Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Také nemáte rádi pocit, když už jste na letišti, máte na sobě pečlivě vybraný outfit a celý look vám kazí obyčejné zavazadlo? Mám pro vás pár tipů, kde pořídit zavazadla, která váš outfit nenaruší. Naopak.

  Já osobně nedám dopustit na zavazadla Rimowa. Butik mají na Pařížské, takže není problém kufr nebo cestovní tašku vyzkoušet. Typicky hliníkový vzhled působí futuristicky, ale zároveň umírněně. Proto s těmito zavazadly budete na letišti nepřehlédnutelní. Pokud se i při cestování rádi cítíte jako doma, máte vyhráno. Velká část zavazadel Rimowa se totiž vyrábí v Pelhřimově, kde má jednu ze svých výroben.

  Foto: Rimowa

  Pro příznivce kůže a decentní logománie je jako stvořený Maison Goyard. Všechna zavazadla zdobí typický propletený vzor a lze si vybrat z celé škály barev. Bohužel u nás Maison Goyard ještě není. Musíte tedy na výlet do Paříže, nebo objednat přes oficiální stránky.

  Foto: Goyard

  Pokud chcete vypadat jako Paris Hilton a máte rádi klasiku, můžete zainvestovat do Louis Vuitton zavazadel. Nikdy nás neomrzí a i přesto, že je to dlouholetý trend, tak se cítíme výjimečně.

  Foto: Louis Vuitton

  Mimo zavazadla můžete u Vuittona nakoupit i jiné doplňky k cestování, například canvasové obaly na parfémy, kosmetické tašky a v neposlední řadě krásné Guide books, ze kterých si na památku můžete udělat sbírku, kde všude jste byli. Doma na stolku či poličce pak vypadají velmi stylově.

  Nezapomeňte vyladit cestování do posledního detailu. I tenhle doplněk může být neodolatelný

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.