Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Plážová vybavenost letos dosáhla nečekaných vrcholů. S příchodem koupací sezóny se naskýtá příležitost vyniknout s dokonalými dekami, ručníky, plavkami a ohromujícími doplňky. Zapomeňte na obyčejnost a připravte se na tu nejžhavější sezónu s tím nejlepším, co plážová móda vůbec nabízí. Přinášíme vám aktuální přehled kousků, které vaši plážovou reputaci vyzdvihnou do výšin.

  Léto s Diorem

  Francouzský velikán tento rok opěvuje pastelové barvy. Plavky, ručníky i stylová sedátka najdete v decentní růžové barvě. Kromě toho svou nabídku rozšířil například o stylový slunečník nebo termoláhve. Myslelo se i na zábavu! Obzvlášť trendy jsou podložky na jógu či set pro stolní tenis.

  Foto: Christian Dior

  Kromě klasických dvoudílných plavek si Dior pohrál i s designem těch jednodílných. Pruhovaný print s názvy oblíbených letních destinací je must-have.

  Foto: Christian Dior

  Například na řeckém Mykonosu je seženete v malém pop-up storu. Můžete si tak kromě stylu z dovolené dovézt i cool suvenýr!

  Foto: Christian Dior

  Fendi se inspiruje astrologií

  Italské Fendi si zaslouží velký potlesk! Značka totiž přišla s velmi originálním nápadem. A to s kolekcí plavek pro milovníky astrologie. Každý jednotlivý kousek nese název jednoho astrologického znamení. Na první pohled se plavky zdají velmi výrazné, když se na ně zaměříte, zjistíte, že jsou stále decentní. Nejspíše to způsobuje výběr vhodných, opět pastelových, barev.

  Foto: Fendi

  Kouzelné bikiny předvedlo Gucci

  Snad nejvíce kombinovatelné bikiny má na svém kontě Gucci. Jednodílné, dvoudílné i atypické modely navrstvíte jedna báseň. Univerzální kousky tedy nevynesete jen na pláži, ale krásně je sladíte i s večerním outfitem do horkého, přímořského města.

  Foto: Gucci

  Zahalte se do příjemných a vzdušných kaftanů

  Ne každý se na pláži se svou postavou cítí komfortně, což rozhodně není důvod k panice. Se zajímavými kaftany letos dominuje Hermés. Zdobné antické prvky z nich dělají letní nezbytnost pro každého, kdo se nestihl dostat do letní formy! S klasickými pantoflemi budete vypadat perfektně a nemusíte řešit nic dalšího.

  Foto: Hermés

  Nakonec pár stylových vychytávek

  Versace opět musí mít něco extra! Nafukovací matrace v růžové i modré barvě vytváří nenuceně luxusní dojem. Nebudou se vyjímat pouze na pláži, ale i doma u bazénu. Matrace jako vystřižené z hudebního videoklipu zapůsobí na každou návštěvu. Stejně jako originální „ručníkové sukně“ se zlatou sponou či nafukovací kruh.

  Foto: Versace

  Foto:Dior

  Připravte si špičkovou výbavu na pláž. Stát se plážovou ikonou nikdy nebylo jednodušší

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.