Více

    RECORDS

    Chanel

    Versace

    Dolce Gabbana

    Loro Piana

    Sledujte nás na Instagramu

    Představujeme vám dlouho očekávanou kolaboraci Nike x Tiffany & Co. Hlavním produktem jsou sneakers Air Force 1 1837, jejichž název symbolizuje rok založení Tiffani. Součástí spolupráce je i kolekce limitovaných stříbrných výrobků určených na obuv.

    Jak se říká, sneakers nejsou pouze obuv, ale představují celý životní styl. Zaručí vám komfort celého dne, a proto je jejich výběr velmi důležitý. Velmi očekávaná byla tedy spolupráce sportovní značky Nike s elegantní značkou Tiffani & Co., jejíchž výsledkem jsou zcela nové tenisky spolu se stříbrnými obuvními doplňky a píšťalkou. Na definitivní drop si budeme muset ještě chvíli počkat, oficiálně mají produkty přijít na trh 7. března. Na co se tedy můžete těšit?

    Jednoduché tenisky, kartáč nebo lžíce

    Společnosti vsadily na jednoduchost, která se víceméně vždy vyplatí. Těžko říci, zda to bude platit i v tomto případě. Na instagramovém účtu Tiffani & Co. se v komentářích „rozjely“ debaty, které nejsou příliš pozitivní. Fanoušci si stěžují právě na zmíněnou jednoduchost a celkové zklamání z výrobků. Obuv je vyobrazena jako černá semišová teniska, která je doplněna typickou „tiffanovski“ modrou barvou. Je opatřena modrým nápisem Tiffany Swoosh a na zadní straně se nachází stříbrný plíšek s logem.

    Velikosti sneakers se budou pohybovat od 3,5 do 18 amerického číslování. Omezený počet kusů bude k zakoupení ve dvou obchodech Tiffany & Co. v New Yorku, včetně jejího vlajkového obchodu Next Door v SoHo. Dostupné budou také ve vybraných prodejnách Nike po celém světě a prostřednictvím aplikace Nike SNKRS.

    Aby měla spolupráce smysl, musela přijít s novinkou i druhá společnost. Tiffany & Co. vyrobí řadu stříbrných doplňků, jejichž ceny se budou pohybovat od 5 do 10 tisíc korun. Patří k nim píšťalky na řetízku, obouvací lžíce nebo kartáče na boty. Doplňky bude možné zakoupit na webových stránkách společnosti Tiffany & Co. a ve vybraných kamenných obchodech.

    Zklamání fanoušků z jednoduchého designu pravděpodobně zapříčinily fotografie, které se na internetu objevovaly před oficiálním zveřejněním.

    Nike v tomto roce s kolaboracemi rozhodně nekončí. Již během února by měly oficiálně vyjít Air Max Penny 2, které společnost vytvořila společně se značkou Stüssy.

    Zdroj: WWD, Hypebeast

    Nike a Tiffani & Co. odhalili výsledek spolupráce

    Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

    Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

    Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

    Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

    Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

    Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

    Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

    Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.