Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  I když se nejedná o žádného influencerského nováčka, jsme si téměř jistí, že ho stále neznáte. A to musíte napravit! Marvin vyniká hned v několika odvětvích. Nejen že dokonale kombinuje extravagantní kousky a móda mu koluje v krvi. Oceňujeme ho i za zpracování videí. V každém z nich totiž oceníte mistrovské střihy, což je to, co máme rádi – kvalitní obsah.

  The Futurist Signature Collection – Mycoutiq

  Marvin si libuje v nošení atypických, futuristických a avantgardních modelů. A to v různých cenových relacích. Spatříte u něj jak designérské klenoty, tak i kousky z běžných a průměrných řetězců. Vypozorovali jsme u něj i značnou oblibu asijských návrhářů. Pokud stále hledáte značku v tomto stylu, stačí si kliknout na odkaz v instagramovém biu. Najdete tam totiž brand, který se zaměřuje na jeho osobitý styl. Zaujaly nás například výrazné bundy s volány, atypické džíny i zajímavě střižené mikiny.

  Foto: MYCOUTIQ

  Na svém TikTok profilu ho sleduje přes dva miliony fanoušků a mezi jejich nejoblíbenější content patří videa s outfitovými kompilacemi, obohacenými o crazy soundy a efekty. Nejčastěji se zabývá tvorbou Y2K looků. Nezapomíná však i na klasické outfity. Inspiruje se například filmovými postavami, fotkami z dětství či oblíbeným GRWM – Get Ready With Me. Videa s připravováním looku pro různé příležitosti mívají nejvíce zhlédnutí.

  @futurist__

  Some of these were just too underrated!😤

  ♬ VILLAIN (Anime Aspect) – scraizis

  Zdroj: TikTok, Instagram, FamousBirthdays

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.