Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Síla doplňků do vlasů je často přehlížena. Dokážou velmi viditelným způsobem transformovat každý look, ale pokud jde o celkový výběr, máme tendenci raději spoléhat na šperky, ostatní zůstává v pozadí. Právě proto je načase pustit se do změny! Oživte svůj vlasový styling, posuňte svou sbírku na jinou úroveň a vyzkoušejte něco nového s největšími letošními trendy v oblasti vlasových ozdob.

  Na vrcholu zůstávají skřipce

  Tyto trendy doplňky se těšily velké oblibě v 90. letech a nyní zažívají velmi úspěšný návrat. Jejich přední vlastností se stává všestrannost. Jsou k dostání ve všech možných barvách, tvarech, vzorech a velikostech. Snad nejelegantnějším minimalistickým kouskem jsou ty klasické v černých, bílých nebo metalických odstínech. Pokud si chcete trochu pohrát, skřipce vám ponechají dostatek prostoru. Stačí sáhnout po želvovinových a ovocných vzorech, po těch ve tvaru motýlů, květů, s kamínkovými nápisy. Hravý a bohatý výběr má Emi Jay, metalické jsou specialitou Prady a zajímavý tvar s nápisy posetými kamínky má Gucci.

  Zdroj: Emi Jay, Prada, Gucci

  Je to tady…je čas vytáhnout zapomenuté sponky

  Devadesátá léta jsou jakýmsi primárním zdrojem pro recyklaci trendů a tentokrát přinášejí sponky. Pokud vám nějaké zbyly z dětských časů, možná nastal ten správný moment se po nich znovu podívat. Nemusí však nutně mít náboj infantility. Na vlasové doplňky jako důležitou součást vzhledu poukázalo ve svých kolekcích i několik domů. Můžete zkusit ty poseté kamínky, s různými výraznými nápisy nebo opět vsadit na metalické barvy, které jsou momentálně populární napříč celým módním univerzem. Dobrou a velmi vkusnou volbou mohou být také ty s perleťovými odlesky. Ve sponkách opět dominuje Prada, blíže ke spektru Y2K a Gen Z módy má Tort, decentnost najdete u Max Mara.

  Zdroj: Prada, Tort, Max Mara

  Ozdobte se mašlí

  Představa klasické a univerzálně nadčasové tzv. chanelovské elegance nemusí být vzdálená, dokonale ji totiž reprezentuje mašle. S ní vyniknete všude, protože má své zvláštní kouzlo. Pomalu sběratelským artiklem se stoupajícími cenami se stávají legendární Chanel černé a bílé saténové mašle do vlasů s logem. Novější kolekce však také nabízejí i osobité kousky. Takovou s nádechem élégance noir nabízí pařížský Roger Vivier. Luxusními doplňky včetně mašlí se může pochlubit také Jennifer Behr.

  Zdroj: Chanel, Roger Vivier, Jennifer Behr

  Vlasovým doplňkům letos s přehledem dominují skřipce z devadesátek, slovo má ovšem i klasická mašle

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.