Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V dnešní době, kdy sociální sítě ovládají náš každodenní život, nejsou módní influenceři jen pouhými tvářemi na internetu. Jsou to vášniví průvodci světem módy, kteří nám přinášejí jedinečný a inspirativní pohled na styl a estetiku. V konečném důsledku jsou to ti, kteří nastavují a přinášejí nové trendy. Dnes se vám proto postaráme o denní dávku inspirace, a to jak pro ženy, tak pro muže.

  Camila Coelho

  Bezchybné outfity i bezchybný make-up. To je brazilská módní ikona Camila Coelho (35). Začínala jako beauty influencerka na platformě YouTube, odkud z ní následně „vyrostla“ další světová módní ikona. Dokonale balancuje mezi streetovými looky i classy outfity. Úžasnou inspiraci přináší v podobě kabelek. Často vás překvapí zajímavými a nekonvenčními barvami. Nedávno se pochlubila například holografickou multicolor kráskou GCDS nebo rubínově červenou Chanelkou. Když zabloudíte do jejího šatníku, zjistíte, že kousky, které vynáší jsou běžně nositelné. Nejde pouze o róby a celé runway outfity. Inspiraci můžete čerpat jak na outfit do kanceláře, tak i na bujarý večírek.

  Wisdom Kaye

  Model a módní influencer Wisdom Kaye (22) nás i dalších dva a půl milionů fanoušků na Instagramu zaujal svými dokonalými barevnými kombinacemi a perfektním vrstvením. Nicméně, proč ho sledovat? Na sociální síti TikTok získal své sledující díky zábavným videím, kde mu jsou inspirací pohádkové a filmové postavy. Mezi jedno z videí s největším počtem zobrazení patří spot, kde high fashion outfity tvoří podle pohádkového seriálu Phineas a Ferb. Kromě toho vždy uvede, z jaké designérské dílny dané jednotlivé kousky jsou. Inspirace u něj tedy najdete opravdu požehnaně.

  Dalším oblíbeným a hojně sledovaným konceptem jsou unboxingy. Nemusíte mít strach, že by vás nezaujaly, věci, které rozbaluje, mají s nudou totiž málo společného. Takřka vždy se jedná o originální a crazy kousek. Žhavé virální trendy také nebere na lehkou váhu. Objeví-li se na sociálních sítích nový trend, Wisdom ho ihned vezme do vlastních rukou a dotáhne jej k naprosté dokonalosti.

  @wisdm8

  $1000 for a flower is crazy

  ♬ original sound – Wisdom Kaye

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Foto:Reuters

  Sociální sítě jako epicentrum módního dění: Camila Coelho a Wisdom Kaye nás baví

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.