Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Fashion influencerky se staly jednou z největších sil v oblasti módního průmyslu. Tyto ženy určují trendy a nabízejí inspiraci pro všechny, kdo se zajímají o módu. Také mají obrovský vliv na nákupní chování svých sledujících. Jejich sociální sítě jsou plné krásných fotografií a videí, které ukazují nejtrendovější módní záležitosti. V dnešním článku vám přinášíme další sérii influencerek, u kterých se v roce 2023 vyplatí inspirovat. Načerpat nápady u nich můžete nejen ve stylu oblékání, ale i v životním stylu.

  Alexis Ren

  Americká modelka, která se modelingu a influ světu věnuje od dospívajících let. Mimo módních kampaní jste ji mohli spatřit v americké soutěži Dancing with the Stars. Nyní má na svém instagramovém profilu více než 17 milionů sledujících a stala se ikonou nového minimalismu. Nejčastěji ji uvidíte v jednobarevných a upnutých kompletech, což je sázka na jistotu. Jako inspirace na letní měsíce vám Alexis poradí na jedničku.

  Tessa Brooks

   V Americe ještě chvíli zůstaneme. Tessa se od dětství zajímala o tanec, který ji nakonec dostal až na vrchol kariéry. Současně má na Instagramu přes 20 milionů sledujících a podobně jako Alexis Ren se vyžívá v jednodušších kouscích, zároveň ale proti Alexis vystupuje více odvázaně. Hledáte-li tedy styl o trochu odvážnější, Tessa vás jistě uspokojí.

  Verona Farell

  Influencerka s tak trochu jiným konceptem. Kromě toho, že je módní editorka, je také street style hunter. Na jejím profilu najdete videa, ve kterých po různých evropských metropolích zachytává ty nejlepší outfity v ulicích.

  Rebeca Oksana

  Pro milovníky vintage životního stylu tu máme začínající německou influencerku Rebecu. Její feed je jako vintage lookbook plný hnědé kůže a přírodních barev. Jaké know-how na ní ale oceňujeme nejvíce? Jednoznačně umění vrstvit jednotlivé kousky.

  Tamara Kalinic

  Na seznam sledování si připište i Tamaru Kalinic. It Girl, kterou Forbes zařadil do seznamu 30 pod 30 budete vídat v nejrůznějších kampaních i reklamách. Její popularita totiž stále roste. Nyní cestuje mezi Milánem, Paříží a Londýnem, na své práci si dává opravdu záležet.

  Zdroj: Instagram

  Trendsetterky na obzoru! Poznejte influencerky, které určují trendy a udávají směr módní scéně

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.