Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Španělská módní společnost Balenciaga se odhodlala vybrat si své první dva ambasadory. Stanou se jimi francouzská herečka Isabelle Huppert a thajský herec i zpěvák PP Krit Amnuaydechkorn. Značka si na nich cení především jejich kreativní práce, hodnot a přístupu k životu.

  V minulosti se v kampaních luxusní španělské značky Balenciaga objevily různé slavné tváře, od Kim Kardashian, Nicole Kidman, Belly Hadid po Justina Bieber. Žádný z nich se přesto nestal oficiálním ambasadorem společnosti. K takovému kroku se její zástupci odhodlali až nyní. Oznámili totiž, že se tvářemi Balenciaga stávají francouzská herečka Isabelle Huppert a thajský herec a zpěvák PP Krit Amnuaydechkorn.

  „Oba reprezentují moderní komunitu Balenciaga,“ vysvětlilo vedení firmy. Ocenilo rovněž jejich kreativní práci, hodnoty a přístup k životu. „Vždy jsem věřila tomu, že móda je formou umění. Jsem proto nadšená, že se mohou stát součástí tohoto příběhu,“ popsala Huppert. Herečka se přitom „partnerkou“ módního domu stala už v roce 2021. Objevila se také v jedné z jeho haute couture přehlídek.

  Kromě toho se zúčastnila například i kampaně pro zimní kolekci v roce 2023 nebo té s Kim Kardashian v roce 2022. Herečka se přitom může chlubit velice oslnivou kariérou. Za svůj život hrála ve více než 130 filmech a televizních seriálech. Za své výkony také vyhrála na 11 ocenění, a to včetně Zlatého glóbu z roku 2017. Rovněž je držitelkou rekordu v počtu filmů, které se kvalifikovaly do soutěže filmového festivalu v Cannes.

  Jsem poctěný, že ve své vzrušující cestě mohu pokračovat jako ambasador Balenciaga, míní PP Krit

  „Balenciaga získala moji pozornost svou kreativitou a etickou vizí,“ okomentoval pro změnu svou novou roli Amnuaydechkorn. „Dovolila mi vyjádřit mé autentické já a individualitu,“ dodal. Čtyřiadvacetiletý herec je známý především ze seriálového drama s názvem My Ambulance nebo novějšího seriálu z roku 2020 I Told Sunset About You. Za svůj talent si vysloužil ocenění Asian Star spadající pod Mezinárodní drama ceny Soulu.

  Kromě herectví se ovšem věnuje i modelingu a zpěvu. Zálibu ovšem našel také v módě. Založil si proto vlastní módní značku s názvem Colors Culture, která zachycuje jeho lásku pro barevné kombinace. „Jsem poctěný a nadšený, že mohu ve své vzrušující cestě pokračovat zrovna jako ambasador Balenciaga,“ doplnil. Jeho instagramový účet pak v současnosti sleduje asi 3,9 milionu uživatelů.

  Zdroje: DScene, WWD, Hunger, Instagram, YouTube

  Balenciaga našla své první ambasadory. Tváří značky se stane Isabelle Huppert a PP Krit Amnuaydechkorn

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.