Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Díky nedávné premiéře Barbie se může zdát, že se internet zahalil do růžové, a ať se hnete kamkoli, slovu Barbie se jen tak nevyhnete. Možná jste již nový film, momentálně trhající rekordy, viděli a nyní hledáte ten správný způsob, jak vnést trochu té nezaměnitelné Barbie energie (a možná i Ken energie!) do každodenního života. Pojďte se s námi podívat, jak se můžete připojit k oslavě tohoto legendárního popkulturního okamžiku spolu s rozmanitými kolaboracemi, které mají jedno společné – jsou nepřehlédnutelně růžové a stylové.

  Kitsch x Barbie pro dokonalý spánek a vlasy

  Barbie má vždy perfektní den a za to do značné míry může její dokonalý spánek. To se sice nedá vždycky stoprocentně zaručit, ale díky saténovému povlečení na polštář Kitsch máte alespoň jistotu menšího lámání vlasů a přívětivějšího povrchu pro váš obličej při spánku. V kolekci najdete mimo jiné také doplňky pro úpravu vlasů ve stylu módní ikony od Mattel.

  Zdroj: Kitsch

  Aldo x Barbie jako zbraň proti nohám na zemi

  Díky hravému designu od Aldo se jistě vyhnete plochým nohám na zemi, které představují ve filmu hororový moment. Vybírat můžete z několika stylů na vysokém i nízkém podpatku, výjimkou jsou jediné bílé tenisky v celé kolekci, pokud jste snad zrovna naladěni na Weird Barbie. Svůj outfit můžete doplnit veselými kabelkami Aldo přes rameno nebo ve stylu cross-body.

  Zdroj: Aldo

  Béis x Barbie pro výlety do reálného světa

  Jestli se chce filmová Barbie dostat do skutečného světa, čeká ji dlouhá cesta přes hory a oceány zakončená cílovou rovinkou, kterou již překonává na kolečkových bruslích. Z nějakého důvodu na to žádné zavazadlo nepotřebuje, to je ovšem světlá výjimka. Pokud si chcete oživit chvíle na cestách, nezapomeňte se zastavit u Béis od herečky Shay Mitchell. Na výběr je vše od víkendových tašek až po elegantní růžové kufry a obaly na doklady.

  Zdroj: Béis

  Dopřejte si české džbánky Klimchi přímo z filmu!

  Vyzdobit si kuchyň nebo jídelnu jako z filmového natáčení už nemusí být jen fantazie. České sklářské studio Klimchi nemá společnou kolekci s Barbie, nicméně se objevilo rovnou ve filmu! Stojí přímo v kuchyni za Margot Robbie a může stát i v té vaší. Konkrétně jde o nádherné a detailně propracované modely z kolekce Hobnail, které budou středem pozornosti, kamkoli je postavíte.

  Zdroj: Klimchi

  Zdroje: Highsnobiety, Klimchi

  Přeneste si svět Barbie do své reality díky těmto růžovým kolaboracím

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.