Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Phoebe Philo, britská módní návrhářka a bývalá kreativní ředitelka Céline a Chloé, konečně vystupuje s datem uvedení své nové značky. Na co se můžeme těšit? To je pro fanoušky zatím velká záhada. Pod jediným příspěvkem na Instagramu se odkrývá pouze měsíc odhalení.

  Po odchodu z Céline v roce 2018 jako by se po uznávané britské návrhářce slehla zem. Jako důvod odchodu uvedla osobní důvody, které následně vysvětlila potřebou trávit více času se svými dětmi. V roce 2021 oznámila světu velkou novinu. Přichází s vlastní vymodlenou značkou. Po dvou letech od oznámení této velké novinky víme další informaci.

  Phoebe založila oficiální účet svého módního domu na Instagramu a v prvním příspěvku uvádí, že její nová kolekce bude odhalena a dostupná na webových stránkách Phoebephilo.com v září 2023. Je vidět, že na práci oblíbené návrhářky jsou všichni natěšení. Za den nasbíral nově utvořený profil přes 114 tisíc sledujících.

  „Velmi se těším na to, že budu opět v kontaktu se svým publikem a lidmi všude na světě. Být nezávislá, vládnout a experimentovat podle svých vlastních podmínek je pro mě nesmírně důležité,“ prozradila Phoebe Philo.

  S podporou v zádech

  Sídlo bude mít značka v Londýně, ze kterého návrhářka pochází a ve kterém žije. Jako podporu si Philo vybrala LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton), francouzský koncern, který vlastní například Louis Vuitton nebo Fendi. Fanouškům, reportérům i ostatním designérům však zůstává její práce zahalena tajemstvím. Po internetu se šíří různé spekulace, s čím Phoebe přispěje do světa fashion. Budeme doufat, že jejím kolekcím budou opět vévodit minimalistické návrhy. Fanoušci doufají v oblečení, které skutečně mohou a budou chtít nosit.

  „Jestliže se Philo vrací, znamená to, že má světu co říct a možná něco úplně nového. Možná se úplně vymkne ze sezonního kolotoče a představí novou verzi slow fashion, která bude skutečně udržitelná. Možná se stane designérkou, která se postaví trendu nekonečného konzumu a hladovému chřtánu onlinových příšer jako je TikTok a Instagram,“ uvádí pro New YorkTimes Vanessa Friedman.

  Z Philo se stala jedna z nejuznávanějších a nejúspěšnějších návrhářek své generace. Je známá především svým působením u Celine, jedné z přibližně 75 značek, kterou LVMH ovládá. Firmu dokázala omladit, vytvářela velmi ženské a modernistické oděvy. Fanoušci nezapomínají ani na její dokonalé kabelky, kterými si získala jejich srdce.

  Zdroj: WWD, Harpersbazaar, Instagram

  Phoebe Philo uvede v září svoji dlouho očekávanou značku

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.