Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Útěk do Paříže ještě nikdy neměl takovou podobu. Představte si, že máte unikátní příležitost se na jednu noc ocitnout v samotném srdci muzikálu Fantom opery. Zve vás přímo jedinečný Palais Garnier. Sbalte si hedvábné pyžamo a vyrazte za dobrodružstvím. Tohle totiž není jen další ledajaký nocleh.

  Fantom opery je bez debat jedním z nejslavnějších muzikálů všech dob. Vypráví příběh o znetvořeném a psychicky narušeném chlapci, ve kterém však dřímá génius. Žije dole, v katakombách, v pařížské Opéra Garnier. Vy si nyní můžete pobyt v tomto divadle, které Fantoma opery inspirovalo, rezervovat.

  Milovníci divadla, držte si klobouky

  Nezbláznili jsme se. Na počest 35. výročí muzikálu se na jednu noc opravdu můžete stát součástí snu. Konkrétně vy a jedna osoba k tomu. Exkluzivní čestná lóže, která je obvykle vyhrazená jen pro vybranou společnost, se promění na elegantní komnatu hodnou luxusního odpočinku. Červeno-zlatá výzdoba odpovídá dané historii místa. Královské dvojlůžko a výhled na jeviště. Kolikrát za život se podobná příležitost naskytne?

  Foto: Thibaut Chapotot – Airbnb

  Nepředpokládáme, že by se na tento pobyt hrnul někdo jiný než zarytí fandové románu z pera francouzského spisovatele Gastona Lerouxe. Proto vás jistě nadchnou i další aktivity a překvapení, které luxusní ubytování skýtá. Celý zážitek bude oděný do pláště Fantoma opery. Nakouknete do zapovězených prostor divadla, podíváte se ke skutečnému podzemnímu jezeru, které inspirovalo domov chlapce s maskou. Stanete se účastníky exkluzivního recitálu v podání umělců Akademie pařížské opery, povečeříte v historickém a běžně nepřístupném Foyer de la Dance a dostanete soukromé baletní zasvěcení.

  Foto: Broadway

  Záhadný a úchvatný Palais Garnier

  Opéra Garnier nebo chcete-li Palác Garnier, je jedním z pěti národních divadel v Paříži. Za jeho vznikem stál sám Napoleon III., který se stal roku 1858 cílem bombového atentátu. Bomba císaře na cestě do Opery neohrozila, zároveň si však uvědomil, že Paříž nutně potřebuje divadlo s bezpečnějším přístupem, jenž se bude zároveň nacházet ve středu grandiózních bulvárů. Vítězný projekt do té doby neznámého architekta Charlese Garniera nesl motto: „Mířím vysoko, očekávám málo.” Jako jediný dokázal splnit všechny požadavky. Nezastavila ho ani vysoká hladina podzemní vody. Tak se zrodilo největší divadlo na světě.

  Foto: Pexels – Céline

  Hlediště pojme dva a půl tisíce diváků. Jeviště je jako stvořené pro megalomanská výpravná představení. I díky unikátnímu prostoru pěti pater, který je pod ním vybudovaný. Grand Foyer někomu připomíná Sixtinskou kapli, jinému zrcadlový sál zámku ve Versailles. Na historicky první představení sem lidé přišli předně ukázat svoji garderobu a společenské postavení. Až tak pompézní tohle místo je.

  Kolik za pařížský útěk

  Už máte jasno, že se rozhodně musíte stát součástí nejdéle uváděného muzikálu v historii Broadwaye? Jako všechno nejlepší na světě, nebude to tak snadné. Exkluzivní pobyt totiž bude k dispozici pouze na jedinou noc, a sice v neděli 16. července 2023. Ovšem cena je vzhledem k tomu, co dostanete, velmi střídmá. Zážitek pořídíte bez poplatků za 40 dolarů.

  Foto: Thibaut Chapotot – Airbnb

  „Klasický příběh mého pradědečka inspiroval v průběhu let tolik lidí,“ uvedla v tiskovém prohlášení Véronique Leroux, pravnučka francouzského spisovatele a také vaše hostitelka. „Je to ideální příležitost uctít jeho památku a přivítat fanoušky ve slavném prostředí jeho tolik oblíbeného románu v rámci jedinečného pobytu.“

  Teď už si jen nastavit upozornění na 1. března v 9 hodin ráno PST, kdy se na Airbnb otevře rezervační systém, a když budete mít štěstí, odhalíte, co se skrývá pod maskou tajemného Fantoma opery.

  Zdroj: Robb Report, Rady na cestu, Airbnb

  Bookněte si noc s Fantomem opery v jedinečném Palais Garnier

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.