Už jste o něm slyšeli? Pokud ano, budete spíš znát jeho nickname The Birkin Boy. Kdo se pod ním ale skutečně skrývá? Chlapec, který na svém Instagramu jen zřídka kdy odhalí svou tvář. Módní guru má na svém účtu sice „jen“ padesát tisíc sledujících, ale jde o velmi vybranou cílovou skupinu. Podívejte se na přímý přenos pařížských trendů rovnou na vaše obrazovky.

Jistě se ptáte, kde si pořídil svou první designovou kabelku? Osudný den přišel při návštěvě italského Milána. Jeho první kráskou se stala Black Birkin 40 Togo se zlatým „hardware“. Bum! A od té doby si neříká jinak, než Birkin Boy. Má jich ve svém šatníku pár desítek. Kromě Birkinek se vyžívá i v jiných Hermés pokladech. Stejně si oblíbil Fendi, Chanel i Céline.

Nyní vám ukážeme, jaké jiné dostupnější kousky Birkin Boy rád kombinuje. Všechny pro vás budou zaručený úspěch.

Hermés pantoflíky a klasická „bagetka“

Za nás naprosto snová kombinace. Je až k nevíře, že se oba brandy rozhodly použít stejný odstín hnědé. S blížícím se jarem jde o bezkonkurenčně sladěné combo. Další přidanou hodnotou je jednoduchost, protože zbytek outfitu vytvoříte nejlépe pomocí černých volnějších kalhot a klidně obyčejného bílého trička. Fendi Baguette seženete i online, jen u Hermés pantoflí bude malý problém. Podle našich zdrojů je na ně v pražském butiku čekací list.

Loewe sluneční brýle

Poslední dobou to se sluníčkem začíná vypadat nadějně, proto byste neměli zapomenout ani na Loewe brýle. Tvar i bílé zpracování vypadá elegantně a nelze s nimi kohokoliv urazit. Pokud máte strach, že vám tvarově nesednou, můžete se poohlédnout u Prady nebo Versace. Tento trendový tvar najdete i u nich, třeba vám sednou lépe.

Na řadu přichází Valentino

Ještě jednou se vrátíme k pantoflím. Tentokrát ale od Valentina. Jsou celé z gumového materiálu, což je záruka pohodlnosti. Věřte, že to v následující sezóně oceníte. Look s Valentino slides můžete opět umocnit kabelkou. Kombinace bude vypadat stejně nadupaně jako již zmíněná Hermés a Fendi.

Hermés Herbag

Pokud nás pravidelně sledujete, určitě jste si všimli, že jsme o této krásce již psali. Je totiž nejen krásná, ale i cenově dostupná. Seženete ji od 55 tisíc korun. TikTok o ní mluví jako o „Kelly replica“, proto je stále více oblíbená. Doporučujeme s koupí moc neotálet, je možné, že cena v následujících letech vylétne raketovou rychlostí.

Vilebrequin

S velkou pravděpodobností o Vilebrequin slyšíte poprvé. Francouzká značka, která oslavuje sedmdesátkové časy na pobřeží St-Tropez. Ve své nabídce mají stylové kloboučky, proto můžete udělat změnu a Gucci kšiltovku vyměnit za jinou pokrývku hlavy.

Cartier nesmí chybět

Podle všeho, se letos nejvíce oblíbenými hodinkami staly Cartier Tank Louis. V celé kolekci najdete nejrůznější materiály i kombinace. My, stejně jako Birkin Boy, doporučujeme ty s koženým páskem. Dají se totiž sladit jak s elegantním, tak i se sportovnějším outfitem. Pokud se bavíme o #thebirkinboystyle, hodinky podtrhnete jedině černými nehty. Tentokrát pomůže Chanel s jejich kolekcí Boy De Chanel, kde najdete dekorativní kosmetiku výhradně pro muže.

Zdroj: Instagram

Přímý přenos módní scény z Paříže. Inspirujte se u The Birkin Boy