More

  Pudrové barvy, péřové bundy, šátky… Tohle oblečení symbolizuje „laissez-faire“ pohodovou náladu.

  Zimní kolekce Adidas x Gucci dává nahlédnout do další kapitoly spolupráce, v níž obě mocnosti tvoří luxusní řadu bund, svetrů, tašek, obuvi a dalších doplňků. Dýchne na vás pohodlím, volností a dobrou náladou. Přináší pocit krásy a zároveň funkčnosti.

  Après-ski je samo o sobě kulturou. Po brázdění bílých svahů se lidé rádi ponoří do báječného světa hudby, zábavy a módy. Nová kolekce evokuje odpočinkový horský feel. Nabízí kvalitu a posouvá hranice – mezi sportovní vytříbenou estetikou a hravou rozverností.  

  O uvolněnou náladu kampaně se postaral režisér Akinola Davies Jr. Video zachycuje přátele, užívající si zábavu v alpských kulisách, v pozadí s hitem „Après Ski“ od Celine Lomez z roku 1971. Zkrátka dokonalé retro.

  Klasické tvary kabelek značky Gucci jsou ozvláštněné úpletem, olemované vlnou nebo opatřené známým symbolem Adidas x Gucci. Co se týče obutí, inspirace čerpá z tradičních bot do sněhu. Zateplené jsou vlnou podšitou fleecem s použitím kůže Matelassé. Doplňky jsou stejně promyšlené jako oblečení – zahrnují palčáky, čepice nebo lyžařské brýle v třpytivých a duhových barvách. O výrobu zavazadel v podobě hliníkových kufříků se postarala italská značka FPM Milano.

  Zahřeje vás i Louis Vuitton
  Zimní kolekci představila také značka Louis Vuitton. Co v ní najdete? Můžete se spolehnout na luxus a výkon, v čemž se shoduje s Gucci. Louis Vuitton přináší prošívané bundy a sportovní úplety z recyklované nylonové tkaniny. Všestrannost, sofistikovanost a grafická působivost definuje exkluzivní řadu doplňků. Můžete se těšit na lyžařské brýle ve třech provedeních nebo zimní boty Ruby s polstrovanou podšívkou.

  Zdroj: Hypebae, Wonderlandmagazine, Instagram

  Foto:Gucci

  Adidas x Gucci vás nenechají zmrznout. Výsledek jejich spolupráce na Après-Ski kolekci baví svým retro vzhledem

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.