Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Seznamte se s must-have tipy, jak na svahu vypadat chic. Doporučujeme držet se osvědčeného tria značek Dior, Fendi a Prada.

  Lyžařská high-fashion existuje už od počátku samotného sportu. Americký Aspen, Švýcarské Alpy i český Špindl jsou místy, která každoročně zahalí sníh a odehrává se zde zimní módní dění. Vyberte si kousky, se kterými povznesete sjezdovku na zasněžené molo.

  Christian Dior

  Kim Jones vytváří prostor pro nekonečné experimentování na sjezdovce. Barvy outfitů evokují soutěže a závody. Kolekce rozšiřuje hranice sportovního výkonu a módní vynalézavosti. Všechny faktory potom vedou k „lyžařské dokonalosti“. S barvami, které Dior letos zvolil, budete nepřehlédnutelní.

  V obsáhlém lyžařském look-booku v dámské a pánské verzi najdete snad vše, co na svah potřebujete. Od kalhot a bund k čelence, klapkám na uši a lyžařské helmě.

  Foto: Christian Dior

  Fendi

  Italské Fendi je letos decentnější. Bez ikonického logo printu by to však nešlo. I když se ho Fendi jen málokdy vzdá, vždy raději vytvoří barevnou kompozici, která není tak výrazná. Touto kolekcí dokazuje, že i logománie může být decentní a chic.

  Pánská i dámská verze se nese v podobném duchu. Černá, bílá i modrá letos očividně vede.

  Foto: Fendi

  Prada

  Propojení sportovního vzhledu a elegance Pradě nikdy nebylo cizí. Není tomu jinak ani u letošní lyžařské kolekce. Minimalistická červená loga, černá a bílá barva. To jsou základní prvky pro všechny milovníky elegantní módy. Pokud stále tápete, jakou značku na hory vynést, s Pradou rozhodně „nesjedete“ vedle.

  Foto: Prada

  Co se týče sociálních sítí, nekorunovanou královnou lyžařské sezóny se stává právě Prada. Má na TikToku a Reels nejvíce hastagů i zobrazení.

  @philipps_lifestyle_

  Perfect Prada winter jacket ❄️

  ♬ original sound – miiyahhhh.__

  Moncler

  Ať už vaše ratolesti nebo pejsci, všichni se chtějí cítit pohodlně. Pokud jedou na hory s vámi, parádně je obléknete u Moncler. V nabídce je kompletní vybavení pro děti až do 14 let. Klasická horská značka se zaměřila také na psy a zajistila jim zateplení v prošívané bundičce. U après-ski v oblečku stejné značky budete se svými miláčky vypadat kouzelně.

  Foto: Moncler

  Zdroj: Dior, Fendi, Prada, Moncler, TikTok

  Foto:Dior

  Skiwear na sjezdovku i après-ski. Vylaďte své lyžařské vybavení k dokonalosti

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.