Seznamte se s must-have tipy, jak na svahu vypadat chic. Doporučujeme držet se osvědčeného tria značek Dior, Fendi a Prada.

Lyžařská high-fashion existuje už od počátku samotného sportu. Americký Aspen, Švýcarské Alpy i český Špindl jsou místy, která každoročně zahalí sníh a odehrává se zde zimní módní dění. Vyberte si kousky, se kterými povznesete sjezdovku na zasněžené molo.

Christian Dior

Kim Jones vytváří prostor pro nekonečné experimentování na sjezdovce. Barvy outfitů evokují soutěže a závody. Kolekce rozšiřuje hranice sportovního výkonu a módní vynalézavosti. Všechny faktory potom vedou k „lyžařské dokonalosti“. S barvami, které Dior letos zvolil, budete nepřehlédnutelní.

V obsáhlém lyžařském look-booku v dámské a pánské verzi najdete snad vše, co na svah potřebujete. Od kalhot a bund k čelence, klapkám na uši a lyžařské helmě.

Foto: Christian Dior

Fendi

Italské Fendi je letos decentnější. Bez ikonického logo printu by to však nešlo. I když se ho Fendi jen málokdy vzdá, vždy raději vytvoří barevnou kompozici, která není tak výrazná. Touto kolekcí dokazuje, že i logománie může být decentní a chic.

Pánská i dámská verze se nese v podobném duchu. Černá, bílá i modrá letos očividně vede.

Foto: Fendi

Prada

Propojení sportovního vzhledu a elegance Pradě nikdy nebylo cizí. Není tomu jinak ani u letošní lyžařské kolekce. Minimalistická červená loga, černá a bílá barva. To jsou základní prvky pro všechny milovníky elegantní módy. Pokud stále tápete, jakou značku na hory vynést, s Pradou rozhodně „nesjedete“ vedle.

Foto: Prada

Co se týče sociálních sítí, nekorunovanou královnou lyžařské sezóny se stává právě Prada. Má na TikToku a Reels nejvíce hastagů i zobrazení.

@philipps_lifestyle_

Perfect Prada winter jacket ❄️

♬ original sound – miiyahhhh.__

Moncler

Ať už vaše ratolesti nebo pejsci, všichni se chtějí cítit pohodlně. Pokud jedou na hory s vámi, parádně je obléknete u Moncler. V nabídce je kompletní vybavení pro děti až do 14 let. Klasická horská značka se zaměřila také na psy a zajistila jim zateplení v prošívané bundičce. U après-ski v oblečku stejné značky budete se svými miláčky vypadat kouzelně.

Foto: Moncler

Zdroj: Dior, Fendi, Prada, Moncler, TikTok

Foto:Dior

Skiwear na sjezdovku i après-ski. Vylaďte své lyžařské vybavení k dokonalosti

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!

Světoznámý obchod Tiffany & Co. v New Yorku se dočkal opravy. Společnost ho otevře koncem dubna

Už za měsíc spatří newyorčané dlouho očekávané odhalení. Firma Tiffany & Co. totiž oznámila, že koncem dubna otevře zrenovovaný vlajkový obchod na rohu 57. ulice a Páté Avenue. Svět se do něj poprvé zamiloval spolu s filmem Snídaně u Tiffanyho.