Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní značka Naked Cashmere se k příležitosti Dnu matek rozhodla vydat speciální kampaň. Spolupracovat se proto rozhodla s nastávající maminkou a herečkou Rumer Willis. Společně tak vzdávají hold nejen mateřství, ale i kvalitnímu a organickému kašmíru.

  Nová kašmírová kolekce společnosti Naked Cashmere zahrnuje svetry, kardigany i pohodlné kalhoty na doma. Jednotlivé kousky mají být vhodné pro nošení před, během i po těhotenství. Představila je proto těhotná herečka a modelka Rumer Willis. Se značkou spolupracuje už dlouhodobě, byla proto pro nafocení související kampaně jasnou volbou. Oslavovat má totiž zároveň blížící se Den matek. K zakoupení budou návrhy začátkem května.

  „Je perfektním reprezentací moderní ženy, která si cení udržitelnosti, etické produkce, všestrannosti i jednoduché elegance,“ okomentovala výběr modelky šéfka Naked Cashmere Patti Cazzato. Herečka očekává miminko se svým přítelem Derekem Richardem Thomas. Na vnouče se proto může těšit herec Bruce Willis, tedy otec Rumer. Spolupracovat pak hodlá herečka s Naked Cashmere i v budoucnosti.

  Starat se bude například o další mini kolekce pro matky nebo miminka. V současné kampani se prozatím objevuje v několika pózách a různých stylech. Na jedné z fotografií nafocených Zoey Grossman sedí například na zemi zahalená do několika šálů a dek. Další ji zase zobrazuje stojící s rukama v kapsách v tmavém rozepnutém svetru bez trička a ladících tmavých volných kalhotách.

  Za svoji lásku ke kašmíru vděčím svému otci. Jako malá jsem mu kradla svetry, míní Willis

  Módní společnost Naked Cashmere zaujala známou herečku také díky svému závazku k udržitelnosti a vysoce kvalitním materiálům. Používá totiž originální kašmír přímo z Mongolska. „Jsem si při těhotenství velice vědomá materiálů, látek a věcí, kterými se obklopuji. Jaké mám v domě, na sobě, i jaké budou kolem mého dítěte,“ doplnila Willis v rozhovoru pro server People. Proto se podle svých slov snaží zaměřit na organické značky.

  Zároveň herečka sdílela svou lásku ke kašmíru, kterou si vybudovala už v dětství. Vyprávěla totiž o tom, jak jako malá kradla kašmírové svetry ze skříně svému otci. „Musím tedy za svůj vztah k tomuto materiálu vinit jeho,“ popsala se smíchem Willis. Z toho důvodu se také dle svých slov snažila s vedením Naked Cashmere najít způsob, jak propojit mateřství a luxusní kašmír. Společnost pak kolekci pro miminka chystá vydat příští rok na jaře.

  Zdroj: WWD, Page Six, People, Twitter, Instagram

  Rumer Willis se zahalila do kašmíru. V kampani Naked Cashmere oslavuje mateřství

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.