Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Období ve vzduchu visící tzv. okurkové sezóny, které se neomylně dotýká i oděvního průmyslu, se chýlí ke konci. Spolu s ním se začínají rýsovat nové zásadní projekty, které spojují různé tvůrčí vize a naznačují raketový start následujícího období. Vybrali jsme pro vás aktuální a očekávané spolupráce, které stojí za to pečlivě sledovat a možná i zařadit na svůj nákupní seznam.

  Peter Do x Banana Republic

  Odchovanec u Phoebe Philo pěstující zarytý minimalismus se odvážně spojil se značkou Banana Republic, která patří pod Gap. Společně představí speciální kapslovou kolekci. Peter Do dostal možnost nahlédnout do archivů Banana Republic, a proto bude kolaborace inspirativně vycházet ze samotných základních hodnot každého z nich. Nebudou chybět úplety ani charakteristické košile obohacené o neutrální tóny a precizní figurální šití zacházející do architektonických prvků. V prodeji se veškeré kousky objeví v říjnu online a ve vybraných obchodech. Vietnamský rodák se mimo jiné připravuje na svůj blížící se debut na pozici kreativního ředitele u Helmut Lang.

  Zdroj: Gap Inc.

  Moncler x Billionaire Boys Club

  Začínáte se pomalu poohlížet po zimní větrovce? Tu se zárukou kvalitního italského dědictví a také veškerou zimní výbavu nabízí nejnovější počin od Moncler x Billionaire Boys Club. Více než sedmdesátiletý italský odborník na svrchní oblečení se svěřil do rukou streetwear značky, kterou v roce 2003 založili Pharrell a Nigo. Pozornost jistě jako první upoutají funkční bundy. Kolekce zahrnuje tu nepromokavou s diamantovými a dolarovými vzory spolu s odnímatelnými rukávy. Doplňuje ji druhá ve stylu bomber s koženými rukávy. Za zmínku stojí také typické sněhule Moncler Après Boots, tentokrát však zabalené do návrhářské vize Billionaire Boys Club. Pro postupné vrstvení se bude hodit kašmírově-vlněný svetr. Celá dlouho očekávaná kolekce je již v prodeji.

  Zdroj: Billionaire Boys Club

  Nike x AMBUSH

  Jiným objektivem se na sport dívá designérka Yoon Ahn. Její estetika inspirovaná nočním životem se naplno projevuje ve spolupráci s gigantem Nike. Cílí zejména na fotbalové fanoušky a všechny, kteří by rádi vdechli svému stylu jemnou sportovní eleganci. K vyjádření individuality nabízí unisex dres a zajímavý model tenisek Air More Uptempo Low. Sportovní duch a styl se navíc potkávají v hravě vypadajícím stříbrném fotbalovém míči. Všechny kousky z této spolupráce jsou již k zakoupení u AMBUSH nebo Nike.

  Zdroj: Nike

  Zdroje: WWD, Hypebeast, Business of Fashion, Banana Republic, Billionaire Boys Club, Nike

  Nenechte si ujít nejnovější kolaborace ze světa módy. Do spolupráce se pouští i Peter Do nebo Moncler

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.