Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní značka Naked Cashmere se k příležitosti Dnu matek rozhodla vydat speciální kampaň. Spolupracovat se proto rozhodla s nastávající maminkou a herečkou Rumer Willis. Společně tak vzdávají hold nejen mateřství, ale i kvalitnímu a organickému kašmíru.

  Nová kašmírová kolekce společnosti Naked Cashmere zahrnuje svetry, kardigany i pohodlné kalhoty na doma. Jednotlivé kousky mají být vhodné pro nošení před, během i po těhotenství. Představila je proto těhotná herečka a modelka Rumer Willis. Se značkou spolupracuje už dlouhodobě, byla proto pro nafocení související kampaně jasnou volbou. Oslavovat má totiž zároveň blížící se Den matek. K zakoupení budou návrhy začátkem května.

  „Je perfektním reprezentací moderní ženy, která si cení udržitelnosti, etické produkce, všestrannosti i jednoduché elegance,“ okomentovala výběr modelky šéfka Naked Cashmere Patti Cazzato. Herečka očekává miminko se svým přítelem Derekem Richardem Thomas. Na vnouče se proto může těšit herec Bruce Willis, tedy otec Rumer. Spolupracovat pak hodlá herečka s Naked Cashmere i v budoucnosti.

  Starat se bude například o další mini kolekce pro matky nebo miminka. V současné kampani se prozatím objevuje v několika pózách a různých stylech. Na jedné z fotografií nafocených Zoey Grossman sedí například na zemi zahalená do několika šálů a dek. Další ji zase zobrazuje stojící s rukama v kapsách v tmavém rozepnutém svetru bez trička a ladících tmavých volných kalhotách.

  Za svoji lásku ke kašmíru vděčím svému otci. Jako malá jsem mu kradla svetry, míní Willis

  Módní společnost Naked Cashmere zaujala známou herečku také díky svému závazku k udržitelnosti a vysoce kvalitním materiálům. Používá totiž originální kašmír přímo z Mongolska. „Jsem si při těhotenství velice vědomá materiálů, látek a věcí, kterými se obklopuji. Jaké mám v domě, na sobě, i jaké budou kolem mého dítěte,“ doplnila Willis v rozhovoru pro server People. Proto se podle svých slov snaží zaměřit na organické značky.

  Zároveň herečka sdílela svou lásku ke kašmíru, kterou si vybudovala už v dětství. Vyprávěla totiž o tom, jak jako malá kradla kašmírové svetry ze skříně svému otci. „Musím tedy za svůj vztah k tomuto materiálu vinit jeho,“ popsala se smíchem Willis. Z toho důvodu se také dle svých slov snažila s vedením Naked Cashmere najít způsob, jak propojit mateřství a luxusní kašmír. Společnost pak kolekci pro miminka chystá vydat příští rok na jaře.

  Zdroj: WWD, Page Six, People, Twitter, Instagram

  Rumer Willis se zahalila do kašmíru. V kampani Naked Cashmere oslavuje mateřství

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.