More

  Cílem zimní kolekce Stelly McCartney je zachytit silné vztahy mezi lidmi a koňmi. Kampaň proto nafotila na francouzských solných pláních v Camargue. Region je totiž známý také svými bílými poníky.

  Není žádným překvapením, že se na fotografiích zimní kolekce Stelly McCartney objevily koně. Nejnovější kousky jsou totiž inspirované jezdectvím. O něco více nečekané bylo zapojení Kendall Jenner. S britskou značkou totiž doposud nikdy nepracovala. Podle slavné návrhářky bylo ovšem zapojení slavné modelky jasnou volbou. Stejně jako ona totiž miluje koně, na kterých jezdí od svých 10 let.

  „Věděla jsem, že Stella girl téhle sezóny musí zbožňovat koně tak jako já,“ vysvětlila McCartney. Nejnovější kolekce má totiž za cíl ukázat propojení lidí a koní, a to „optikou Stelliných osobních vztahů a rodiny, umění, historie i moderní doby“. Pro nafocení kampaně si proto známá návrhářka vybrala solné pláně ve francouzském regionu Camargue. Proslavený je mimo jiné také bílými poníky.

  Právě s nimi je Kendall Jenner zachycená na fotografiích vytvořených fotografem Harley Weir. O koně se pak při focení postaral záchranář koní Jean-Francois Pignon, který je vycvičil bez toho, aniž by se jich musel dotýkat. „Harmonie mezi Jenner a poníky Pignona odráží jezdeckou esenci kolekce,“ okomentovala kampaň módní společnost. „Můžete vidět, jak je mezi těmito citlivými bytostmi klidná a oni s ní,“ popsala McCartney Jenner.

  Jezdecká kolekce Stelly McCartney je zároveň jedna z jejích dosud nejvíce udržitelných

  Na fotografiích pak Kendall Jenner s koňmi různými způsoby interaguje. Například na jedné z fotek na jednom z poníků leží. Na sobě má přitom pouze vysoké kozačky a v ruce drží kabelku. Další snímek ji zase zachycuje, jak se ohýbá v impozantním oblouku, zatímco se nad ní jeden z koňů tyčí. Oblečená je do černého body a širokých kalhot z nejnovější kolekce. Návrhy pak různým způsobem zapojují prvky jezdectví, například odkazováním na jezdecké dečky nebo provazy.

  Jezdectvím inspirovanou kolekci Stella McCartney ukázala světu už na letošním Pařížském týdnu módy. Show se rozhodla uspořádat v nejstarší francouzské jezdecké škole Manège Ècole Militaire. Výjimečná je poslední kolekce také tím, že jsou její ready-to-wear kousky z 92 procent tvořeny udržitelnými materiály. Zahrnují například také „kožené“ kabelky vytvořené z odpadů jablek nebo hroznů.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, People, Instagram, YouTube

  Nová kampaň Stelly McCartney zachycuje hluboká pouta lidí a koní. S módou je propojila Kendall Jenner

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.