Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Svátek lásky se blíží, a tak přichází ta správná chvíle vytvořit neodolatelný make-up look pro večerní rande. Oči člověka dokáží odhalit skutečné pocity, i když jeho slova nebo činy naznačují opak. Proto se zaměřme především na získání hlubokého a pronikavého pohledu.

  Linky a matné nude stíny jsou samozřejmě vítány, ale nebojme se tentokrát použít hlavně barvy. Temná červená, ať už na rtech, nebo jen na dotek v černé lince, dodá vašemu vzhledu správnou dávku vášně, která okouzlí a pohltí vašeho partnera. Růžová naopak vytvoří stydlivý a roztomilý efekt, díky kterému se vaše rande nikdy nedozví, zda se kvůli nim červenáte, nebo je váš make-up prostě tak dobrý.

  Romantická červená rtěnka v hlavní roli. Všechny pohledy směřují na rty

  Klasická červená rtěnka je jasnou volbou na Valentýn, obzvlášť pokud máte odstín dokonale pasující k vašemu podtónu pleti. Potom nic neoslní víc než jednoduchý look s výraznými hot červenými rty. Nezbytnou součástí je také zářivý vzhled, vytvořený pomocí tvářenky, na kterou se nikdy nesmí zapomenout.

  Influencerka Leonie Hanne se inspiruje s pomocí produktů Gucci Beauty. Dokazuje tak, že lze vypadat dokonale i pomocí simple líčení. Stačí si korektorem velice jemně zakrýt veškeré nedokonalosti, jemně projasnit oční okolí a decentně aplikovat tvářenku. Ale největší důraz musí být i přesto kladen na precizně aplikovanou červenou rtěnku.

  Růžová pro lichotivý a přirozený vzhled. Rty musí být juicy

  S lehce narůžovělou barvou docílíte elegantního looku během pár minut. Růžová, kterou použijete, by měla být stejného tónu jak na očích, tak na tvářích i rtech. Avšak buďte opatrní s intenzitou barvy, především pokud chcete všechno zanechat přirozenější. Začněte zlehka a postupně přidávejte barvu podle „chuti“.

  Na očích si můžete se zapracováním barvy trochu více pohrát. Přidání hnědého nebo tmavě růžového stínu je tak čistě na osobních preferencích. Rozhodně ale nezapomeňte na třpytivý stín v očním koutku pro projasněný a nevinný pohled. Dokonale šťavnaté rty jsou finálním krokem. Využijte na jejich vykreslení tmavší konturku a lesk ve stejné barvě, jako je tvářenka.

  Milovníci extravagance zvolte hříšnou červenou. Linky s dotekem vášně

  Pronikavého a okouzlujícího pohledu dosáhnete zaručeně s linkami. Nešahejte ale jen tak po ledajakých. Je potřeba se nebát experimentovat a zapojit do hry nejen černou, ale i tmavě červenou barvu. Využijte svoji kreativitu a vyzkoušejte různé tvary linek, které nejlépe pasují k vašemu tvaru očí.

  Například australská Makeup Artist @NeslisMakeupHouse na svém účtu sociální sítě TikTok sdílí úchvatný look, ve kterém vytváří hluboký pohled, sahající až do partnerovy duše. Ve svém videu ukazuje krok za krokem, jak docílit neřestného líčení pomocí červené barvy, zakomponované do očních stínů i rtů. Máte na tento look odvahu?

  Zdroje: Youtube, TikTok, Instagram

  Valentýnský make-up look: Vzhled, který zastaví partnerovi srdce

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.