Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Vítáme vás ve světě módního šílenství! Nejnovější kolekce nám opět připomínají, že móda není jen o oblékání, ale o umění a sebevyjádření. Zářivé barvy, netradiční materiály a unikátní střihy. Od obřích klobouků až po futuristické kombinézy. Kreativita je hlavní přísadou. Připravte se na velkolepý designerský zážitek, protože letos nás čeká opravdový módní bál!

  Všichni fashionisté už pokukují po módní pecce značky Coach. Pokud slyšíte jméno Coach, máte na mysli originalitu v mixu s nekompromisní francouzskou klasikou. Letos to platí dvojnásob! S novou kolekcí Fall – Winter 2023 se Coach představuje jako nepřekonatelná módní síla, způsobující upřenou pozornost všech kolemjdoucích. Na mysli máme zářivě barevné kabelky ve tvarech rtů, ovoce nebo rybičky. Mimo jiné se jednou z tváří kampaně stal i rapper Lil Nas X. Posuďte sami.

  Schiaparelli proniká do světa módního umění s novými a inovativními kousky, které okouzlují svou fantazií a neotřelým stylem. Návrhy jsou plné extravagantních prvků, které zahrnují výrazné barvy, nápadité materiály a kreativní tvary. Většina luxusních výtvorů je provázána surrealismem. Každý kousek je tak unikátní, že vás přiměje zastavit se a zamyslet se nad tím, co všechno móda může být. V aktuální kolekci najdete nespočet atypických tvarů, materiálů i ornamentů. Velký boom značka zaznamenala při představení kolekce s umělými hlavami exotických zvířat, zastínily však jiné dechberoucí looky. Pokud je pro vás móda více než oblečení, v butiku Schiaparelli budete u vytržení.

  Foto: Schiaparelli

  Na list designéru s těmi nejvíc crazy kabelkami nesmíme zapomenout připsat Thoma Browne. Americký návrhář ve své jarní kampani zhmotňuje americkou uniformní posedlost s jednoduchými vzory a pastelovými odstíny. Taková klasika ale kabelky minula velkým obloukem. Při jejich tvoření Thoma muselo zasáhnout kreativní tornádo, jinak si jeho myšlenkové pochody nedokážeme vysvětlit. Psí kabelky jsou totiž dokonalé!

  Foto: Thom Browne

  O značce AREA možná slyšíte poprvé. Je to tím, že byla založena až v roce 2014 v New Yorku. Area se prezentuje jako brand, který kopíruje módu z osmdesátkového Manhattanu a zároveň dává průchod moderním střihům a materiálům. Naším favoritem se staly heels z aktuální jarní kolekce. Kreativita a originalita jsou tu v hlavní roli.

  Foto: Area

  Foto:Area

  Trendy, které neuniknou pozornosti. Sáhněte po nejoriginálnějších kouscích této sezóny

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.