Fashion influencerky se staly jednou z největších sil v oblasti módního průmyslu. Tyto ženy určují trendy a nabízejí inspiraci pro všechny, kdo se zajímají o módu. Také mají obrovský vliv na nákupní chování svých sledujících. Jejich sociální sítě jsou plné krásných fotografií a videí, které ukazují nejtrendovější módní záležitosti. V dnešním článku vám přinášíme další sérii influencerek, u kterých se v roce 2023 vyplatí inspirovat. Načerpat nápady u nich můžete nejen ve stylu oblékání, ale i v životním stylu.

Alexis Ren

Americká modelka, která se modelingu a influ světu věnuje od dospívajících let. Mimo módních kampaní jste ji mohli spatřit v americké soutěži Dancing with the Stars. Nyní má na svém instagramovém profilu více než 17 milionů sledujících a stala se ikonou nového minimalismu. Nejčastěji ji uvidíte v jednobarevných a upnutých kompletech, což je sázka na jistotu. Jako inspirace na letní měsíce vám Alexis poradí na jedničku.

Tessa Brooks

 V Americe ještě chvíli zůstaneme. Tessa se od dětství zajímala o tanec, který ji nakonec dostal až na vrchol kariéry. Současně má na Instagramu přes 20 milionů sledujících a podobně jako Alexis Ren se vyžívá v jednodušších kouscích, zároveň ale proti Alexis vystupuje více odvázaně. Hledáte-li tedy styl o trochu odvážnější, Tessa vás jistě uspokojí.

Verona Farell

Influencerka s tak trochu jiným konceptem. Kromě toho, že je módní editorka, je také street style hunter. Na jejím profilu najdete videa, ve kterých po různých evropských metropolích zachytává ty nejlepší outfity v ulicích.

Rebeca Oksana

Pro milovníky vintage životního stylu tu máme začínající německou influencerku Rebecu. Její feed je jako vintage lookbook plný hnědé kůže a přírodních barev. Jaké know-how na ní ale oceňujeme nejvíce? Jednoznačně umění vrstvit jednotlivé kousky.

Tamara Kalinic

Na seznam sledování si připište i Tamaru Kalinic. It Girl, kterou Forbes zařadil do seznamu 30 pod 30 budete vídat v nejrůznějších kampaních i reklamách. Její popularita totiž stále roste. Nyní cestuje mezi Milánem, Paříží a Londýnem, na své práci si dává opravdu záležet.

Zdroj: Instagram

Trendsetterky na obzoru! Poznejte influencerky, které určují trendy a udávají směr módní scéně

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.