Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Dnes se společně přesuneme do hlavního města módy a to do Paříže. Připravili jsme pro vás základního průvodce, se kterým se jako milovník módy a umění ve městě lásky jistě neztratíte. Můžete se těšit na nejrůznější kavárny i skvělé instaspoty. Sami jsme si ověřili, že velká část atrakcí se dá stihnout i za jeden víkend. Takže sbalte nezbytné a vypravte se s námi.

  Paříž je sama o sobě módní infuzí, kterou každý fashionlover alespoň jednou za rok nutně potřebuje. Již od počátků francouzské módní scény je Paříž světovým centrem, kde se všichni milovníci módy schází. Proto stojí za to navštívit následující.

  Saint Laurent Cafe

  Třídu Rue Saint-Honoré si zapamatujte! Nachází se na ní snad všechny luxusní butiky, na které si vzpomenete. Málokdo ale ví, že stačí zajít za roh na ulici Rue du 29 Juillet a najdete tu stylovou kavárničku Saint Laurent. Mimo kávy tu pořídíte i velmi cool doplňy. Od krásných termo hrnků po zapalovače, či obalů na cigaretové krabičky.

  Kávu dostanete v černém kelímku s klasickým logem módního domu. Pro alergiky obsluha ochotně připraví i variantu s různými druhy mléka. Stačí říct. Jde o velmi trendy místo, proto odtud neváhejte postovat fotky na své sociální sítě.

  La Galerie Dior

  Adresa 30 Avenue Montaigne se pyšní Dior galerií, kde můžete vidět historické haute couture oděvy i kabelky. Je zde otevřeno každý den kromě úterý a čeká vás nezapomenutelný let historií jak módního domu a zároveň i samotného Christiana Diora.

  Na této adrese se ale ještě chvíli zdržíme. Za připomínku stojí i uklouznutí Carrie Bradsaw, která se právě sem vypravila na nákup při svém pobytu v Paříži. Na ulici Avenue Montaigne u vás propukne nákupní obsese, proto dávejte velký pozor!

  Nový Jacquemus butik

  Před pár měsíci v Paříži otevřel svůj první butik Simon Jacquemus. Kromě nádherných kousků tu uvidíte i dokonalý minimalistický interiér. Najdeme ho na adrese 58 Av. Montaigne. Stačí popoběhnout kousek od módního domu Dior a další zážitek z wishlistu si můžete odškrtnout.

  Restaurace Kong

  Pokud chcete následovat stopy Carrie ze Sexu ve městě, určitě stojí za to navštívit restauraci Kong. Kromě velkého instaspotu a Sex and the city atmosféry tu najdete vyhlášenou kuchyni. Připomínáme. Včas si vytvořte rezervaci!

  Lafayette Gallery

  Na tuhle „atrakci“ si nechte volných alespoň 5 hodin. Jedná se totiž o historické obchodním centrum. Najdete tu doslova vše. Nejvíce však doporučujeme beauty sekci, která se ale nenachází pod obrovskou kopulí. Kromě zážitku z nákupu se pokocháte i překrásnou architekturou. Pomyslnou sladkou tečkou je střešní terasa, ze které vidíte takřka celou metropoli.

  Louis Vuitton Champs-Élysées

  Další důležitou složkou vašeho módního výletu je zastávka u „Vuittona“. Butik situovaný v samém centru na vás dýchne opravdu luxusním dojmem. Momentálně vás k návštěvě může přesvědčit kolekce umělkyně Yayoi Kusama. Díky ní je celý dům je zahalený do barevných puntíků a interaktivní výlohy vás ihned okouzlí.

  Zdroj: TikTok, YouTube, Instagram

  Místa v Paříži, která musí vidět každý fashionlover. Ponořte se do světa luxusu

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.