Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Španělská módní společnost Balenciaga se odhodlala vybrat si své první dva ambasadory. Stanou se jimi francouzská herečka Isabelle Huppert a thajský herec i zpěvák PP Krit Amnuaydechkorn. Značka si na nich cení především jejich kreativní práce, hodnot a přístupu k životu.

  V minulosti se v kampaních luxusní španělské značky Balenciaga objevily různé slavné tváře, od Kim Kardashian, Nicole Kidman, Belly Hadid po Justina Bieber. Žádný z nich se přesto nestal oficiálním ambasadorem společnosti. K takovému kroku se její zástupci odhodlali až nyní. Oznámili totiž, že se tvářemi Balenciaga stávají francouzská herečka Isabelle Huppert a thajský herec a zpěvák PP Krit Amnuaydechkorn.

  „Oba reprezentují moderní komunitu Balenciaga,“ vysvětlilo vedení firmy. Ocenilo rovněž jejich kreativní práci, hodnoty a přístup k životu. „Vždy jsem věřila tomu, že móda je formou umění. Jsem proto nadšená, že se mohou stát součástí tohoto příběhu,“ popsala Huppert. Herečka se přitom „partnerkou“ módního domu stala už v roce 2021. Objevila se také v jedné z jeho haute couture přehlídek.

  Kromě toho se zúčastnila například i kampaně pro zimní kolekci v roce 2023 nebo té s Kim Kardashian v roce 2022. Herečka se přitom může chlubit velice oslnivou kariérou. Za svůj život hrála ve více než 130 filmech a televizních seriálech. Za své výkony také vyhrála na 11 ocenění, a to včetně Zlatého glóbu z roku 2017. Rovněž je držitelkou rekordu v počtu filmů, které se kvalifikovaly do soutěže filmového festivalu v Cannes.

  Jsem poctěný, že ve své vzrušující cestě mohu pokračovat jako ambasador Balenciaga, míní PP Krit

  „Balenciaga získala moji pozornost svou kreativitou a etickou vizí,“ okomentoval pro změnu svou novou roli Amnuaydechkorn. „Dovolila mi vyjádřit mé autentické já a individualitu,“ dodal. Čtyřiadvacetiletý herec je známý především ze seriálového drama s názvem My Ambulance nebo novějšího seriálu z roku 2020 I Told Sunset About You. Za svůj talent si vysloužil ocenění Asian Star spadající pod Mezinárodní drama ceny Soulu.

  Kromě herectví se ovšem věnuje i modelingu a zpěvu. Zálibu ovšem našel také v módě. Založil si proto vlastní módní značku s názvem Colors Culture, která zachycuje jeho lásku pro barevné kombinace. „Jsem poctěný a nadšený, že mohu ve své vzrušující cestě pokračovat zrovna jako ambasador Balenciaga,“ doplnil. Jeho instagramový účet pak v současnosti sleduje asi 3,9 milionu uživatelů.

  Zdroje: DScene, WWD, Hunger, Instagram, YouTube

  Balenciaga našla své první ambasadory. Tváří značky se stane Isabelle Huppert a PP Krit Amnuaydechkorn

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.