Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Na ostrově obklopeném tyrkysovým mořem, kde každý den pálí slunce, nutně potřebujete jeden kus oblečení. Ať už plavete, surfujete, opalujete se nebo popíjíte koktejly u bazénu, dokonale padnoucí plavky jsou naprostý základ. Inspirujte se lokálními značkami z Bali.

  Na jakémkoli ostrově, například na Bali, jsou plavky vaším nejlepším přítelem. Představují totiž oděv, který vás může provázet celý den, od oblíbeného plážového klubu až k bazénu ve vile a zase zpátky. Kde jinde tedy nové bikiny pořídit než právě na tomhle dokonalém ostrově?

  Bali je jakožto typická tropická ostrovní destinace plná butiků a značkových obchodů s plavkami nebo surfařskými potřebami. Najdete v nich vše, od elegantních jednodílných kusů až po hravé dvojdílné variace. Abychom vám usnadnili najít ty pravé, vybrali jsme pro vás nejlepší značky, které se zrodily přímo na ostrově.

  Thaikila

  První značku Thaikila si zamilujete především proto, že je o rozmanitosti, kreativitě a ruční výrobě. V současnosti má v nabídce limitovanou edici, tedy plavky ručně malované pravým zlatem. Brand má ale i své bestsellery, které se honosí svým jasným rukopisem. Pokud si ale nevyberete z nich, určitě se zhlédněte v některé z dalších kolekcí.

  Plavky Thaikila nejsou jen originální a propracované do detailů, ale rovněž udržitelné. Navíc představují rafinovaný ženský půvab s náznakem hravosti. Společnost je původem z Paříže, ale svůj domov našla nakonec právě na Bali. Na ostrově proto i všechny kousky vyrábí pod jednou střechou.

  Tigra The Label

  Tigra the Label je značka, která vyznává zásady slow fashion. Založily ji dvě modelky, které moc dobře ví, jak by měly padnoucí plavky vypadat. Všechny bikiny a jednodílné modely navrhují tak, aby zdůraznily tvář i pleť. Každý kus je navíc vyroben s ohledem na kvalitu a udržitelnost.

  Zdroj: Tigra the Label

  Základem výroby této společnosti je použití recyklovaných a upcyklovaných materiálů. Jedná se tedy o nadčasové a postavě lichotivé plavky, v nichž se mísí zemité a neutrální tóny různých střihů tak, aby vyhovovaly všem postavám přijíždějících cestovatelů.

  Cantik Swimwear

  Název další značky se vyslovuje ”chan-tick”, což je indonéský výraz pro ”krásný”. Cantik Swimwear se stala jednou z prvních ostrovních společností, která překonala hranice. Představila totiž své odvážné siluety a drzé střihy nejen na plážích Bali či nedaleké Austrálie, ale i celému světu. Pozornost věnujte hlavně jejich variabilním kusům, které si můžete přizpůsobit podle nálady.

  Zdroj: Cantik Swimwear

  Palm Swimwear

  Plavky navržené v Austrálii, ale vyrobené na Bali. Úžasně ztělesňují podstatu sluncem zalitého pobřeží, života na pláži a je v nich cosi… vintage. Palm Swimwear vytváří jedinečné a luxusní plavky, a to s nadčasovým vzhledem. Základem jsou jednoduché a minimalistické střihy, doplněné nápadnými vzory.

  Zdroj: Palm Swimwear

  Představte si moderní interpretaci klasických plavek s krásnými, jednoduše lemovanými kousky, které v sobě skrývají jemnost a eleganci. Všechny kusy jsou navíc z econylu, tedy speciálního udržitelného materiálu, který přeměňuje odpad na nový krásný i užitečný kousek.

  Sommer Swim

  Hledáte-li něco minimalistického, ale zároveň odvážného a smyslného, co má špičkový design, volte Sommer Swim. Na první pohled nejsou plavky této značky extra jiné, za chvíli vám ale dojde, jak jsou jedinečné.

  Není divu, že se společnost stala kultovní mezi mezinárodní smetánkou. Je totiž určená ženám nové éry. Každý luxusní kousek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů přímo na Bali a veškeré kolekce jsou připravené na nejnovější sezonu.

  Zdroj: Sommer Swim

  Zdroje: Honey Combers

  Foto:Pexels

  Zrozené z břehů Bali: Plavky reflektující duši ostrova a píšící novou kapitolu udržitelnosti

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.