Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Hailey Bieber jako víla z dílny Saint Laurent, Lizzo zase jako Marge Simpson. Celý měsíc se nese v duchu Halloweenu. Dlouhé přípravy všech oslav a kostýmů právě vrcholí. Každoročně mezi fashion smetánkou probíhá nepsaná soutěž, kdo bude mít lepší kostým. Pojďte se s námi podívat, kdo z módního světa podle nás zaválel.

  Hailey Bieber

  Modelka, influencerka a manželka Justina Biebera nás velmi překvapila. Rozhodla se přenést do haute couture z devadesátek. Oblékla repliku šat, které předvedla značka Yves Saint Laurent v roce 1999 v Paříži. Původně šaty vynesla francouzská modelka a herečka Laetitia Casta.

  Rodina Crawford-Gerber

  Krásnou halloweenskou fotku na svůj profil připnula i supermodelka Cindy Crawford se svým manželem i dětmi. Celou halloweenskou párty pořádala značka vyrábějící prémiovou tequilu Casamigos. Na této akci se objevila i Megan Fox nebo rapper Tyga.

  Winnie Harlow

  Kanadská kráska, díky které se veřejně začalo mluvit o kožní nemoci viltigo, se rozhodla strávit Halloween se svým kamarádem Patrickem Starem, hvězdným make-up artistou a influencerem.

  Paris Hilton

  Letos se inspirovala svou dětskou ikonou Sailor Moon. Stejně jako řada dalších celebrit slavila Halloween na párty Casamigos.

  Lizzo

  Americká zpěvačka a vyznavačka plus size stylu zvolila převlek Marge Simpson. Letos jde snad o nejvíce ikonický halloweenský look. Její fotky a videa oblétly svět raketovu rychlostí.

  Kim Kardashian, Olivia Pierson a Natalie Halcro

  Trio dlouholetých přítelkyň se rozhodlo jít za postavy z X-Mena, legendární filmové série.

  Heidi Klum

  Už mnoho let se stává nekorunovanou královnou Halloweenu. A nejen my opět čekáme, s čím nás letos překvapí. Budeme si muset ale ještě chvíli počkat. Zatím na svůj Instagram přidala video z příprav a pozvánkou ke sledování Amazon livestreamu, kde kostým předvede.

  Stylové, vtipné i odvážné. Tak vypadá Halloween 2022 v podání světových celebrit

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.