Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Síla doplňků do vlasů je často přehlížena. Dokážou velmi viditelným způsobem transformovat každý look, ale pokud jde o celkový výběr, máme tendenci raději spoléhat na šperky, ostatní zůstává v pozadí. Právě proto je načase pustit se do změny! Oživte svůj vlasový styling, posuňte svou sbírku na jinou úroveň a vyzkoušejte něco nového s největšími letošními trendy v oblasti vlasových ozdob.

  Na vrcholu zůstávají skřipce

  Tyto trendy doplňky se těšily velké oblibě v 90. letech a nyní zažívají velmi úspěšný návrat. Jejich přední vlastností se stává všestrannost. Jsou k dostání ve všech možných barvách, tvarech, vzorech a velikostech. Snad nejelegantnějším minimalistickým kouskem jsou ty klasické v černých, bílých nebo metalických odstínech. Pokud si chcete trochu pohrát, skřipce vám ponechají dostatek prostoru. Stačí sáhnout po želvovinových a ovocných vzorech, po těch ve tvaru motýlů, květů, s kamínkovými nápisy. Hravý a bohatý výběr má Emi Jay, metalické jsou specialitou Prady a zajímavý tvar s nápisy posetými kamínky má Gucci.

  Zdroj: Emi Jay, Prada, Gucci

  Je to tady…je čas vytáhnout zapomenuté sponky

  Devadesátá léta jsou jakýmsi primárním zdrojem pro recyklaci trendů a tentokrát přinášejí sponky. Pokud vám nějaké zbyly z dětských časů, možná nastal ten správný moment se po nich znovu podívat. Nemusí však nutně mít náboj infantility. Na vlasové doplňky jako důležitou součást vzhledu poukázalo ve svých kolekcích i několik domů. Můžete zkusit ty poseté kamínky, s různými výraznými nápisy nebo opět vsadit na metalické barvy, které jsou momentálně populární napříč celým módním univerzem. Dobrou a velmi vkusnou volbou mohou být také ty s perleťovými odlesky. Ve sponkách opět dominuje Prada, blíže ke spektru Y2K a Gen Z módy má Tort, decentnost najdete u Max Mara.

  Zdroj: Prada, Tort, Max Mara

  Ozdobte se mašlí

  Představa klasické a univerzálně nadčasové tzv. chanelovské elegance nemusí být vzdálená, dokonale ji totiž reprezentuje mašle. S ní vyniknete všude, protože má své zvláštní kouzlo. Pomalu sběratelským artiklem se stoupajícími cenami se stávají legendární Chanel černé a bílé saténové mašle do vlasů s logem. Novější kolekce však také nabízejí i osobité kousky. Takovou s nádechem élégance noir nabízí pařížský Roger Vivier. Luxusními doplňky včetně mašlí se může pochlubit také Jennifer Behr.

  Zdroj: Chanel, Roger Vivier, Jennifer Behr

  Vlasovým doplňkům letos s přehledem dominují skřipce z devadesátek, slovo má ovšem i klasická mašle

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.