Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Tatarský biftek s křepelčími vejci, košíček s lososovou pěnou, bio hovězí steak se spirálkami z fermentované mrkve… Už se vám sbíhají sliny? Tak to si raději nechte zajít chuť, protože po těchto dobrůtkách se budou olizovat jen vaši chlupáči. Co na tom, že jídlo je za pár vteřin pryč. Hlavní přece je, že pejskům chutná.

  Utrácení peněz za naše čtyřnohé psí kamarády nám nikdy nečinilo větší radost. Zároveň si čím dál víc uvědomujeme, že pokud chceme, aby nám dlouho dělali společnost, je třeba jim dopřát kvalitní jídlo. Humanizace krmiva pro domácí mazlíčky se rozrostla do podoby luxusních předplatných a specializovaných diet. Bez lepku, bez cukru, s probiotiky, syrové, vařené, na míru. Množí se dog friendly bary, zmrzlinárny i franšízy, kde místo cappuccina dostanete puppuccino.

  Foto: Unsplash

  Dnes své čtyřnohé děti krmíme pomalu jako malé šlechtice. Ne jako zvířátka, co na ulici zblajznou každou nevábně vyhlížející hnědou hroudu. Pejsci nabízejí společnost a lásku, a proto je stále více považujeme za plnohodnotné členy rodiny. Chceme, aby byli zdraví a šťastní, a proto je logické, že je chceme krmit potravou, která vypadá na pohled chutně i pro nás.

  Dogue

  Jako na vysoké tlapce si bude váš mazlíček připadat v ryze psí restauraci Dogue. Pokud mu chcete opravdu dopřát, vezměte ho na místní degustační menu. Luxusní podnik otevřel teprve loni na podzim a pořád mají plno. Není divu, nikde jinde o vašeho hafana nebude po stránce výživy postaráno tak dobře, jako právě tady.

  Foto: Dogue SF

  Pokrmy připravuje svědomitě s láskou šéfkuchař Rahmi Massarweh. Přes týden si psi mohou vychutnat řadu na pohled lákavých dezertů a pečiva, které spláchnou na závěr doguccinem. V neděli je pak k dispozici degustační menu ”Bone Appétit” v přepočtu za zhruba 1900 korun. Nechybí polévka, hlavní jídlo ani dezert a všechny chody jsou už na pohled připravené s takovou precizností, že tečou sliny i páníčkům. Naštěstí je jeho součástí i malé občerstvení pro ně, psí dobroty sice vizuálně svádí, ale dortová koule z antilopích srdíček a mletých kostí by vám asi moc nejela.

  Personál v Dogue přistupuje ke psům se stejnou vážností, jako by vařil pro lidi a zároveň upozorňuje na důležitost kvalitního krmení. Odměnou jim je hlasité mlaskání a spokojený štěkot linoucí se restaurací, která je na takové úrovni první svého druhu. Je to ideální způsob, jak pejskovi vrátit jeho oddanost a oslavit společně například narozeniny.

  The Wilson

  Restaurace The Wilson s pobočkami v New Yorku a Orlandu je další, která chce dopřát gurmánský zážitek všem, proto má ve své nabídce kromě menu pro lidi také psí menu. Jeho součástí je například grilovaný steak se zeleninou v páře za 24 dolarů, burger za 16 dolarů nebo mix bobulí za 12 dolarů.

  V restauraci však stále panují určitá pravidla, aby si ”dog fine dinning” užil každý z hostů. Pejsci zde nemohou volně pobíhat a jedí poslušně u stolů pro ně určených. Neznamená to však, že by se krmili z misky jen tak na někde podlaze. Věřte, i zde mají všichni na srdci jejich dobro a vy už tak nemusíte u jídla uhýbat před tím hladovým psím pohledem, a hafózní flákotu si dopřeje celá rodina.

  Foto: The Wilson NYC

  Chateau Le Woof

  Pokud chcete zajít spíše na brunch, pak je ideálním místem Chateau Le Woof v newyorské čtvrti Astoria v Queensu. Dejte si v klidu snídani, zatímco si váš mazlíček pochutnává na vajíčkách se slaninou a dýňovým pyré, palačinkách s arašídovým máslem a banány nebo lososové zmrzlině. Už nemusíte volit mezi sebou a pejskem. Chateau Le Woof se plnohodnotně postará o vás oba.

  Majitelka podniku, Natassa, měla před osmi lety sen o tom, jak pila cortado uvnitř kavárny se svým psem. Když se probudila, nápad byl na světě. Psí kavárna. Netrvalo dlouho a svůj sen skutečně zrealizovala. Vytvořila tak nádherné místo, kam se všichni rádi vrací.

  Foto: Unsplash

  Zdroj: Bon Appetit

  10 z 10 psů doporučuje. Ty nejvíc hafózní restaurace, které servírují delikatesy chlupáčům

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.