Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Po několika ne úplně úspěšných letech se Dolce & Gabbana snaží obnovit zašlou slávu. Marketingový tým nelenil, Dolce & Gabbana se pustila do spolupráce s předními světovými osobnostmi a snaží se ovládnout sociální sítě. A zatím to funguje. Hlavní tváří se stala Kim Kardashian, která své jméno nové kolekci propůjčila.

  Potenciál jména Kardashian si módní dům Dolce & Gabbana ověřil již při přípravách svatby Kourtney Kardashian. Tento krok sklidil velký úspěch. Není tedy divu, že jako tvář kolekce jaro/léto 2023 byla vybrána právě Kim. Její vliv na sociálních sítích je obrovský, jen na Instagramu má přes 330 milionů sledujících. Marketingový tým módního domu Dolce & Gabbana prostě zareagoval na aktuální trendy a podařilo se to na jedničku!

  Pro launch této kolekce s názvem „Ciao, Kim“ nešlo vybrat lepší místo! Předvedli ji s velkou pompou na Milánském fashion weeku. Přehlídka odstartovala projekcí krátkého spotu, kde si Kim ve večerních šatech vychutnávala nejrůznější italská jídla a víno. Mezitím začaly postupně na molo přicházet modelky. Celý event byl uchopen tak, aby výstupy z něj byly co nejvíc „insta friendly“. A samozřejmě vznikl i hashtag #ciaokim. 

  Video: YouTube – FF Channel

  Co se barev týče, byla kolekce o něco decentnější, než jsme u značky Dolce & Gabbana zvyklí. Převažovaly barvy jako černá, stříbrná nebo šedá. Nechyběly ale ani odvážnější průhledné či krajkové prvky nebo zvířecí motivy, tak typické pro Dolce & Gabbana.

  Foto: Reuters

  Na afterparty pro „fashion smetánku“ nechyběli kromě Kiminy rodiny například Stephania Shepherd, Ray Romulus nebo Natalie Halcro. Naší pozornosti nemohla uniknout fotka z Kimina Instagramu. Na fotce je Kim ve společnosti Heleny Christensen a Evy Herzigové (vpravo), rodačkou z Litvínova a světovou supermodelkou. 

  Do outfitů Dolce & Gabanna se neoblékla pouze Kim ale i celá její rodina včetně nejstarší dcery North.

  Ciao, Kim. Dolce & Gabbana se vrací zpátky do sedla

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.