujícího lesku na rty.

  @haileybieber

  Everday Strawberry Makeup 🍓💋

  ♬ Echos in My Mind (Lofi) – Muspace Lofi

  Stavebními kameny jsou červené a růžové odstíny

  Skvělé je, že na škále náročnosti nemá toto líčení vysoké skóre. Hlavní hvězdou je tentokrát přirozeně rozzářená pleť, tvářenka a dominantní červené a růžové odstíny na nose, lícních kostech a rtech. Pointou je vypadat, jako byste strávili celý den sběrem jahod na pravém letním sluníčku, které zanechá stopy zejména na vašich tvářích.

  Krok 1: Příprava pleti

  K dosažení dokonalé pleti používá Hailey ve svém originálním tutoriálu produkty své vlastní značky Rhode – Glazing Milk a Peptide Glazing Fluid. Pokud máte spíše chuť vyzkoušet něco jiného, báječnou volbou je tónovaný krém od Josh Rosebrook s SPF 30 nebo Typology. a jejich tónované sérum s vitaminem C.

  Zdroj: Josh Rosebrook, Typology.

  Krok 2: Bronzer

  Zatímco tvářenka hraje v tomto příběhu hlavní roli, bronzer pod lícními kostmi a na čele by neměl chybět, chcete-li získat sluncem políbený vzhled. O ty přirozeně vypadající krémové se postarají Fenty Beauty a Rare Beauty.

  Zdroj: Fenty Beauty, Rare Beauty

  Krok 3: Korektor

  S korektorem v tomto případě stačí zacházet jen decentně a spíše ho použít k optickému zesvětlení částí obličeje do koutků rtů a nosu. Potřebné rozjasnění vám zajistí stálice, jako je Nars Radiant Creamy Concealer nebo korektor Touche Éclat od Yves Saint Laurent.

  Zdroj: NARS Cosmetics, Yves Saint Laurent Beauty

  Krok 4: Tvářenka!

  Heslo „čím více, tím lépe“ snad nikdy nebylo pravdivější. Nešetřete tvářenkou, klidně kombinujte krémovou s pudrovou ve více odstínech a nezapomeňte ji lehce nanést na nos a hojně i na rty! Na tváři krásně vynikne i Benetint od Benefit nebo multifunkční líčidlo od Bobbi Brown.

  Zdroj: Benefit Cosmetics, Bobbi Brown

  Krok 5: Pihy!

  Něžný a ovocný vzhled během několika vteřin? Stačí nakreslit pár pih. Speciální přesné pero nabízí Freck Beauty nebo Lime Crime.

  Zdroj: Freck Beauty, Lime Crime

  Krok 6: Oči

  Oční okolí tentokrát zůstane nenápadné, ale jemná linka od MAC Cosmetics nebo prodlužující řasenka Hourglass rozhodně nezaškodí.

  Zdroj: MAC Cosmetics, Hourglass Cosmetics

  Zdroje: TikTok, Instagram, Coveteur

  Dalším chutně znějícím trendem se tentokrát stal „Strawberry Girl Makeup“ od Hailey Bieber

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.