Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Hailey Bieber jako víla z dílny Saint Laurent, Lizzo zase jako Marge Simpson. Celý měsíc se nese v duchu Halloweenu. Dlouhé přípravy všech oslav a kostýmů právě vrcholí. Každoročně mezi fashion smetánkou probíhá nepsaná soutěž, kdo bude mít lepší kostým. Pojďte se s námi podívat, kdo z módního světa podle nás zaválel.

  Hailey Bieber

  Modelka, influencerka a manželka Justina Biebera nás velmi překvapila. Rozhodla se přenést do haute couture z devadesátek. Oblékla repliku šat, které předvedla značka Yves Saint Laurent v roce 1999 v Paříži. Původně šaty vynesla francouzská modelka a herečka Laetitia Casta.

  Rodina Crawford-Gerber

  Krásnou halloweenskou fotku na svůj profil připnula i supermodelka Cindy Crawford se svým manželem i dětmi. Celou halloweenskou párty pořádala značka vyrábějící prémiovou tequilu Casamigos. Na této akci se objevila i Megan Fox nebo rapper Tyga.

  Winnie Harlow

  Kanadská kráska, díky které se veřejně začalo mluvit o kožní nemoci viltigo, se rozhodla strávit Halloween se svým kamarádem Patrickem Starem, hvězdným make-up artistou a influencerem.

  Paris Hilton

  Letos se inspirovala svou dětskou ikonou Sailor Moon. Stejně jako řada dalších celebrit slavila Halloween na párty Casamigos.

  Lizzo

  Americká zpěvačka a vyznavačka plus size stylu zvolila převlek Marge Simpson. Letos jde snad o nejvíce ikonický halloweenský look. Její fotky a videa oblétly svět raketovu rychlostí.

  Kim Kardashian, Olivia Pierson a Natalie Halcro

  Trio dlouholetých přítelkyň se rozhodlo jít za postavy z X-Mena, legendární filmové série.

  Heidi Klum

  Už mnoho let se stává nekorunovanou královnou Halloweenu. A nejen my opět čekáme, s čím nás letos překvapí. Budeme si muset ale ještě chvíli počkat. Zatím na svůj Instagram přidala video z příprav a pozvánkou ke sledování Amazon livestreamu, kde kostým předvede.

  Stylové, vtipné i odvážné. Tak vypadá Halloween 2022 v podání světových celebrit

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.