Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Se zimním obdobím se pojí také sezónní deprese nebo smutek. Úzkost vás ale může doprovázet po celý rok. Vstupte proto do toho nového s pomocníky, kteří vám od podobných starostí alespoň trochu uleví. Odehnat je může speciální prsten proti úzkostem, zatížená hřejivá deka nebo terapie světlem. Proti nervům pomohou také hluk tlumící sluchátka. Odpočinkový večer zase zajistí ultrazvukový difuzér.

  Doma, v práci i na cestách pomůže speciální prsten. Vypadat může opravdu luxusně

  Problém s některými proti stresovými doplňky je především ten, že nejsou moc vkusné. Balonky různých tvarů a barev, které můžete v práci pod stolem mačkat sice svůj úkol splní, esteticky vás ale moc nepotěší. Skvělou variantou jsou proto takzvané anxiety rings, které jsou v poslední době čím dál více populární.

  Vybrat si přitom můžete model, který vypadá opravdu luxusně. Prstýnky mají dvě „vrstvy“, přičemž tou horní můžete otáčet. Opakovaný pohyb tak uklidňuje ve chvílích nadměrného stresu nebo při pocitu úzkosti. Vlastní variantu podobného prstenu vyrábí například i Daniel Wellington. Více decentních stříbrných nebo zlatých modelů pak nabízí také společnost Abbott Lyon.

  Zdroj: Daniel Wellington, Abbott Lyon

  Vadí vám hluk? Využijte nenápadná a stylová sluchátka nebo špunty do uší

  Jeden z faktorů, které často způsobují stres, je přílišný hluk. Hlasitá restaurace, doprava nebo pracovní prostředí mohou být často tou poslední kapkou. Vyhrát nad takovým stresem samozřejmě můžete například klasickými sluchátky nebo těmi, které mají speciální funkci na rušení hluku. Taková ale nemusí být vždy pohodlná.

  Ne všem také vyhovuje nestále poslouchat hudbu. Speciální sluchátka pro uklidnění proto nabízí například firma Neuvana. Vyrábí totiž sluchátka, která stimulují nervy pro zlepšení relaxace a spánku. Další nenápadnou variantou jsou také známé a trendy špunty do uší značky Loop. Jednoduše se schovají a nosit je tak můžete i do práce nebo do města.

  Zdroj: Loop, Neuvana

  Bojujte se sezónní depresí pomocí terapie světlem. Vytvořte si doma vlastní sluníčko

  V poslední době se čím dál více mluví o takzvaném zimním smutku, známém také jako sezónní afektivní porucha. Jedná se o reakci některých z nás na pokles počtu hodin denního světla. Vyústit může v depresi, nechuť k jídlu nebo nedostatek energie. Jednou z možností, jak s takovými problémy bojovat, je terapie světlem.

  Jedná se o způsob, jak si potřebné přirozené světlo vytvořit v pohodlí domova. Speciální lampy vytváří světlo, ve kterém se můžete slunit po celý den. Jednotlivá nastavení totiž umožní používání jak hned ráno, tak uprostřed dne. Opět existují více vkusné varianty podobných pomocníků. Vybrat si můžete například klasickou stolní lampu. Oblíbené jsou ale také destičky připomínající nenápadná zrcátka.

  Zdroj: Carex, Northern Lights Technologies

  Zabalte se po těžkém dni do zatížené deky. Pomůže ulevit od sevřeného hrudníku

  Na úzkosti, které se usazují na hrudníku, pak zase skvěle pomůžou zatížené deky nebo pokrývky. Jejich větší váha totiž působí uklidňujícím způsobem. Jedná se proto o dokonalý způsob, jak si odpočinout po těžkém dni. Deky jsou ovšem většinou dostupné v jednoduchých, ale ne příliš designových variantách.

  Pokud tedy po podobném doplňku toužíte, ale nechcete narušit vzhled svého interiéru, je skvělou volbou například deka od Bearaby. Nemá v sobě žádné zatěžující elementy, její váha spočívá pouze v materiálu a velkých okách, ze kterých je upletená. Dostupná je navíc v několika barvách. I klasickou verzi zatížené deky ale můžete najít v příjemných béžových nebo šedých odstínech.

  Samozřejmě je nutné dodat, že pokud trpíte dlouhodobými úzkostmi nebo depresemi, tak je nejlepší způsob řešit podobné problémy s odborníky. Výše zmíněné doplňky jsou spíše malými pomocníky, kteří mohou od některých strastí alespoň na chvíli ulevit. K nezaplacení je také pořádná relaxace, omezení modrého světla před spaním, snížení denní dávky kofeinu a další podobné důležité kroky.

  Zdroje: Instagram

  Nechte úzkosti v uplynulém roce. Se stresem vám pomůže speciální prsten, zatížená deka i terapie světlem

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.