More

  Hailey Bieber jako víla z dílny Saint Laurent, Lizzo zase jako Marge Simpson. Celý měsíc se nese v duchu Halloweenu. Dlouhé přípravy všech oslav a kostýmů právě vrcholí. Každoročně mezi fashion smetánkou probíhá nepsaná soutěž, kdo bude mít lepší kostým. Pojďte se s námi podívat, kdo z módního světa podle nás zaválel.

  Hailey Bieber

  Modelka, influencerka a manželka Justina Biebera nás velmi překvapila. Rozhodla se přenést do haute couture z devadesátek. Oblékla repliku šat, které předvedla značka Yves Saint Laurent v roce 1999 v Paříži. Původně šaty vynesla francouzská modelka a herečka Laetitia Casta.

  Rodina Crawford-Gerber

  Krásnou halloweenskou fotku na svůj profil připnula i supermodelka Cindy Crawford se svým manželem i dětmi. Celou halloweenskou párty pořádala značka vyrábějící prémiovou tequilu Casamigos. Na této akci se objevila i Megan Fox nebo rapper Tyga.

  Winnie Harlow

  Kanadská kráska, díky které se veřejně začalo mluvit o kožní nemoci viltigo, se rozhodla strávit Halloween se svým kamarádem Patrickem Starem, hvězdným make-up artistou a influencerem.

  Paris Hilton

  Letos se inspirovala svou dětskou ikonou Sailor Moon. Stejně jako řada dalších celebrit slavila Halloween na párty Casamigos.

  Lizzo

  Americká zpěvačka a vyznavačka plus size stylu zvolila převlek Marge Simpson. Letos jde snad o nejvíce ikonický halloweenský look. Její fotky a videa oblétly svět raketovu rychlostí.

  Kim Kardashian, Olivia Pierson a Natalie Halcro

  Trio dlouholetých přítelkyň se rozhodlo jít za postavy z X-Mena, legendární filmové série.

  Heidi Klum

  Už mnoho let se stává nekorunovanou královnou Halloweenu. A nejen my opět čekáme, s čím nás letos překvapí. Budeme si muset ale ještě chvíli počkat. Zatím na svůj Instagram přidala video z příprav a pozvánkou ke sledování Amazon livestreamu, kde kostým předvede.

  Stylové, vtipné i odvážné. Tak vypadá Halloween 2022 v podání světových celebrit

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.