Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Na ostrově obklopeném tyrkysovým mořem, kde každý den pálí slunce, nutně potřebujete jeden kus oblečení. Ať už plavete, surfujete, opalujete se nebo popíjíte koktejly u bazénu, dokonale padnoucí plavky jsou naprostý základ. Inspirujte se lokálními značkami z Bali.

  Na jakémkoli ostrově, například na Bali, jsou plavky vaším nejlepším přítelem. Představují totiž oděv, který vás může provázet celý den, od oblíbeného plážového klubu až k bazénu ve vile a zase zpátky. Kde jinde tedy nové bikiny pořídit než právě na tomhle dokonalém ostrově?

  Bali je jakožto typická tropická ostrovní destinace plná butiků a značkových obchodů s plavkami nebo surfařskými potřebami. Najdete v nich vše, od elegantních jednodílných kusů až po hravé dvojdílné variace. Abychom vám usnadnili najít ty pravé, vybrali jsme pro vás nejlepší značky, které se zrodily přímo na ostrově.

  Thaikila

  První značku Thaikila si zamilujete především proto, že je o rozmanitosti, kreativitě a ruční výrobě. V současnosti má v nabídce limitovanou edici, tedy plavky ručně malované pravým zlatem. Brand má ale i své bestsellery, které se honosí svým jasným rukopisem. Pokud si ale nevyberete z nich, určitě se zhlédněte v některé z dalších kolekcí.

  Plavky Thaikila nejsou jen originální a propracované do detailů, ale rovněž udržitelné. Navíc představují rafinovaný ženský půvab s náznakem hravosti. Společnost je původem z Paříže, ale svůj domov našla nakonec právě na Bali. Na ostrově proto i všechny kousky vyrábí pod jednou střechou.

  Tigra The Label

  Tigra the Label je značka, která vyznává zásady slow fashion. Založily ji dvě modelky, které moc dobře ví, jak by měly padnoucí plavky vypadat. Všechny bikiny a jednodílné modely navrhují tak, aby zdůraznily tvář i pleť. Každý kus je navíc vyroben s ohledem na kvalitu a udržitelnost.

  Zdroj: Tigra the Label

  Základem výroby této společnosti je použití recyklovaných a upcyklovaných materiálů. Jedná se tedy o nadčasové a postavě lichotivé plavky, v nichž se mísí zemité a neutrální tóny různých střihů tak, aby vyhovovaly všem postavám přijíždějících cestovatelů.

  Cantik Swimwear

  Název další značky se vyslovuje ”chan-tick”, což je indonéský výraz pro ”krásný”. Cantik Swimwear se stala jednou z prvních ostrovních společností, která překonala hranice. Představila totiž své odvážné siluety a drzé střihy nejen na plážích Bali či nedaleké Austrálie, ale i celému světu. Pozornost věnujte hlavně jejich variabilním kusům, které si můžete přizpůsobit podle nálady.

  Zdroj: Cantik Swimwear

  Palm Swimwear

  Plavky navržené v Austrálii, ale vyrobené na Bali. Úžasně ztělesňují podstatu sluncem zalitého pobřeží, života na pláži a je v nich cosi… vintage. Palm Swimwear vytváří jedinečné a luxusní plavky, a to s nadčasovým vzhledem. Základem jsou jednoduché a minimalistické střihy, doplněné nápadnými vzory.

  Zdroj: Palm Swimwear

  Představte si moderní interpretaci klasických plavek s krásnými, jednoduše lemovanými kousky, které v sobě skrývají jemnost a eleganci. Všechny kusy jsou navíc z econylu, tedy speciálního udržitelného materiálu, který přeměňuje odpad na nový krásný i užitečný kousek.

  Sommer Swim

  Hledáte-li něco minimalistického, ale zároveň odvážného a smyslného, co má špičkový design, volte Sommer Swim. Na první pohled nejsou plavky této značky extra jiné, za chvíli vám ale dojde, jak jsou jedinečné.

  Není divu, že se společnost stala kultovní mezi mezinárodní smetánkou. Je totiž určená ženám nové éry. Každý luxusní kousek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů přímo na Bali a veškeré kolekce jsou připravené na nejnovější sezonu.

  Zdroj: Sommer Swim

  Zdroje: Honey Combers

  Foto:Pexels

  Zrozené z břehů Bali: Plavky reflektující duši ostrova a píšící novou kapitolu udržitelnosti

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.