Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Britská modelka, podnikatelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley se připojí k hvězdám jako Zoë Kravitz, Jimin z BTS nebo Gal Gadot. Stala se totiž rovněž ambasadorkou luxusní značky Tiffany & Co. Představí řadu šperků inspirovanou podmořským světem.

  Společnost Tiffany & Co. si pro propagaci řady šperků Blue Book 2023: Out Of the Blue vybrala novou tvář. Rozhodla se proto z britské modelky, herečky a podnikatelky Rosie Huntington-Whiteley udělat další ambasadorku. Vybrala si ji především kvůli tomu, že „dědictví Tiffany přinese vlastní sofistikovanost a osobní kouzlo“. Své rozhodnutí značka zveřejnila v úterý na svém Instagramu.

  „Považuji za úžasnou poctu, že mohu spolupracovat s tak ikonickým šperkařstvím s tolik bohatou historií,“ okomentovala svou nejnovější spolupráci supermodelka. „Jsem hrdá na to, že se mohu stát součástí takového dědictví a rodiny,“ doplnila. Kolekce Out of the Blue je inspirovaná prací francouzského šperkaře Jean Schlumberger. Jednotlivé kousky odrážejí jeho zájem o oceán a tvory, kteří v něm žijí.

  Modelka pak na zveřejněných fotografiích ukazuje jeden z nejvíce ikonických návrhů kolekce. Jedná se o náhrdelník s přívěskem v podobě mušle posetý diamanty. Kromě zdobených detailů má také inovativní sponu, pomocí které si majitel šperku může náhrdelník nastavit do čtyř různých stylů. Známá společnost hodlá kolekci zveřejnit v letošním roce ve dvou fázích.

  Rosie Huntington-Whiteley je známá spoluprací s Victoria’s Secret i vlastní kosmetickou řadou

  Britská supermodelka se pak proslavila především svou prací pro značku Victoria’s Secret. Stala se totiž jedním z jejích „andílků“. V současnosti ovšem vede vlastní kosmetickou značku Rose Inc. Kromě toho zveřejnila také řadu spodního prádla s názvem Rosie, kterou vydala ve spolupráci s britským řetězcem M&S. Známá je také svým minimalistickým stylem a nošením neutrálních barev.

  V podobném stylu se nese také její další nedávné partnerství. Společně se značkou Hunza G se totiž rozhodla uvést limitovanou edici plavek. Kolekce obsahuje devět kousků v krémové, červené a korálové barvě. Jedná se o dva typy jednodílných plavek a set bikin z trendy tkaniny. Výrazné jsou na návrzích pouze přezky ve tvaru kruhu, které jinak poměrně jednoduchý kousek pozvednou na další úroveň.

  Zdroj: Fashion Network, Niche Style, The Zoe Report, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Tiffany & Co. má novou ambasadorku. Rosie Huntington-Whiteley představí řadu Out of the Blue

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.