More

  Vytváření make-up looku ve virtuální realitě už není daleká budoucnost. Značka NYX se rozhodla zacílit na novou generaci tvůrců, kteří svůj talent přenášejí do 3D reality. Představujeme vám GORJS. Platformu, na které se značka rozhodla rozvíjet kosmetický svět v trochu jiné podobě. Nyní na trh uvádí limitovanou edici NFT karet, které jsou určené pro prvních tisíc předplatitelů a zahrnují nespočet výhod.

  Virtuální realita se už stává součástí našeho běžného života. Proniká tedy i do světa beaty. Značka NYX dokonce uvádí, že s virtuální realitou je spjata již od svého začátku a stačilo si jen počkat pár let, aby se sen stal skutečností. A tak jsou tu skutečně neskutečné GORJS. Virtuální postavy, které se staly tváří nového světa make-upu.

  GORJS je první kosmetická DAO (Decentralizovaná autonomní organizace) na světě. Zaměřuje se na podporu rozvoje komunity 3D umělců a jejího rozvíjejícího se přístupu k líčení v metaverzu. A zároveň se stává úžasnou startovací platformou, která podporuje kreativitu a schopnosti. Jejím hlavním cílem je podpořit růst a inovace v rámci komunity, zvýšení schopností v oblasti digitálního líčení a v konečném důsledku i úspěch v kariéře umělců.

  Připojte se do virtuálního světa GORJS

  NYX si pro prvních tisíc předplatitelů karet NFT připravil velké výhody. Automaticky se například dostanete do hlasovacího mechanismu, v němž budete moci ovlivňovat další vývoj platformy. V souvislosti se spuštěním pozvala společnost NYX tvůrce, aby se připojili ke GORJS s cílem rozvíjet povědomí a nadšení pro DAO mezi komunitou umělců.

  Účastníci si přijdou i na velmi slušné finanční prostředky, díky kterým budou moci rozvíjet své další projekty. Samozřejmě se jim neodepře ani přístup k dalším umělcům. Ponechají si také plné vlastnictví, což jim umožní získávání autorského honoráře. Prodej NFT karet má začít 1. února 2023.

  „V NYX Professional Makeup vyzýváme umělce, aby se s námi připojili k hnutí ‚Make the Metaverse Gorjs‘ a rozvíjeli svou uměleckou kreativitu nad rámec fyzického a genetického vzhledu,“ řekl Yann Joffredo, globální prezident značky NYX Cosmetics.

  Jestli se však domníváte, že je společnost NYX v metaverzu nováčkem, jste na omylu. Například v prosinci minulého roku představila svou kolekci na jaro 2023 prostřednictvím virtuálního zážitku v iHeartLandu na Robloxu.

  Zdroj: WWD, Fashionnetwork, Instagram

  NYX Professional Makeup uvádí na trh NFT karty pro výhody ve virtuálním světě GORJS

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.