More

  Britská modelka, podnikatelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley se připojí k hvězdám jako Zoë Kravitz, Jimin z BTS nebo Gal Gadot. Stala se totiž rovněž ambasadorkou luxusní značky Tiffany & Co. Představí řadu šperků inspirovanou podmořským světem.

  Společnost Tiffany & Co. si pro propagaci řady šperků Blue Book 2023: Out Of the Blue vybrala novou tvář. Rozhodla se proto z britské modelky, herečky a podnikatelky Rosie Huntington-Whiteley udělat další ambasadorku. Vybrala si ji především kvůli tomu, že „dědictví Tiffany přinese vlastní sofistikovanost a osobní kouzlo“. Své rozhodnutí značka zveřejnila v úterý na svém Instagramu.

  „Považuji za úžasnou poctu, že mohu spolupracovat s tak ikonickým šperkařstvím s tolik bohatou historií,“ okomentovala svou nejnovější spolupráci supermodelka. „Jsem hrdá na to, že se mohu stát součástí takového dědictví a rodiny,“ doplnila. Kolekce Out of the Blue je inspirovaná prací francouzského šperkaře Jean Schlumberger. Jednotlivé kousky odrážejí jeho zájem o oceán a tvory, kteří v něm žijí.

  Modelka pak na zveřejněných fotografiích ukazuje jeden z nejvíce ikonických návrhů kolekce. Jedná se o náhrdelník s přívěskem v podobě mušle posetý diamanty. Kromě zdobených detailů má také inovativní sponu, pomocí které si majitel šperku může náhrdelník nastavit do čtyř různých stylů. Známá společnost hodlá kolekci zveřejnit v letošním roce ve dvou fázích.

  Rosie Huntington-Whiteley je známá spoluprací s Victoria’s Secret i vlastní kosmetickou řadou

  Britská supermodelka se pak proslavila především svou prací pro značku Victoria’s Secret. Stala se totiž jedním z jejích „andílků“. V současnosti ovšem vede vlastní kosmetickou značku Rose Inc. Kromě toho zveřejnila také řadu spodního prádla s názvem Rosie, kterou vydala ve spolupráci s britským řetězcem M&S. Známá je také svým minimalistickým stylem a nošením neutrálních barev.

  V podobném stylu se nese také její další nedávné partnerství. Společně se značkou Hunza G se totiž rozhodla uvést limitovanou edici plavek. Kolekce obsahuje devět kousků v krémové, červené a korálové barvě. Jedná se o dva typy jednodílných plavek a set bikin z trendy tkaniny. Výrazné jsou na návrzích pouze přezky ve tvaru kruhu, které jinak poměrně jednoduchý kousek pozvednou na další úroveň.

  Zdroj: Fashion Network, Niche Style, The Zoe Report, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Tiffany & Co. má novou ambasadorku. Rosie Huntington-Whiteley představí řadu Out of the Blue

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.