Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jarní sluneční paprsky se pomalu prodraly i do kampaní luxusních módních společností. Postupně proto vydávají kolekce určené pro nadcházející jarní a letní sezónu. Mezi nejnovější z nich patří například ta od Burberry. Značka Dolce & Gabbana zase odhalila čerstvou řadu slunečních brýlí a Pucci se postaral o potřebné outfity k průsvitnému bazénu.

  Pro chladnější léto vás vybaví Burberry. Nechybí květinové vzory, ani výrazné barvy

  Každá společnost při tvorbě jarních a letních kolekcí reflektuje své kořeny. Dává tedy smysl, že nejnovější kolekce Burberry určená pro letní měsíce neobsahuje mini sukně, lehké šaty ani šortky. Místo toho nabízí skvělou nabídku pro ty z nás, kteří ani v červnu nebo červenci nevycestují do tropických zemí.

  Zdroj: Burberry

  Kampaň nafocená, už tak trochu tradičně, fotografem Tyrone Lebon, místo toho odhaluje řadu kousků, které snadno vynosíte i na jaře nebo konci léta. Vybrat si můžete z perfektně střižených volných kalhot, světlých trenčkotů, ale i topů nebo sukní s výraznými květinovými vzory. Součástí poslední kolekce jsou také nové kabelky Horn a Swan.

  K bazénu jedině v Pucci. Zahalte se do jedinečných vzorů známé italské společnosti

  Naopak italská společnost Pucci skvěle zachycuje potřeby svých zákazníků, toužících po letním hřejivém slunci. Její nejnovější kampaň s názvem Very Vivara kombinuje světlé odstíny modré a fialové. Odrážet má především rytmus vody, která nás v letních měsících tak často obklopuje. Kromě toho reprezentuje i kontrast mezi sluncem a měsícem.

  Zdroj: Pucci

  Hvězdou letní kolekce Pucci se pak stala modelka Vittoria Ceretti. Na létem nasycených fotografiích ukazuje nejnovější plavky, ale i šaty nebo set kalhot a ladicích topů. Vybrat si můžete z mírně průhledného trička s dlouhými rukávy, ale i asymetricky střiženého trika s delšími krátkými rukávy. Najdete tak variantu téměř pro každou příležitost.

  O ochranu proti slunci se postará Dolce & Gabbana. Trendy sluneční brýle představila Miley Cyrus

  Kromě letních outfitů pro teplejší i chladnější dny se v následujících měsících zcela jistě neobejdete bez slunečních brýlí. Jejich novou řadu proto vydala i italská společnost Dolce & Gabbana. Na pomoc si pak přizvala slavnou zpěvačku Miley Cyrus. Společně s modelem Matthew Noszka tak převedla trendy sluneční i optické brýle.

  Zdroj: Dolce & Gabbana

  Jednotlivé kousky proto odrážejí tvary, které jsou v poslední době velice populární. Nesměl tak chybět například velice sportovní model, připomínající lyžařské brýle, ale ani ten „cat eye“ se zahnutými špičkami. Kampaň pak doplnilo také video, o jehož sound track s názvem Heart se postarala právě samotná Miley Cyrus.

  Zdroje: WWD, Design Scene, Fashion Gone Rogue, Instagram, YouTube

  Módní značky vítají slunečné dny. Odhalily nejnovější jarní a letní kampaně

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.