Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Britská modelka, podnikatelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley se připojí k hvězdám jako Zoë Kravitz, Jimin z BTS nebo Gal Gadot. Stala se totiž rovněž ambasadorkou luxusní značky Tiffany & Co. Představí řadu šperků inspirovanou podmořským světem.

  Společnost Tiffany & Co. si pro propagaci řady šperků Blue Book 2023: Out Of the Blue vybrala novou tvář. Rozhodla se proto z britské modelky, herečky a podnikatelky Rosie Huntington-Whiteley udělat další ambasadorku. Vybrala si ji především kvůli tomu, že „dědictví Tiffany přinese vlastní sofistikovanost a osobní kouzlo“. Své rozhodnutí značka zveřejnila v úterý na svém Instagramu.

  „Považuji za úžasnou poctu, že mohu spolupracovat s tak ikonickým šperkařstvím s tolik bohatou historií,“ okomentovala svou nejnovější spolupráci supermodelka. „Jsem hrdá na to, že se mohu stát součástí takového dědictví a rodiny,“ doplnila. Kolekce Out of the Blue je inspirovaná prací francouzského šperkaře Jean Schlumberger. Jednotlivé kousky odrážejí jeho zájem o oceán a tvory, kteří v něm žijí.

  Modelka pak na zveřejněných fotografiích ukazuje jeden z nejvíce ikonických návrhů kolekce. Jedná se o náhrdelník s přívěskem v podobě mušle posetý diamanty. Kromě zdobených detailů má také inovativní sponu, pomocí které si majitel šperku může náhrdelník nastavit do čtyř různých stylů. Známá společnost hodlá kolekci zveřejnit v letošním roce ve dvou fázích.

  Rosie Huntington-Whiteley je známá spoluprací s Victoria’s Secret i vlastní kosmetickou řadou

  Britská supermodelka se pak proslavila především svou prací pro značku Victoria’s Secret. Stala se totiž jedním z jejích „andílků“. V současnosti ovšem vede vlastní kosmetickou značku Rose Inc. Kromě toho zveřejnila také řadu spodního prádla s názvem Rosie, kterou vydala ve spolupráci s britským řetězcem M&S. Známá je také svým minimalistickým stylem a nošením neutrálních barev.

  V podobném stylu se nese také její další nedávné partnerství. Společně se značkou Hunza G se totiž rozhodla uvést limitovanou edici plavek. Kolekce obsahuje devět kousků v krémové, červené a korálové barvě. Jedná se o dva typy jednodílných plavek a set bikin z trendy tkaniny. Výrazné jsou na návrzích pouze přezky ve tvaru kruhu, které jinak poměrně jednoduchý kousek pozvednou na další úroveň.

  Zdroj: Fashion Network, Niche Style, The Zoe Report, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Tiffany & Co. má novou ambasadorku. Rosie Huntington-Whiteley představí řadu Out of the Blue

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.