Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Sofia Richie je především modelka, osobnost na sociálních sítích a nově také manželka Elliota Grainge. Proč se známou hvězdu Instagramu vyplatí sledovat? Čím nás zaujala? Na to vše vám v článku odpovíme. Inspirovat se můžete nejen skvělými outfity, ale i bezchybným make-upem nebo cool manikúrou. Poznejte s námi jednu z nejžádanějších celebrit současnosti.

  Snad nejočekávanější svatbu roku má Sofia úspěšně za sebou. Alespoň o tom svědčí její připnuté fotky na Instagramu. Na svůj vytoužený slavnostní den vynesla šaty od módního domu Chanel. Návštěvníky svatby v nich ovšem překvapila hned třikrát. Značka Chanel jí totiž na míru připravila hned tři kompletní róby, ve kterých si svou vysněnou svatbu prožila.

  Skvělé nehty, vlasy i make-up. Sofia je minimalistka s osobitým výrazem

  Sofia nás často na svých sociálních sítích zaujme bezchybnou vizáží i péčí o ni. Smyslně odráží nejvíce trendy looky a inspiruje dokonalými nehty. Aktuálně totiž nosí chocolate odstín, který ve světě manikúry definuje letošní podzim. Jde navíc o univerzální barvu, kterou si mohou dovolit všechny „skin tones“.

  V období, kdy se v popředí nadále drží tichý luxus, mu Sofia věnuje i své denní make-up looky. Neodolatelný vzhled vytvoří pomocí jednoduchého a rychlého líčení. Zvláštní péči však často věnuje rtům. Na jejím TikTok profilu naleznete spoustu videí, kde Sofia radí, jak vytvořit juicy lips s přirozeným efektem. Jejím nejvěrnějším parťákem je například lipstick Candy Glaze od Yves Saint Laurent.

  @sofiarichiegrainge

  Can you guess what were up to today??…

  ♬ GIVE IT TO ME X LONDON BRIDGE – ALTÉGO

  Sofia si libuje ve vrstvení vůní. Spolupráce s Jo Malone London proto přišla vhod

  Známá influencerka má ráda fresh a svěží vůně, vhodné na každodenní nošení. Pokud si chce ale svůj den zpestřit, navrství na sebe její dvě oblíbené vůně – English Pear & Freesia a English Pear & Sweet Pea. Mixování parfémů je kategorie, která vyžaduje buď přirozený vkus, nebo precizní znalost složení parfémů a jejich kompatibilitu. Není tedy snadné si s touto „disciplínou“ zahrávat. Pokud ale takovou možnost hledáte, Jo Malone je vhodným kandidátem.

  Sofia se stala tváří šperků David Yurman. Katapultovala se tak mezi It girls

  Po svatbě s hudebním producentem se Sofia doslova katapultovala do skupiny It girls. Oslovila ji totiž šperkařská společnost David Yurman. Značka se specializuje na výrobu šperků z drahých kovů, včetně stříbra a zlata, kombinovaných s různými drahokamy. Nabízí také hodinky, parfémy a doplňky. Sofie se podle jejích slov ztotožňuje se stejnými hodnotami jako dům David Yurman. Tedy inovací, smyslem pro moderní cítění, ale zároveň zachováním tradice. Všechny zmíněné aspekty se pak prolínají aktuální kolekcí.

  Foto: David Yurman

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Po stopách módních ikon: Sofia Richie se celý rok točila kolem svatby, přesto ovládá všechny trendy

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.