Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Představujeme vám dlouho očekávanou kolaboraci Nike x Tiffany & Co. Hlavním produktem jsou sneakers Air Force 1 1837, jejichž název symbolizuje rok založení Tiffani. Součástí spolupráce je i kolekce limitovaných stříbrných výrobků určených na obuv.

  Jak se říká, sneakers nejsou pouze obuv, ale představují celý životní styl. Zaručí vám komfort celého dne, a proto je jejich výběr velmi důležitý. Velmi očekávaná byla tedy spolupráce sportovní značky Nike s elegantní značkou Tiffani & Co., jejíchž výsledkem jsou zcela nové tenisky spolu se stříbrnými obuvními doplňky a píšťalkou. Na definitivní drop si budeme muset ještě chvíli počkat, oficiálně mají produkty přijít na trh 7. března. Na co se tedy můžete těšit?

  Jednoduché tenisky, kartáč nebo lžíce

  Společnosti vsadily na jednoduchost, která se víceméně vždy vyplatí. Těžko říci, zda to bude platit i v tomto případě. Na instagramovém účtu Tiffani & Co. se v komentářích „rozjely“ debaty, které nejsou příliš pozitivní. Fanoušci si stěžují právě na zmíněnou jednoduchost a celkové zklamání z výrobků. Obuv je vyobrazena jako černá semišová teniska, která je doplněna typickou „tiffanovski“ modrou barvou. Je opatřena modrým nápisem Tiffany Swoosh a na zadní straně se nachází stříbrný plíšek s logem.

  Velikosti sneakers se budou pohybovat od 3,5 do 18 amerického číslování. Omezený počet kusů bude k zakoupení ve dvou obchodech Tiffany & Co. v New Yorku, včetně jejího vlajkového obchodu Next Door v SoHo. Dostupné budou také ve vybraných prodejnách Nike po celém světě a prostřednictvím aplikace Nike SNKRS.

  Aby měla spolupráce smysl, musela přijít s novinkou i druhá společnost. Tiffany & Co. vyrobí řadu stříbrných doplňků, jejichž ceny se budou pohybovat od 5 do 10 tisíc korun. Patří k nim píšťalky na řetízku, obouvací lžíce nebo kartáče na boty. Doplňky bude možné zakoupit na webových stránkách společnosti Tiffany & Co. a ve vybraných kamenných obchodech.

  Zklamání fanoušků z jednoduchého designu pravděpodobně zapříčinily fotografie, které se na internetu objevovaly před oficiálním zveřejněním.

  Nike v tomto roce s kolaboracemi rozhodně nekončí. Již během února by měly oficiálně vyjít Air Max Penny 2, které společnost vytvořila společně se značkou Stüssy.

  Zdroj: WWD, Hypebeast

  Nike a Tiffani & Co. odhalili výsledek spolupráce

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.