Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Španělský designér Alejandro Gómez Paloma představil v New Yorku nejen dokonalou kolekci, ale také ukázal, že dekadence v kombinaci s půvabem může slušet i mužskému oblékání. Kolekci oživil peřím, krajkou a průhlednými materiály a neváhal poodhalit intimní partie. Odvážil se experimentovat i s ženskými šaty. Jeho magicky bezpohlavní přístup k mužskému oděvnímu designu respektoval folklórní španělské hodnoty a současně provokativně zkoumal různé aspekty mužnosti.

  Přehlídka španělské značky Palomo způsobila bouři na sociálních sítích. Navzdory výrazným negativním reakcím ze strany konzervativní části populace si zejména Gen-Z tuto kolekci velmi chválí. Na sociálních sítích se často objevují podpůrné komentáře od queer komunity i celebrit. Tato kolekce tedy nejenom představuje dokonale zpracované kousky oděvů, ale také sděluje důležitou zprávu – podporu genderového osvobození. Místem pro tuto velkolepou show se stal prestižní hotel The Plaza, který je známý jako oblíbené místo manželů Fitzgeraldových a také z filmu „Sám doma 2“.

  @nyfw A closer look of the #palomospain ♬ original sound – NYFW: The Shows

  Přivítejte řadu pánských novinek

  Jako nejvíce hot kousky z celé kolekce sám Alejandro označil pánské podprsenky, které zakomponoval do několika modelů. Dále v přehlídce dominovaly například mikro šortky, zakrývající pouze „to nejdůležitější“, kožené i látkové korzety, detailně zdobené punčocháče, kozačky sahající až ke kolenům i výrazně zdobená lemování pomocí peří. Několik modelů oslavovalo i letošní oblibu denimu, kromě celodenimových looků nás zaujal například komplet džínů spojených s atypickou sukní s otrhaným vzhledem.

  Detail dostal jméno Rose

  Růže, růže a zase růže. Ačkoliv jde o nejvíce basic květinu, Alejandro ji do své vize vložil bravurně. Všechny výšivky i ornamenty kopírovaly tuto rostlinu. Návštěvníci dokonce jednu dostali jako malý dárek. Na konec se růže staly i hlavní výzdobou celého spotu. Mix růžových, červených, bílých a žlutých květů lemoval celou runway. Barevným propojením a klasickým vzorem růže tak celá show dostala folklórní nádech.

  Zdroj: Profimedia

  Móda jako stvořená pro rappera Lil Nas X

  Známý americký rapper Lil Nas X je svými feminními outfity proslulý již dávno. Proto mu look od Palomo Spain nesměl chybět a rozhodl se ho vynést na MTV Video Music Awards. Kompletní look přímo z runwaye doplnil kabelkou ve tvaru Bible.

  Zdroj: Reuters

  Zdroj: WWD, Fashion Network, The Impression, TikTok, Instagram

  Peří, krajka i šaty: Pánská kolekce Palomo vyškrtla výraz maskulinita z módního slovníku

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.