Pudrové barvy, péřové bundy, šátky… Tohle oblečení symbolizuje „laissez-faire“ pohodovou náladu.

Zimní kolekce Adidas x Gucci dává nahlédnout do další kapitoly spolupráce, v níž obě mocnosti tvoří luxusní řadu bund, svetrů, tašek, obuvi a dalších doplňků. Dýchne na vás pohodlím, volností a dobrou náladou. Přináší pocit krásy a zároveň funkčnosti.

Après-ski je samo o sobě kulturou. Po brázdění bílých svahů se lidé rádi ponoří do báječného světa hudby, zábavy a módy. Nová kolekce evokuje odpočinkový horský feel. Nabízí kvalitu a posouvá hranice – mezi sportovní vytříbenou estetikou a hravou rozverností.  

O uvolněnou náladu kampaně se postaral režisér Akinola Davies Jr. Video zachycuje přátele, užívající si zábavu v alpských kulisách, v pozadí s hitem „Après Ski“ od Celine Lomez z roku 1971. Zkrátka dokonalé retro.

Klasické tvary kabelek značky Gucci jsou ozvláštněné úpletem, olemované vlnou nebo opatřené známým symbolem Adidas x Gucci. Co se týče obutí, inspirace čerpá z tradičních bot do sněhu. Zateplené jsou vlnou podšitou fleecem s použitím kůže Matelassé. Doplňky jsou stejně promyšlené jako oblečení – zahrnují palčáky, čepice nebo lyžařské brýle v třpytivých a duhových barvách. O výrobu zavazadel v podobě hliníkových kufříků se postarala italská značka FPM Milano.

Zahřeje vás i Louis Vuitton
Zimní kolekci představila také značka Louis Vuitton. Co v ní najdete? Můžete se spolehnout na luxus a výkon, v čemž se shoduje s Gucci. Louis Vuitton přináší prošívané bundy a sportovní úplety z recyklované nylonové tkaniny. Všestrannost, sofistikovanost a grafická působivost definuje exkluzivní řadu doplňků. Můžete se těšit na lyžařské brýle ve třech provedeních nebo zimní boty Ruby s polstrovanou podšívkou.

Zdroj: Hypebae, Wonderlandmagazine, Instagram

Foto:Gucci

Adidas x Gucci vás nenechají zmrznout. Výsledek jejich spolupráce na Après-Ski kolekci baví svým retro vzhledem

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.