Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pokrývky hlavy mají neuvěřitelnou schopnost přidat do vašeho stylu ten správný šmrnc a dokončit celý look za vás. Nezáleží, zda hledáte elegantní doplněk pro společenskou událost nebo praktický klobouk na ochranu před sluncem. S naším „kloboukovým průvodcem“ nebudete vědět, který pořídit dříve. 

  Začněte s trendy „bucketem“

  S bucket kloboučkem doplníte streetovější looky. Můžete ho použít i jako rušivý prvek pro formální outfit. Nenuceně s ním vybalancujete rovnováhu napříč různými styly. Jistě vás jako první napadne ikonický klobouček značky Prada, který se drží v módním popředí již delší dobu. Proto vám přinášíme další verzi univerzálního pomocníka, tentokrát v podání německé značky MCM. Kromě nadčasového designu nabízí ještě nadčasovější materiál – denim.

  Foto: MCM

  Je libo elegantní logománie?

  Hledáte mix elegance s typickým logem? Pokud ano, značka Balmain pro vás připravila kšiltovky přesně podle vašich požadavků. Známé logo, typické spíše pro streetovější kousky, kompenzuje materiál. Podobně jako Céline či Burberry sází na elegantní propojení kůže a lněného vzhledu. Díky tomu vzniká sofistikované propojení mezi elegancí a street stylem. Ať už kožený kšilt nebo kožené lemování. S Balmain kšiltovkami nasadíte „parisian style“ jako mávnutím kouzelné hůlky.

  Foto: Balmain

  Pro slamák k Loro Piana

  Dovolenkový kousek ve formě slamáků pořídíte u značky Loro Piana. Jejich lehce éterický nádech spojuje eleganci i venkovský styl. Všechny klobouky jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort a pohodlí. Kvalitní materiály jsou samozřejmostí. Letní půvab nejspíš způsobuje pečlivá výroba. Všechny klobouky jsou z palmových vláken, pouze z rovníkové oblasti.

  Foto: Loro Piana

  Špetka extravagance neuškodí

  Tvrzení, které při dovolenkovém období platí dvojnásob. Prostorově výrazné a přesto decentní modely ve své aktuální kolekci nabízí módní dům Max Mara. S klasickými klobouky se zaručeně budete cítit jako Carrie Bradshaw na cestě do Abu Dhabi. Jen dávejte pozor na malé dveře, občas se můžete „zaseknout“.

  Foto: Max Mara

  Raffia efekt je tento rok nejoblíbenější

  Vítěz v pomyslném žebříčku letos nejoblíbenějších materiálů je jasný. Teď už jen vybrat ten správný. Po stylových raffia kloboučcích se poohlédněte u Burberry. Bucket s logem TB – Thomas Burberry přináší nejen trendy vzhled, ale i prodyšný materiál vhodný na léto. Na výběr máte různé barevné variace.

  Foto: Burberry

  Co říkáte na spojení kšiltu s šátkem?

  Zvláštní kombinaci má na kontě italské Fendi. Tento kousek kombinujte opatrně, pokuste se zbytek outfitu doladit pastelovými barvami. Perfektně se tato pokrývka hlavy hodí k bikinám.

  Foto: Fendi

  Nejlepší přítel pro léto? Jednoznačně trendy klobouk. Odolávejte slunečním paprskům ve stylu

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.