More

  V dnešní době, kdy sociální sítě ovládají náš každodenní život, nejsou módní influenceři jen pouhými tvářemi na internetu. Jsou to vášniví průvodci světem módy, kteří nám přinášejí jedinečný a inspirativní pohled na styl a estetiku. V konečném důsledku jsou to ti, kteří nastavují a přinášejí nové trendy. Dnes se vám proto postaráme o denní dávku inspirace, a to jak pro ženy, tak pro muže.

  Camila Coelho

  Bezchybné outfity i bezchybný make-up. To je brazilská módní ikona Camila Coelho (35). Začínala jako beauty influencerka na platformě YouTube, odkud z ní následně „vyrostla“ další světová módní ikona. Dokonale balancuje mezi streetovými looky i classy outfity. Úžasnou inspiraci přináší v podobě kabelek. Často vás překvapí zajímavými a nekonvenčními barvami. Nedávno se pochlubila například holografickou multicolor kráskou GCDS nebo rubínově červenou Chanelkou. Když zabloudíte do jejího šatníku, zjistíte, že kousky, které vynáší jsou běžně nositelné. Nejde pouze o róby a celé runway outfity. Inspiraci můžete čerpat jak na outfit do kanceláře, tak i na bujarý večírek.

  Wisdom Kaye

  Model a módní influencer Wisdom Kaye (22) nás i dalších dva a půl milionů fanoušků na Instagramu zaujal svými dokonalými barevnými kombinacemi a perfektním vrstvením. Nicméně, proč ho sledovat? Na sociální síti TikTok získal své sledující díky zábavným videím, kde mu jsou inspirací pohádkové a filmové postavy. Mezi jedno z videí s největším počtem zobrazení patří spot, kde high fashion outfity tvoří podle pohádkového seriálu Phineas a Ferb. Kromě toho vždy uvede, z jaké designérské dílny dané jednotlivé kousky jsou. Inspirace u něj tedy najdete opravdu požehnaně.

  Dalším oblíbeným a hojně sledovaným konceptem jsou unboxingy. Nemusíte mít strach, že by vás nezaujaly, věci, které rozbaluje, mají s nudou totiž málo společného. Takřka vždy se jedná o originální a crazy kousek. Žhavé virální trendy také nebere na lehkou váhu. Objeví-li se na sociálních sítích nový trend, Wisdom ho ihned vezme do vlastních rukou a dotáhne jej k naprosté dokonalosti.

  @wisdm8

  $1000 for a flower is crazy

  ♬ original sound – Wisdom Kaye

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Foto:Reuters

  Sociální sítě jako epicentrum módního dění: Camila Coelho a Wisdom Kaye nás baví

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.