Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nová kolekce pro jaro a léto společnosti Lacoste využila jako inspiraci osm z nejznámějších seriálů streamovací služby Netflix. Ikonický krokodýl se proto proměnil ve fiktivního monarchu nebo nebezpečnou příšeru Demagorgon.

  Společnost Lacoste oslavuje letos 90 let od svého založení. Své výročí se proto rozhodla oslavit speciální pop-culture kolekcí. Zároveň chce za pomocí ní oslovit nové zákazníky, a to především ty z mladší generace. Oznámila totiž spolupráci se známou streamovací platformou Netflix. Osm z jejích nejpopulárnějších seriálů využila jako podklad pro nové kousky na jaro i léto, které odhalila ve středu.

  Oblečení navrhla pro muže i ženy, vytvořila ale také dětskou kolekci. Hlavní roli získal v návrzích krokodýl z loga slavné sportovní značky. Ocitl se tak v seriálech, jako jsou Stranger Things, Bridgerton, Lupin, Sex Education, Shadow and Bone, Elite, Money Heista The Witcher. Na jednom svetru je proto například znázorněný s vysokou modrou parukou připomínající královnu ze seriálu Bridgerton.

  Na dalším kousku se zase proměnil v příšeru ze seriálu Stranger Things známou jako Demagorgon. Vyzkoušel si ale také podobu postavy Assane Diop ze seriálu Lupin. Zahalil se proto do černé kápě a ladícího baretu. „Jsme neskutečně potěšení novou spoluprací, která zachycuje jedinečné setkání dvou světů,“ okomentovala pak kolekci zástupkyně generálního ředitele Lacoste Catherine Spindler.

  Speciální spolupráce nabízí propojení módy i světa zábavy

  Ostatní návrhy představují krokodýla vedle známého „play button“, tolik typického pro Netflix. Kromě toho si Lacoste pohrává také se vzorem toile de Jouy, ve kterých se krokodýl objevuje po boku designů odkazujících na zmíněné seriály. „Myslíme si, že produkty představují důležité médium pro vyprávění příběhu. Spolupráce s Lacoste tak nabízí jedinečnou příležitost spojit módu a zábavu,“ popsal dojmy z kolekce viceprezident Netflixu Josh Simon.

  Zdroj: Official Website Lacoste

  V minulosti streamovací platforma spolupracovala například s módním domem Balmain. Ten vytvořil speciální kolekci inspirovanou filmem The Harder They Fall. Vlastní kolekci získal od obchodu H&M také film To All The Boys I’ve Loved Before. Společnost Lacoste pak pro propagaci nové řady vydala rovněž videa, ve kterých se její krokodýl objeví v seriálovém světě Netflixu. Firmu roku 1933 založil bývalý tenista René Lacoste a podnikatel André Gillier.

  Zdroj: WWD, Mint Lounge, Fashion Network, Instagram, Lacoste

  Značka Lacoste se ponořila do světa seriálů. Oznámila spolupráci s platformou Netflix

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.