Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Fashion influencerky se staly jednou z největších sil v oblasti módního průmyslu. Tyto ženy určují trendy a nabízejí inspiraci pro všechny, kdo se zajímají o módu. Také mají obrovský vliv na nákupní chování svých sledujících. Jejich sociální sítě jsou plné krásných fotografií a videí, které ukazují nejtrendovější módní záležitosti. V dnešním článku vám přinášíme další sérii influencerek, u kterých se v roce 2023 vyplatí inspirovat. Načerpat nápady u nich můžete nejen ve stylu oblékání, ale i v životním stylu.

  Alexis Ren

  Americká modelka, která se modelingu a influ světu věnuje od dospívajících let. Mimo módních kampaní jste ji mohli spatřit v americké soutěži Dancing with the Stars. Nyní má na svém instagramovém profilu více než 17 milionů sledujících a stala se ikonou nového minimalismu. Nejčastěji ji uvidíte v jednobarevných a upnutých kompletech, což je sázka na jistotu. Jako inspirace na letní měsíce vám Alexis poradí na jedničku.

  Tessa Brooks

   V Americe ještě chvíli zůstaneme. Tessa se od dětství zajímala o tanec, který ji nakonec dostal až na vrchol kariéry. Současně má na Instagramu přes 20 milionů sledujících a podobně jako Alexis Ren se vyžívá v jednodušších kouscích, zároveň ale proti Alexis vystupuje více odvázaně. Hledáte-li tedy styl o trochu odvážnější, Tessa vás jistě uspokojí.

  Verona Farell

  Influencerka s tak trochu jiným konceptem. Kromě toho, že je módní editorka, je také street style hunter. Na jejím profilu najdete videa, ve kterých po různých evropských metropolích zachytává ty nejlepší outfity v ulicích.

  Rebeca Oksana

  Pro milovníky vintage životního stylu tu máme začínající německou influencerku Rebecu. Její feed je jako vintage lookbook plný hnědé kůže a přírodních barev. Jaké know-how na ní ale oceňujeme nejvíce? Jednoznačně umění vrstvit jednotlivé kousky.

  Tamara Kalinic

  Na seznam sledování si připište i Tamaru Kalinic. It Girl, kterou Forbes zařadil do seznamu 30 pod 30 budete vídat v nejrůznějších kampaních i reklamách. Její popularita totiž stále roste. Nyní cestuje mezi Milánem, Paříží a Londýnem, na své práci si dává opravdu záležet.

  Zdroj: Instagram

  Trendsetterky na obzoru! Poznejte influencerky, které určují trendy a udávají směr módní scéně

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.

  Růst prodejů LVMH v prvním čtvrtletí zpomalil. Odráží stav světové ekonomiky

  Luxusní skupina LVMH odhalila výsledky z uplynulého čtvrtletí, poukazující na zpomalení růstu jejích prodejů. Klesnout měly o tři procenta. Jelikož je firma sdružující slavné značky považována za největší v módním průmyslu, jedná se o důležitý ukazatel. Reflektuje totiž stav světové ekonomiky.

  Swinging Sixties ožívají. Současné trendy si opět pohrávají s módou 60. let

  V éře bleskově se měnících trendů, které se už nerodí jen na přehlídkových molech, může být občas obtížné naladit se na vlnu jakéhokoli módního hitu. Zdá se však, že v kurzu jsou opět také kousky charakteristické pro rebelská 60. léta. Kromě pouštění si písniček od Beatles je tedy na čase vytáhnout minisukně a barevné punčocháče.