Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pudrové barvy, péřové bundy, šátky… Tohle oblečení symbolizuje „laissez-faire“ pohodovou náladu.

  Zimní kolekce Adidas x Gucci dává nahlédnout do další kapitoly spolupráce, v níž obě mocnosti tvoří luxusní řadu bund, svetrů, tašek, obuvi a dalších doplňků. Dýchne na vás pohodlím, volností a dobrou náladou. Přináší pocit krásy a zároveň funkčnosti.

  Après-ski je samo o sobě kulturou. Po brázdění bílých svahů se lidé rádi ponoří do báječného světa hudby, zábavy a módy. Nová kolekce evokuje odpočinkový horský feel. Nabízí kvalitu a posouvá hranice – mezi sportovní vytříbenou estetikou a hravou rozverností.  

  O uvolněnou náladu kampaně se postaral režisér Akinola Davies Jr. Video zachycuje přátele, užívající si zábavu v alpských kulisách, v pozadí s hitem „Après Ski“ od Celine Lomez z roku 1971. Zkrátka dokonalé retro.

  Klasické tvary kabelek značky Gucci jsou ozvláštněné úpletem, olemované vlnou nebo opatřené známým symbolem Adidas x Gucci. Co se týče obutí, inspirace čerpá z tradičních bot do sněhu. Zateplené jsou vlnou podšitou fleecem s použitím kůže Matelassé. Doplňky jsou stejně promyšlené jako oblečení – zahrnují palčáky, čepice nebo lyžařské brýle v třpytivých a duhových barvách. O výrobu zavazadel v podobě hliníkových kufříků se postarala italská značka FPM Milano.

  Zahřeje vás i Louis Vuitton
  Zimní kolekci představila také značka Louis Vuitton. Co v ní najdete? Můžete se spolehnout na luxus a výkon, v čemž se shoduje s Gucci. Louis Vuitton přináší prošívané bundy a sportovní úplety z recyklované nylonové tkaniny. Všestrannost, sofistikovanost a grafická působivost definuje exkluzivní řadu doplňků. Můžete se těšit na lyžařské brýle ve třech provedeních nebo zimní boty Ruby s polstrovanou podšívkou.

  Zdroj: Hypebae, Wonderlandmagazine, Instagram

  Foto:Gucci

  Adidas x Gucci vás nenechají zmrznout. Výsledek jejich spolupráce na Après-Ski kolekci baví svým retro vzhledem

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.