Také nemáte rádi pocit, když už jste na letišti, máte na sobě pečlivě vybraný outfit a celý look vám kazí obyčejné zavazadlo? Mám pro vás pár tipů, kde pořídit zavazadla, která váš outfit nenaruší. Naopak.

Já osobně nedám dopustit na zavazadla Rimowa. Butik mají na Pařížské, takže není problém kufr nebo cestovní tašku vyzkoušet. Typicky hliníkový vzhled působí futuristicky, ale zároveň umírněně. Proto s těmito zavazadly budete na letišti nepřehlédnutelní. Pokud se i při cestování rádi cítíte jako doma, máte vyhráno. Velká část zavazadel Rimowa se totiž vyrábí v Pelhřimově, kde má jednu ze svých výroben.

Foto: Rimowa

Pro příznivce kůže a decentní logománie je jako stvořený Maison Goyard. Všechna zavazadla zdobí typický propletený vzor a lze si vybrat z celé škály barev. Bohužel u nás Maison Goyard ještě není. Musíte tedy na výlet do Paříže, nebo objednat přes oficiální stránky.

Foto: Goyard

Pokud chcete vypadat jako Paris Hilton a máte rádi klasiku, můžete zainvestovat do Louis Vuitton zavazadel. Nikdy nás neomrzí a i přesto, že je to dlouholetý trend, tak se cítíme výjimečně.

Foto: Louis Vuitton

Mimo zavazadla můžete u Vuittona nakoupit i jiné doplňky k cestování, například canvasové obaly na parfémy, kosmetické tašky a v neposlední řadě krásné Guide books, ze kterých si na památku můžete udělat sbírku, kde všude jste byli. Doma na stolku či poličce pak vypadají velmi stylově.

Nezapomeňte vyladit cestování do posledního detailu. I tenhle doplněk může být neodolatelný

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.