More

  Seznamte se s must-have tipy, jak na svahu vypadat chic. Doporučujeme držet se osvědčeného tria značek Dior, Fendi a Prada.

  Lyžařská high-fashion existuje už od počátku samotného sportu. Americký Aspen, Švýcarské Alpy i český Špindl jsou místy, která každoročně zahalí sníh a odehrává se zde zimní módní dění. Vyberte si kousky, se kterými povznesete sjezdovku na zasněžené molo.

  Christian Dior

  Kim Jones vytváří prostor pro nekonečné experimentování na sjezdovce. Barvy outfitů evokují soutěže a závody. Kolekce rozšiřuje hranice sportovního výkonu a módní vynalézavosti. Všechny faktory potom vedou k „lyžařské dokonalosti“. S barvami, které Dior letos zvolil, budete nepřehlédnutelní.

  V obsáhlém lyžařském look-booku v dámské a pánské verzi najdete snad vše, co na svah potřebujete. Od kalhot a bund k čelence, klapkám na uši a lyžařské helmě.

  Foto: Christian Dior

  Fendi

  Italské Fendi je letos decentnější. Bez ikonického logo printu by to však nešlo. I když se ho Fendi jen málokdy vzdá, vždy raději vytvoří barevnou kompozici, která není tak výrazná. Touto kolekcí dokazuje, že i logománie může být decentní a chic.

  Pánská i dámská verze se nese v podobném duchu. Černá, bílá i modrá letos očividně vede.

  Foto: Fendi

  Prada

  Propojení sportovního vzhledu a elegance Pradě nikdy nebylo cizí. Není tomu jinak ani u letošní lyžařské kolekce. Minimalistická červená loga, černá a bílá barva. To jsou základní prvky pro všechny milovníky elegantní módy. Pokud stále tápete, jakou značku na hory vynést, s Pradou rozhodně „nesjedete“ vedle.

  Foto: Prada

  Co se týče sociálních sítí, nekorunovanou královnou lyžařské sezóny se stává právě Prada. Má na TikToku a Reels nejvíce hastagů i zobrazení.

  @philipps_lifestyle_

  Perfect Prada winter jacket ❄️

  ♬ original sound – miiyahhhh.__

  Moncler

  Ať už vaše ratolesti nebo pejsci, všichni se chtějí cítit pohodlně. Pokud jedou na hory s vámi, parádně je obléknete u Moncler. V nabídce je kompletní vybavení pro děti až do 14 let. Klasická horská značka se zaměřila také na psy a zajistila jim zateplení v prošívané bundičce. U après-ski v oblečku stejné značky budete se svými miláčky vypadat kouzelně.

  Foto: Moncler

  Zdroj: Dior, Fendi, Prada, Moncler, TikTok

  Foto:Dior

  Skiwear na sjezdovku i après-ski. Vylaďte své lyžařské vybavení k dokonalosti

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.