Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Save the date:“ Francouzký módní dům Christian Dior uvede na trh nové pánské tenisky s názvem B57 Sneakers. Kreativní ředitel doufá, že se z nich stane nový ikonický kousek a nahradí oblíbené Dior B23. Jsou navržené tak, aby se daly vynést k jakémukoliv looku, ať už k ležérnímu či elegantnímu outfitu. 

  Foto: Dior

  „Je to povinná výbava pro jaro 2024“ sdělil Kim Jones. K dispozici budou v reliéfním provedení s se dvěma barevnými provedení kůže nebo v ikonickém printu Dior Oblique. Značka si opět pohrála s kombinacemi šedé, námořnicky modré, béžové a černé. Novou ikonu pánských tenisek bude možné pořídit v online předprodeji od 10. října a v buticích od 19. října.

  Foto: Dior

  Stylový retro vzhled tenisek B57 představuje nové pojetí ikonického modelu B27, který značka uvedla na trh v roce 2020. Tento model nyní také zdobí iniciály CD, které byly představeny o rok později v kombinaci s modernějším designem u modelu B30. Cena novinky bude 1100 EUR za jeden pár a módní dům očekává velmi masivní poptávku.

  V červenci loňského roku se kromě oblíbených modelů B27 a B30 na scéně objevil také nový design s označením B33. Co ale dělá tento model ještě zajímavějším, je fakt, že každý pár obsahuje v podrážce integrovaný NFC čip. Tento čip slouží jako šifrovaný digitální klíč propojený s inovativní digitální platformou, která slouží jako certifikát o pravosti. Informaci, zda-li bude touto funkcí disponovat i novinka B57 zatím nevíme.

  Zdroj: WWD, GQ

  Foto:Dior

  Christian Dior otevírá novou kapitolu s B57 Sneakers

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.