Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Vítáme vás ve světě módního šílenství! Nejnovější kolekce nám opět připomínají, že móda není jen o oblékání, ale o umění a sebevyjádření. Zářivé barvy, netradiční materiály a unikátní střihy. Od obřích klobouků až po futuristické kombinézy. Kreativita je hlavní přísadou. Připravte se na velkolepý designerský zážitek, protože letos nás čeká opravdový módní bál!

  Všichni fashionisté už pokukují po módní pecce značky Coach. Pokud slyšíte jméno Coach, máte na mysli originalitu v mixu s nekompromisní francouzskou klasikou. Letos to platí dvojnásob! S novou kolekcí Fall – Winter 2023 se Coach představuje jako nepřekonatelná módní síla, způsobující upřenou pozornost všech kolemjdoucích. Na mysli máme zářivě barevné kabelky ve tvarech rtů, ovoce nebo rybičky. Mimo jiné se jednou z tváří kampaně stal i rapper Lil Nas X. Posuďte sami.

  Schiaparelli proniká do světa módního umění s novými a inovativními kousky, které okouzlují svou fantazií a neotřelým stylem. Návrhy jsou plné extravagantních prvků, které zahrnují výrazné barvy, nápadité materiály a kreativní tvary. Většina luxusních výtvorů je provázána surrealismem. Každý kousek je tak unikátní, že vás přiměje zastavit se a zamyslet se nad tím, co všechno móda může být. V aktuální kolekci najdete nespočet atypických tvarů, materiálů i ornamentů. Velký boom značka zaznamenala při představení kolekce s umělými hlavami exotických zvířat, zastínily však jiné dechberoucí looky. Pokud je pro vás móda více než oblečení, v butiku Schiaparelli budete u vytržení.

  Foto: Schiaparelli

  Na list designéru s těmi nejvíc crazy kabelkami nesmíme zapomenout připsat Thoma Browne. Americký návrhář ve své jarní kampani zhmotňuje americkou uniformní posedlost s jednoduchými vzory a pastelovými odstíny. Taková klasika ale kabelky minula velkým obloukem. Při jejich tvoření Thoma muselo zasáhnout kreativní tornádo, jinak si jeho myšlenkové pochody nedokážeme vysvětlit. Psí kabelky jsou totiž dokonalé!

  Foto: Thom Browne

  O značce AREA možná slyšíte poprvé. Je to tím, že byla založena až v roce 2014 v New Yorku. Area se prezentuje jako brand, který kopíruje módu z osmdesátkového Manhattanu a zároveň dává průchod moderním střihům a materiálům. Naším favoritem se staly heels z aktuální jarní kolekce. Kreativita a originalita jsou tu v hlavní roli.

  Foto: Area

  Foto:Area

  Trendy, které neuniknou pozornosti. Sáhněte po nejoriginálnějších kouscích této sezóny

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.