Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Pudrové barvy, péřové bundy, šátky… Tohle oblečení symbolizuje „laissez-faire“ pohodovou náladu.

  Zimní kolekce Adidas x Gucci dává nahlédnout do další kapitoly spolupráce, v níž obě mocnosti tvoří luxusní řadu bund, svetrů, tašek, obuvi a dalších doplňků. Dýchne na vás pohodlím, volností a dobrou náladou. Přináší pocit krásy a zároveň funkčnosti.

  Après-ski je samo o sobě kulturou. Po brázdění bílých svahů se lidé rádi ponoří do báječného světa hudby, zábavy a módy. Nová kolekce evokuje odpočinkový horský feel. Nabízí kvalitu a posouvá hranice – mezi sportovní vytříbenou estetikou a hravou rozverností.  

  O uvolněnou náladu kampaně se postaral režisér Akinola Davies Jr. Video zachycuje přátele, užívající si zábavu v alpských kulisách, v pozadí s hitem „Après Ski“ od Celine Lomez z roku 1971. Zkrátka dokonalé retro.

  Klasické tvary kabelek značky Gucci jsou ozvláštněné úpletem, olemované vlnou nebo opatřené známým symbolem Adidas x Gucci. Co se týče obutí, inspirace čerpá z tradičních bot do sněhu. Zateplené jsou vlnou podšitou fleecem s použitím kůže Matelassé. Doplňky jsou stejně promyšlené jako oblečení – zahrnují palčáky, čepice nebo lyžařské brýle v třpytivých a duhových barvách. O výrobu zavazadel v podobě hliníkových kufříků se postarala italská značka FPM Milano.

  Zahřeje vás i Louis Vuitton
  Zimní kolekci představila také značka Louis Vuitton. Co v ní najdete? Můžete se spolehnout na luxus a výkon, v čemž se shoduje s Gucci. Louis Vuitton přináší prošívané bundy a sportovní úplety z recyklované nylonové tkaniny. Všestrannost, sofistikovanost a grafická působivost definuje exkluzivní řadu doplňků. Můžete se těšit na lyžařské brýle ve třech provedeních nebo zimní boty Ruby s polstrovanou podšívkou.

  Zdroj: Hypebae, Wonderlandmagazine, Instagram

  Foto:Gucci

  Adidas x Gucci vás nenechají zmrznout. Výsledek jejich spolupráce na Après-Ski kolekci baví svým retro vzhledem

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.