Vytváření make-up looku ve virtuální realitě už není daleká budoucnost. Značka NYX se rozhodla zacílit na novou generaci tvůrců, kteří svůj talent přenášejí do 3D reality. Představujeme vám GORJS. Platformu, na které se značka rozhodla rozvíjet kosmetický svět v trochu jiné podobě. Nyní na trh uvádí limitovanou edici NFT karet, které jsou určené pro prvních tisíc předplatitelů a zahrnují nespočet výhod.

Virtuální realita se už stává součástí našeho běžného života. Proniká tedy i do světa beaty. Značka NYX dokonce uvádí, že s virtuální realitou je spjata již od svého začátku a stačilo si jen počkat pár let, aby se sen stal skutečností. A tak jsou tu skutečně neskutečné GORJS. Virtuální postavy, které se staly tváří nového světa make-upu.

GORJS je první kosmetická DAO (Decentralizovaná autonomní organizace) na světě. Zaměřuje se na podporu rozvoje komunity 3D umělců a jejího rozvíjejícího se přístupu k líčení v metaverzu. A zároveň se stává úžasnou startovací platformou, která podporuje kreativitu a schopnosti. Jejím hlavním cílem je podpořit růst a inovace v rámci komunity, zvýšení schopností v oblasti digitálního líčení a v konečném důsledku i úspěch v kariéře umělců.

Připojte se do virtuálního světa GORJS

NYX si pro prvních tisíc předplatitelů karet NFT připravil velké výhody. Automaticky se například dostanete do hlasovacího mechanismu, v němž budete moci ovlivňovat další vývoj platformy. V souvislosti se spuštěním pozvala společnost NYX tvůrce, aby se připojili ke GORJS s cílem rozvíjet povědomí a nadšení pro DAO mezi komunitou umělců.

Účastníci si přijdou i na velmi slušné finanční prostředky, díky kterým budou moci rozvíjet své další projekty. Samozřejmě se jim neodepře ani přístup k dalším umělcům. Ponechají si také plné vlastnictví, což jim umožní získávání autorského honoráře. Prodej NFT karet má začít 1. února 2023.

„V NYX Professional Makeup vyzýváme umělce, aby se s námi připojili k hnutí ‚Make the Metaverse Gorjs‘ a rozvíjeli svou uměleckou kreativitu nad rámec fyzického a genetického vzhledu,“ řekl Yann Joffredo, globální prezident značky NYX Cosmetics.

Jestli se však domníváte, že je společnost NYX v metaverzu nováčkem, jste na omylu. Například v prosinci minulého roku představila svou kolekci na jaro 2023 prostřednictvím virtuálního zážitku v iHeartLandu na Robloxu.

Zdroj: WWD, Fashionnetwork, Instagram

NYX Professional Makeup uvádí na trh NFT karty pro výhody ve virtuálním světě GORJS