Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V dnešní době, kdy sociální sítě ovládají náš každodenní život, nejsou módní influenceři jen pouhými tvářemi na internetu. Jsou to vášniví průvodci světem módy, kteří nám přinášejí jedinečný a inspirativní pohled na styl a estetiku. V konečném důsledku jsou to ti, kteří nastavují a přinášejí nové trendy. Dnes se vám proto postaráme o denní dávku inspirace, a to jak pro ženy, tak pro muže.

  Camila Coelho

  Bezchybné outfity i bezchybný make-up. To je brazilská módní ikona Camila Coelho (35). Začínala jako beauty influencerka na platformě YouTube, odkud z ní následně „vyrostla“ další světová módní ikona. Dokonale balancuje mezi streetovými looky i classy outfity. Úžasnou inspiraci přináší v podobě kabelek. Často vás překvapí zajímavými a nekonvenčními barvami. Nedávno se pochlubila například holografickou multicolor kráskou GCDS nebo rubínově červenou Chanelkou. Když zabloudíte do jejího šatníku, zjistíte, že kousky, které vynáší jsou běžně nositelné. Nejde pouze o róby a celé runway outfity. Inspiraci můžete čerpat jak na outfit do kanceláře, tak i na bujarý večírek.

  Wisdom Kaye

  Model a módní influencer Wisdom Kaye (22) nás i dalších dva a půl milionů fanoušků na Instagramu zaujal svými dokonalými barevnými kombinacemi a perfektním vrstvením. Nicméně, proč ho sledovat? Na sociální síti TikTok získal své sledující díky zábavným videím, kde mu jsou inspirací pohádkové a filmové postavy. Mezi jedno z videí s největším počtem zobrazení patří spot, kde high fashion outfity tvoří podle pohádkového seriálu Phineas a Ferb. Kromě toho vždy uvede, z jaké designérské dílny dané jednotlivé kousky jsou. Inspirace u něj tedy najdete opravdu požehnaně.

  Dalším oblíbeným a hojně sledovaným konceptem jsou unboxingy. Nemusíte mít strach, že by vás nezaujaly, věci, které rozbaluje, mají s nudou totiž málo společného. Takřka vždy se jedná o originální a crazy kousek. Žhavé virální trendy také nebere na lehkou váhu. Objeví-li se na sociálních sítích nový trend, Wisdom ho ihned vezme do vlastních rukou a dotáhne jej k naprosté dokonalosti.

  @wisdm8

  $1000 for a flower is crazy

  ♬ original sound – Wisdom Kaye

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Foto:Reuters

  Sociální sítě jako epicentrum módního dění: Camila Coelho a Wisdom Kaye nás baví

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.