Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  I když se nejedná o žádného influencerského nováčka, jsme si téměř jistí, že ho stále neznáte. A to musíte napravit! Marvin vyniká hned v několika odvětvích. Nejen že dokonale kombinuje extravagantní kousky a móda mu koluje v krvi. Oceňujeme ho i za zpracování videí. V každém z nich totiž oceníte mistrovské střihy, což je to, co máme rádi – kvalitní obsah.

  The Futurist Signature Collection – Mycoutiq

  Marvin si libuje v nošení atypických, futuristických a avantgardních modelů. A to v různých cenových relacích. Spatříte u něj jak designérské klenoty, tak i kousky z běžných a průměrných řetězců. Vypozorovali jsme u něj i značnou oblibu asijských návrhářů. Pokud stále hledáte značku v tomto stylu, stačí si kliknout na odkaz v instagramovém biu. Najdete tam totiž brand, který se zaměřuje na jeho osobitý styl. Zaujaly nás například výrazné bundy s volány, atypické džíny i zajímavě střižené mikiny.

  Foto: MYCOUTIQ

  Na svém TikTok profilu ho sleduje přes dva miliony fanoušků a mezi jejich nejoblíbenější content patří videa s outfitovými kompilacemi, obohacenými o crazy soundy a efekty. Nejčastěji se zabývá tvorbou Y2K looků. Nezapomíná však i na klasické outfity. Inspiruje se například filmovými postavami, fotkami z dětství či oblíbeným GRWM – Get Ready With Me. Videa s připravováním looku pro různé příležitosti mívají nejvíce zhlédnutí.

  @futurist__

  Some of these were just too underrated!😤

  ♬ VILLAIN (Anime Aspect) – scraizis

  Zdroj: TikTok, Instagram, FamousBirthdays

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.