Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Zpěvačka Beyoncé si při svém vystoupení v Dubaji oblékla šaty, které symbolizovaly mnohem víc než jen precizní práci a luxus. Uprostřed trvající války je totiž ušil ukrajinský návrhář Frolov. Znázorňují proto podle něj odolnost a vytrvalost Ukrajiny.

  Při finále svého koncertu v luxusním dubajském rezortu Atlantis The Royal oslnila zpěvačka Beyoncé své fanoušky dech beroucím outfitem. Oblékla se totiž do růžových minišatů sladěných s legínami stejné barvy. Průhledný materiál byl doplněný o stovky drobných krystalů vytvářejících impozantní detaily a rámování výstřihu. Vzdala tak hold nejen precizní návrhářské práci, ale také Ukrajině.

  Šaty totiž pro světoznámou zpěvačku vytvořil ukrajinský návrhář Ivan Frolov. Svůj návrh ušil v Kyjevě, a to navzdory trvající válce. Potýkat se tak musel například s výpadky elektřiny. Poměrně složité bylo ale také dostat hotový outfit přes hranice. „Jsem opravdu šťastný, že v Ukrajině i nadále tvoříme. Pro naši ekonomiku je důležité, abychom zachránili pracovní místa,“ okomentoval svůj výkon Frolov.

  Návrhář rovněž doplnil, že hotové šaty považuje za znamení odolnosti a vytrvalosti ukrajinského národa. V minulosti navrhoval Frolov kostýmy také pro zpěvačky, jako je Gwen Stefani nebo Dua Lipa. Kromě toho oblékal také první dámu Ukrajiny Olena Zelenska. Svoji značku nesoucí jeho jméno založil roku 2014. Nejen svoji zemi tak od té doby oslňuje návrhy pohybujícími se na hraně výraznosti a provokace.

  Do šatů nechal Frolov ručně všít krystaly i jemné zlato

  Ukrajinský návrhář totiž častou používá výrazné ozdoby a také korzetový střih. Šaty ušité pro Beyoncé zvané Firework vytvořili pracovníci značky Frolov za pomocí speciální techniky haute couture. Ručně do nich totiž všili krystaly a do korzetu zapracovali jemné zlato. Zpěvačka pak zářivě růžový outfit doplnila šperky od společnosti Lorraine Schwartz v hodnotě 7,5 milionu dolarů.

  Svoji práci Frolov představí na Londýnském týdnu módy v úterý. Jeho organizátoři totiž část programu solidárně přenechali právě ukrajinským návrhářům. Kromě Frolov se mohou návštěvníci těšit na značky Ksenia Schnaider a Paskal. „I v těch nejtemnějších časech každý z nás věří v jasnou budoucnost. Proto ukrajinští návrháři tvoří navzdory ostřelování a výpadkům elektřiny,“ popsala zakladatelka Ukrajinského týdnu módy Iryna Danylevska.

  Zdroj: WWD, People, Odessa Journal, Instagram

  Ukrajinský návrhář Frolov tvoří navzdory válce. Ušil šaty i Beyoncé

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.