Módní značka Naked Cashmere se k příležitosti Dnu matek rozhodla vydat speciální kampaň. Spolupracovat se proto rozhodla s nastávající maminkou a herečkou Rumer Willis. Společně tak vzdávají hold nejen mateřství, ale i kvalitnímu a organickému kašmíru.

Nová kašmírová kolekce společnosti Naked Cashmere zahrnuje svetry, kardigany i pohodlné kalhoty na doma. Jednotlivé kousky mají být vhodné pro nošení před, během i po těhotenství. Představila je proto těhotná herečka a modelka Rumer Willis. Se značkou spolupracuje už dlouhodobě, byla proto pro nafocení související kampaně jasnou volbou. Oslavovat má totiž zároveň blížící se Den matek. K zakoupení budou návrhy začátkem května.

„Je perfektním reprezentací moderní ženy, která si cení udržitelnosti, etické produkce, všestrannosti i jednoduché elegance,“ okomentovala výběr modelky šéfka Naked Cashmere Patti Cazzato. Herečka očekává miminko se svým přítelem Derekem Richardem Thomas. Na vnouče se proto může těšit herec Bruce Willis, tedy otec Rumer. Spolupracovat pak hodlá herečka s Naked Cashmere i v budoucnosti.

Starat se bude například o další mini kolekce pro matky nebo miminka. V současné kampani se prozatím objevuje v několika pózách a různých stylech. Na jedné z fotografií nafocených Zoey Grossman sedí například na zemi zahalená do několika šálů a dek. Další ji zase zobrazuje stojící s rukama v kapsách v tmavém rozepnutém svetru bez trička a ladících tmavých volných kalhotách.

Za svoji lásku ke kašmíru vděčím svému otci. Jako malá jsem mu kradla svetry, míní Willis

Módní společnost Naked Cashmere zaujala známou herečku také díky svému závazku k udržitelnosti a vysoce kvalitním materiálům. Používá totiž originální kašmír přímo z Mongolska. „Jsem si při těhotenství velice vědomá materiálů, látek a věcí, kterými se obklopuji. Jaké mám v domě, na sobě, i jaké budou kolem mého dítěte,“ doplnila Willis v rozhovoru pro server People. Proto se podle svých slov snaží zaměřit na organické značky.

Zároveň herečka sdílela svou lásku ke kašmíru, kterou si vybudovala už v dětství. Vyprávěla totiž o tom, jak jako malá kradla kašmírové svetry ze skříně svému otci. „Musím tedy za svůj vztah k tomuto materiálu vinit jeho,“ popsala se smíchem Willis. Z toho důvodu se také dle svých slov snažila s vedením Naked Cashmere najít způsob, jak propojit mateřství a luxusní kašmír. Společnost pak kolekci pro miminka chystá vydat příští rok na jaře.

Zdroj: WWD, Page Six, People, Twitter, Instagram

Rumer Willis se zahalila do kašmíru. V kampani Naked Cashmere oslavuje mateřství

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.