Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Svátek lásky se blíží, a tak přichází ta správná chvíle vytvořit neodolatelný make-up look pro večerní rande. Oči člověka dokáží odhalit skutečné pocity, i když jeho slova nebo činy naznačují opak. Proto se zaměřme především na získání hlubokého a pronikavého pohledu.

  Linky a matné nude stíny jsou samozřejmě vítány, ale nebojme se tentokrát použít hlavně barvy. Temná červená, ať už na rtech, nebo jen na dotek v černé lince, dodá vašemu vzhledu správnou dávku vášně, která okouzlí a pohltí vašeho partnera. Růžová naopak vytvoří stydlivý a roztomilý efekt, díky kterému se vaše rande nikdy nedozví, zda se kvůli nim červenáte, nebo je váš make-up prostě tak dobrý.

  Romantická červená rtěnka v hlavní roli. Všechny pohledy směřují na rty

  Klasická červená rtěnka je jasnou volbou na Valentýn, obzvlášť pokud máte odstín dokonale pasující k vašemu podtónu pleti. Potom nic neoslní víc než jednoduchý look s výraznými hot červenými rty. Nezbytnou součástí je také zářivý vzhled, vytvořený pomocí tvářenky, na kterou se nikdy nesmí zapomenout.

  Influencerka Leonie Hanne se inspiruje s pomocí produktů Gucci Beauty. Dokazuje tak, že lze vypadat dokonale i pomocí simple líčení. Stačí si korektorem velice jemně zakrýt veškeré nedokonalosti, jemně projasnit oční okolí a decentně aplikovat tvářenku. Ale největší důraz musí být i přesto kladen na precizně aplikovanou červenou rtěnku.

  Růžová pro lichotivý a přirozený vzhled. Rty musí být juicy

  S lehce narůžovělou barvou docílíte elegantního looku během pár minut. Růžová, kterou použijete, by měla být stejného tónu jak na očích, tak na tvářích i rtech. Avšak buďte opatrní s intenzitou barvy, především pokud chcete všechno zanechat přirozenější. Začněte zlehka a postupně přidávejte barvu podle „chuti“.

  Na očích si můžete se zapracováním barvy trochu více pohrát. Přidání hnědého nebo tmavě růžového stínu je tak čistě na osobních preferencích. Rozhodně ale nezapomeňte na třpytivý stín v očním koutku pro projasněný a nevinný pohled. Dokonale šťavnaté rty jsou finálním krokem. Využijte na jejich vykreslení tmavší konturku a lesk ve stejné barvě, jako je tvářenka.

  Milovníci extravagance zvolte hříšnou červenou. Linky s dotekem vášně

  Pronikavého a okouzlujícího pohledu dosáhnete zaručeně s linkami. Nešahejte ale jen tak po ledajakých. Je potřeba se nebát experimentovat a zapojit do hry nejen černou, ale i tmavě červenou barvu. Využijte svoji kreativitu a vyzkoušejte různé tvary linek, které nejlépe pasují k vašemu tvaru očí.

  Například australská Makeup Artist @NeslisMakeupHouse na svém účtu sociální sítě TikTok sdílí úchvatný look, ve kterém vytváří hluboký pohled, sahající až do partnerovy duše. Ve svém videu ukazuje krok za krokem, jak docílit neřestného líčení pomocí červené barvy, zakomponované do očních stínů i rtů. Máte na tento look odvahu?

  Zdroje: Youtube, TikTok, Instagram

  Valentýnský make-up look: Vzhled, který zastaví partnerovi srdce

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.