Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Už jste o něm slyšeli? Pokud ano, budete spíš znát jeho nickname The Birkin Boy. Kdo se pod ním ale skutečně skrývá? Chlapec, který na svém Instagramu jen zřídka kdy odhalí svou tvář. Módní guru má na svém účtu sice „jen“ padesát tisíc sledujících, ale jde o velmi vybranou cílovou skupinu. Podívejte se na přímý přenos pařížských trendů rovnou na vaše obrazovky.

  Jistě se ptáte, kde si pořídil svou první designovou kabelku? Osudný den přišel při návštěvě italského Milána. Jeho první kráskou se stala Black Birkin 40 Togo se zlatým „hardware“. Bum! A od té doby si neříká jinak, než Birkin Boy. Má jich ve svém šatníku pár desítek. Kromě Birkinek se vyžívá i v jiných Hermés pokladech. Stejně si oblíbil Fendi, Chanel i Céline.

  Nyní vám ukážeme, jaké jiné dostupnější kousky Birkin Boy rád kombinuje. Všechny pro vás budou zaručený úspěch.

  Hermés pantoflíky a klasická „bagetka“

  Za nás naprosto snová kombinace. Je až k nevíře, že se oba brandy rozhodly použít stejný odstín hnědé. S blížícím se jarem jde o bezkonkurenčně sladěné combo. Další přidanou hodnotou je jednoduchost, protože zbytek outfitu vytvoříte nejlépe pomocí černých volnějších kalhot a klidně obyčejného bílého trička. Fendi Baguette seženete i online, jen u Hermés pantoflí bude malý problém. Podle našich zdrojů je na ně v pražském butiku čekací list.

  Loewe sluneční brýle

  Poslední dobou to se sluníčkem začíná vypadat nadějně, proto byste neměli zapomenout ani na Loewe brýle. Tvar i bílé zpracování vypadá elegantně a nelze s nimi kohokoliv urazit. Pokud máte strach, že vám tvarově nesednou, můžete se poohlédnout u Prady nebo Versace. Tento trendový tvar najdete i u nich, třeba vám sednou lépe.

  Na řadu přichází Valentino

  Ještě jednou se vrátíme k pantoflím. Tentokrát ale od Valentina. Jsou celé z gumového materiálu, což je záruka pohodlnosti. Věřte, že to v následující sezóně oceníte. Look s Valentino slides můžete opět umocnit kabelkou. Kombinace bude vypadat stejně nadupaně jako již zmíněná Hermés a Fendi.

  Hermés Herbag

  Pokud nás pravidelně sledujete, určitě jste si všimli, že jsme o této krásce již psali. Je totiž nejen krásná, ale i cenově dostupná. Seženete ji od 55 tisíc korun. TikTok o ní mluví jako o „Kelly replica“, proto je stále více oblíbená. Doporučujeme s koupí moc neotálet, je možné, že cena v následujících letech vylétne raketovou rychlostí.

  Vilebrequin

  S velkou pravděpodobností o Vilebrequin slyšíte poprvé. Francouzká značka, která oslavuje sedmdesátkové časy na pobřeží St-Tropez. Ve své nabídce mají stylové kloboučky, proto můžete udělat změnu a Gucci kšiltovku vyměnit za jinou pokrývku hlavy.

  Cartier nesmí chybět

  Podle všeho, se letos nejvíce oblíbenými hodinkami staly Cartier Tank Louis. V celé kolekci najdete nejrůznější materiály i kombinace. My, stejně jako Birkin Boy, doporučujeme ty s koženým páskem. Dají se totiž sladit jak s elegantním, tak i se sportovnějším outfitem. Pokud se bavíme o #thebirkinboystyle, hodinky podtrhnete jedině černými nehty. Tentokrát pomůže Chanel s jejich kolekcí Boy De Chanel, kde najdete dekorativní kosmetiku výhradně pro muže.

  Zdroj: Instagram

  Přímý přenos módní scény z Paříže. Inspirujte se u The Birkin Boy

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.