Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Návrhářka Donatella Versace je známá tím, že své návrhy ráda ukazuje na slavných osobnostech. Ne všechny ovšem pozve i do samotného kreativního procesu. Výjimku tentokrát udělala pro popovou hvězdu Dua Lipa. Společně totiž navrhly novou letní kolekci.

  Společné dílo představí Donatella Versace a zpěvačka Dua Lipa na místě zcela perfektním pro podobně hvězdnou spolupráci. Svou letní kolekci „La Vacanza“ totiž hodlají odhalit v Cannes v době, kdy se ve francouzském městě bude konat slavný filmový festival. Přehlídka naplánovaná na 23. květen ale nespadá pod jeho oficiální program. Jednotlivé kousky si pak budou moct milovníci módy zakoupit okamžitě. Jedná se totiž o speciální „see now, buy now“ řadu.

  Slavná popová zpěvačka Dua Lipa má dlouhodobý vztah nejen k slavné italské značce, ale také její návrhářce, Donatelle Versace. „Za uplynulé roky jsme si vytvořily velmi silné pouto. Jsem velice vděčná za všechnu podporu, kterou mi společně se svým týmem poskytla na začátku mé kariéry,“ popsala Lipa. V minulosti se totiž objevila také na několika přehlídkách módní společnosti. Otevírala například show na Milánském týdnu mody v roce 2021.

  Ve stejném roce se také ukázala v tehdejší hlavní kampani značky a Versace oblékla na ten rok konané ocenění Grammy. Považovat se proto dá za jednu z múz slavné návrhářky. Detaily ohledně podoby letní kolekce zatím známé nejsou. Lipa ovšem prozradila, že při jejím navrhování „popustila uzdu své letní inspirace“. K zakoupení pak budou návrhy okamžitě po ukončení přehlídky nejen na webových stránkách módní společnosti, ale i v jejích buticích.

  Dua je silná a svobodná. Miluji naši dynamiku, prohlásila Donatella

  Vizi známé popové zpěvačky pak ocenila také Donatella Versace. „Je silná, nebojácná a svobodná. Její kreativita je výjimečná,“ popsala. Dodala rovněž, že jí podobné návrhářské spolupráce vždy dodávaly inspiraci. „Práce s Dua Lipa na nejnovější kolekci byla velice vzrušující. Miluji naši dynamiku,“ vysvětlila dále. Naposledy se na kreativním procesu podílela také s další známou osobností, herečkou Anne Hathaway. Stala se totiž hlavní tváří nové kampaně Versace Icons.

  Ukázala se především v černém topu nebo mini šatech ozdobených zlatými sponami připomínajícími medúzu. „Versace má dlouhou historii spolupráce s těmi největšími celebritami světa. Podle mě totiž hvězdy činí šaty tím pravým. Ale vnímám to i naopak. Teprve se správnými šaty se mohou cítit jako celebrity,“ okomentovala svou vizi ohledně známých osobností Donatella. Doplnila, že se díky návrhům Versace mohou cítit „sebevědomé, okouzlující a vážené“.

  Zdroj: WWD, Grazia Magazine, Euronews, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Versace oslní novou hvězdnou spoluprací. Donatella vytvořila letní kolekci s Dua Lipa

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.