Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Po několika ne úplně úspěšných letech se Dolce & Gabbana snaží obnovit zašlou slávu. Marketingový tým nelenil, Dolce & Gabbana se pustila do spolupráce s předními světovými osobnostmi a snaží se ovládnout sociální sítě. A zatím to funguje. Hlavní tváří se stala Kim Kardashian, která své jméno nové kolekci propůjčila.

  Potenciál jména Kardashian si módní dům Dolce & Gabbana ověřil již při přípravách svatby Kourtney Kardashian. Tento krok sklidil velký úspěch. Není tedy divu, že jako tvář kolekce jaro/léto 2023 byla vybrána právě Kim. Její vliv na sociálních sítích je obrovský, jen na Instagramu má přes 330 milionů sledujících. Marketingový tým módního domu Dolce & Gabbana prostě zareagoval na aktuální trendy a podařilo se to na jedničku!

  Pro launch této kolekce s názvem „Ciao, Kim“ nešlo vybrat lepší místo! Předvedli ji s velkou pompou na Milánském fashion weeku. Přehlídka odstartovala projekcí krátkého spotu, kde si Kim ve večerních šatech vychutnávala nejrůznější italská jídla a víno. Mezitím začaly postupně na molo přicházet modelky. Celý event byl uchopen tak, aby výstupy z něj byly co nejvíc „insta friendly“. A samozřejmě vznikl i hashtag #ciaokim. 

  Video: YouTube – FF Channel

  Co se barev týče, byla kolekce o něco decentnější, než jsme u značky Dolce & Gabbana zvyklí. Převažovaly barvy jako černá, stříbrná nebo šedá. Nechyběly ale ani odvážnější průhledné či krajkové prvky nebo zvířecí motivy, tak typické pro Dolce & Gabbana.

  Foto: Reuters

  Na afterparty pro „fashion smetánku“ nechyběli kromě Kiminy rodiny například Stephania Shepherd, Ray Romulus nebo Natalie Halcro. Naší pozornosti nemohla uniknout fotka z Kimina Instagramu. Na fotce je Kim ve společnosti Heleny Christensen a Evy Herzigové (vpravo), rodačkou z Litvínova a světovou supermodelkou. 

  Do outfitů Dolce & Gabanna se neoblékla pouze Kim ale i celá její rodina včetně nejstarší dcery North.

  Ciao, Kim. Dolce & Gabbana se vrací zpátky do sedla

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.